Cena wywoławcza:

8 600 zł

15,00 zł/m²

582 m²

Termin: 2022-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Konradowo

Cena wywoławcza:

8 600 zł

15,00 zł/m²

582 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Konradowo

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 600 zł

15,00 zł/m²

580 m²

Termin: 2022-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Konradowo

Cena wywoławcza:

8 600 zł

15,00 zł/m²

580 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Konradowo

Treść w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 500 zł

15,00 zł/m²

579 m²

Termin: 2022-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Konradowo

Cena wywoławcza:

8 500 zł

15,00 zł/m²

579 m²

Treść w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Konradowo

Treść w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 100 zł

14,00 zł/m²

573 m²

Termin: 2022-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Konradowo

Cena wywoławcza:

8 100 zł

14,00 zł/m²

573 m²

Treść w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wschowa

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 600 zł

15,00 zł/m²

583 m²

Termin: 2022-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wschowa

Cena wywoławcza:

8 600 zł

15,00 zł/m²

583 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Konradowo

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 600 zł

15,00 zł/m²

582 m²

Termin: 2022-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Konradowo

Cena wywoławcza:

8 600 zł

15,00 zł/m²

582 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Konradowo

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 100 zł

14,00 zł/m²

562 m²

Termin: 2022-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Konradowo

Cena wywoławcza:

8 100 zł

14,00 zł/m²

562 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Konradowo

Treść w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 500 zł

15,00 zł/m²

578 m²

Termin: 2022-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Konradowo

Cena wywoławcza:

8 500 zł

15,00 zł/m²

578 m²

Treść w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Szreniawa

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 900 zł

3,00 zł/m²

9 600 m²

Termin: 2022-01-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Szreniawa

Cena wywoławcza:

25 900 zł

3,00 zł/m²

9 600 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

96 800 zł

72,00 zł/m²

1 348 m²

Termin: 2021-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

96 800 zł

72,00 zł/m²

1 348 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

104 000 zł

72,00 zł/m²

1 448 m²

Termin: 2021-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

104 000 zł

72,00 zł/m²

1 448 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

104 000 zł

72,00 zł/m²

1 448 m²

Termin: 2021-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę