Przetargi: grunty gm. Sława

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Kuźnica Głogowska

...odbędzie się w dniu 21 maja 2026 r.o godz. 11.00

Wadium należy wnieśćw pieniądzu do dnia 15 maja 2026r. (w kwocie określonej w powyższej tabeli),
które należy wpłacić na rachunek Urzędu Miejskiego w Sławie, prowadzonym przez Bank Spółdzielczy Wschowa
o/Sława nr: 65 8669 0001 2009 0004 9269 0003 w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 15 maja 2026 r.
wymagana kwota znajdowała się na ww. koncie,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

142 zł/m²

11 981 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Kuźnica Głogowska

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

142 zł/m²

11 981 m²

...odbędzie się w dniu 21 maja 2026 r.o godz. 11.00

wymagana kwota znajdowała się na ww. koncie,...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Stare Strącze

...odbędzie się w dniu 5 maja 2026 r. w Urzędzie Miejskim w Sławie,
przy ul. Henryka Pobożnego 10
• dla działki nr ewid. _118/4_ – obręb Stare Strącze o godz. 11.00
• dla działki nr ewid. _118/5_ – obręb Stare Strącze o godz. 11.30

Wadium należy wnieść w pieniądzu do dnia 28.04.2026 r. (w kwocie określonej w powyższej tabeli), które należy wpłacić na rachunek Urzędu Miejskiego w Sławie, prowadzonym przez Bank Spółdzielczy Wschowa o/Sława nr: 65XXXXX009XXXXX003 w takim terminie, aby najpó...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

172 200 zł

124 zł/m²

1 392 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Stare Strącze

Cena wywoławcza:

172 200 zł

124 zł/m²

1 392 m²

przy ul. Henryka Pobożnego 10

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Krzepielów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Krzepielów działka nr: 732/2 o pow. ewid. 0.3577. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3577 ha, w tym w użytkach (LsVI/Ls - 0,3577 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00021242/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 000 zł

6,43 zł/m²

3 577 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Krzepielów

Cena wywoławcza:

23 000 zł

6,43 zł/m²

3 577 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Przybyszów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Przybyszów działki nr: 72/50 o pow. ewid. 0.0770, nr: 72/42 o pow. ewid. 0.0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0586 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0586 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00018769/9, ZG1W/00021464/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 000 zł

30,72 zł/m²

586 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Przybyszów

Cena wywoławcza:

18 000 zł

30,72 zł/m²

586 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

...odbędzie się w dniu 28.04.2026 r. w Urzędzie Miejskim w Sławie,
przy ul. Henryka Pobożnego 10

Wadium należy wnieść w pieniądzu do dnia 22.04.2026r. (w kwocie określonej w powyższej tabeli),
o/Sława nr: 65 8669 0001 2009 0004 9269 0003 w takim terminie, aby najpoźniej w dniu22.04.2026r.
wymagana kwota znajdowała się na ww. koncie, ze wskazaniem tytułu wpłaty wadium (oznaczenie
nier...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

101 zł/m²

1 339 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

Cena wywoławcza:

135 000 zł

101 zł/m²

1 339 m²

przy ul. Henryka Pobożnego 10

nier...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

przy ul. Henryka Pobożnego 10

nier...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

100,00 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

Cena wywoławcza:

120 000 zł

100,00 zł/m²

1 200 m²

przy ul. Henryka Pobożnego 10

nier...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Krążkowo

...odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2026 r. o godz. 11.00 w Urzędzie Miejskim w Sławie, przy
ul. Henryka Pobożnego 10.
Wadium należy wnieść w pieniądzu do dnia 08.04.2026 r. (w kwocie określonej w powyższej tabeli), które
należy wpłacić na rachunek Urzędu Miejskiego w Sławie, prowadzonym przez Bank Spółdzielczy Wschowa
o/Sława nr: 65 8669 0001 2009 0004 9269 0003 w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 08.04.2026 r.
wymagana kwota znajdowała się na ww. koncie, ze wskazaniem tytułu wpłaty wa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 000 zł

6,83 zł/m²

19 320 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Krążkowo

Cena wywoławcza:

132 000 zł

6,83 zł/m²

19 320 m²

ul. Henryka Pobożnego 10.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

...odbędzie się w dniu 17 marca 2026 r. o godz. 11.00

w Urzędzie Miejskim w Sławie, przy ul. Henryka Pobożnego 10

Wadium należy wnieść w pieniądzu do dnia 11.03.2026 r. (w kwocie określonej w powyższej tabeli), które należy wpłacić na rachunek Urzędu Miejskiego w Sławie, prowadzonym przez Bank Spółdzielczy Wschowa o/Sława nr: 65XXXXX009XXXXX003 w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 11.03.2026 r. wymagana kwota znajdowała się na ww. koncie, ze wskazaniem tytułu wpłaty wadium (oznaczenie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 900 zł

109 zł/m²

339 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Cena wywoławcza:

36 900 zł

109 zł/m²

339 m²

...odbędzie się w dniu 17 marca 2026 r. o godz. 11.00

w Urzędzie Miejskim w Sławie, przy ul. Henryka Pobożnego 10

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Łupice działka nr: 295/2 o pow. ewid. 1.4025. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.4025 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,4682 ha; RIVb/R - 0,1208 ha; RV/R - 0,1673 ha; RV/Lzr - 0,2002 ha; RVI/R - 0,0476 ha; LsVI/Ls - 0,3984 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00021238/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 800 zł

8,68 zł/m²

14 025 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Cena wywoławcza:

121 800 zł

8,68 zł/m²

14 025 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Lubogoszcz

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Lubogoszcz działka nr: 149/2 o pow. ewid. 1.9572. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.9572 ha, w tym w użytkach (LsVI/Ls - 1,9572 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00021462/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

169 500 zł

8,66 zł/m²

19 572 m²

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Lubogoszcz

Cena wywoławcza:

169 500 zł

8,66 zł/m²

19 572 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Lipinki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Lipinki działki nr: 149/2 o pow. ewid. 6.5300, nr: 149/5 o pow. ewid. 0.2300, nr: 178/1 o pow. ewid. 2.8700, nr: 178/2 o pow. ewid. 1.4700, nr: 149/4 o pow. ewid. 3.4400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 14.5400 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,5200 ha; RVI/R - 0,8200 ha; ŁIV/Ł - 1,3600 ha; ŁV/Ł - 1,1500 ha; LsIV/Ls - 3,4700 ha; LsV/Ls - 6,1000 ha; N/N - 1,1200 ha). Nieruchomość ujawnio...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

613 400 zł

4,22 zł/m²

145 400 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Lipinki

Cena wywoławcza:

613 400 zł

4,22 zł/m²

145 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Przybyszów

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 000 zł

30,72 zł/m²

586 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Przybyszów

Cena wywoławcza:

18 000 zł

30,72 zł/m²

586 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Łupice działka nr: 353/2 o pow. ewid. 0.4759. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4759 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,4759 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00021414/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

172 200 zł

36,18 zł/m²

4 759 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Cena wywoławcza:

172 200 zł

36,18 zł/m²

4 759 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Krzepielów

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 000 zł

6,43 zł/m²

3 577 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Krzepielów

Cena wywoławcza:

23 000 zł

6,43 zł/m²

3 577 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

172 200 zł

36,18 zł/m²

4 759 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Cena wywoławcza:

172 200 zł

36,18 zł/m²

4 759 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości