Przetargi i licytacje: grunty łódzkie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Wola Krzysztoporska, Wola Krzysztoporska, Władysławów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Wola Krzysztoporska, obręb Władysławów, nr działki: 468 o pow. ewid. 0.3600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3600 w tym w użytkach rolnych (0.3600 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00093414/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 100 zł

5,03 zł/m²

3 600 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

18 100 zł

5,03 zł/m²

3 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Niechcice

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Rozprza, obręb Niechcice, nr działki: 238 o pow. ewid. 0.1780. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1780 w tym w użytkach rolnych (0.1780 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00032805/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 400 zł

4,72 zł/m²

1 780 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Niechcice

Cena wywoławcza:

8 400 zł

4,72 zł/m²

1 780 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Biała Róża

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Rozprza, obręb Biała Róża, nr działki: 128 o pow. ewid. 0.7590. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7590 w tym w użytkach rolnych (0.7590 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00093466/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

259 400 zł

34,18 zł/m²

7 590 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Biała Róża

Cena wywoławcza:

259 400 zł

34,18 zł/m²

7 590 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Wola Krzysztoporska, Jeżów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Wola Krzysztoporska, obręb Jeżów, nr działki: 523 o pow. ewid. 0.6432. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6432 w tym w użytkach rolnych (0.0064 o symbolu W, 0.6368 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00049225/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 400 zł

5,04 zł/m²

6 432 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Wola Krzysztoporska, Jeżów

Cena wywoławcza:

32 400 zł

5,04 zł/m²

6 432 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Romanówka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Rozprza, obręb Romanówka, nr działki: 16 o pow. ewid. 0.5780. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5780 w tym w użytkach rolnych (0.5780 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00093439/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 800 zł

4,98 zł/m²

5 780 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Romanówka

Cena wywoławcza:

28 800 zł

4,98 zł/m²

5 780 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Łochyńsko

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Rozprza, obręb Łochyńsko, nr działki: 964 o pow. ewid. 0.6400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6400 w tym w użytkach rolnych (0.5400 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00048645/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 700 zł

3,55 zł/m²

6 400 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Łochyńsko

Cena wywoławcza:

22 700 zł

3,55 zł/m²

6 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Kęszyn Dzięciary

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Rozprza, obręb Kęszyn Dzięciary, nr działki: 344 o pow. ewid. 0.7200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7200 w tym w użytkach rolnych (0.7200 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00056283/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 900 zł

4,99 zł/m²

7 200 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Kęszyn Dzięciary

Cena wywoławcza:

35 900 zł

4,99 zł/m²

7 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Niechcice

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Rozprza, obręb Niechcice, nr działki: 228 o pow. ewid. 0.0750. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0750 w tym w użytkach rolnych (0.0750 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00032805/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 100 zł

5,47 zł/m²

750 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Niechcice

Cena wywoławcza:

4 100 zł

5,47 zł/m²

750 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Romanówka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Rozprza, obręb Romanówka, nr działki: 22/2 o pow. ewid. 0.2540. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2540 w tym w użytkach rolnych (0.2540 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00048478/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 000 zł

5,51 zł/m²

2 540 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Romanówka

Cena wywoławcza:

14 000 zł

5,51 zł/m²

2 540 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Niechcice

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Rozprza, obręb Niechcice, nr działki: 237 o pow. ewid. 0.3470. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3470 w tym w użytkach rolnych (0.3470 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00032805/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 500 zł

4,76 zł/m²

3 470 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Niechcice

Cena wywoławcza:

16 500 zł

4,76 zł/m²

3 470 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opoczyński, gm. Sławno, Kamień

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat opoczyński, gmina Sławno, obręb Kamień, nr działki: 871 o pow. ewid. 0.2605. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2605 w tym w użytkach rolnych (0.1109 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1O/00053735/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 800 zł

4,15 zł/m²

2 605 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opoczyński, gm. Sławno, Kamień

Cena wywoławcza:

10 800 zł

4,15 zł/m²

2 605 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Drużbice, Gręboszów

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Nieruchomość gruntowa, położona na działkach nr ***, *** oraz ***, przeznaczona na łąki trwałe, lasy oraz grunty zadrzewione i zakrzewione o łącznej pow. 1,1842 ha należący do *** *** (1/2) i *** *** (1/2). Sprzedaży podlega całość nieruchomości (Gręboszów, Rawicz gm. Drużbice)

***Adres nieruchomości***
Gręboszów, 97-403 Drużbice, poczta Drużbice

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

25 866,67 zł

2,18 zł/m²

11 842 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Drużbice, Gręboszów

Cena wywoławcza:

25 866,67 zł

2,18 zł/m²

11 842 m²

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

***Adres nieruchomości***
Gręboszów, 97-403 Drużbice, poczta Drużbice

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Drużbice, Rawicz

...druga licytacja nieruchomości:

1

DZIAŁKA ROLNA NR *** O POW. 2132M2 Z DOJAZDEM DROGĄ GRUNTOWĄ

działka nr *** o pow. 2132m2 ( łąka) z dojazdem drogą gruntową

Adres nieruchomości
Obręb 9, 97-403 Gręboszów, poczta Drużbice

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Bełchatowie Wydział Ksiąg Wieczystych

Dłużnik
***

Cena wywołania***
5 145,33 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

Najniżs...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 375,33 zł

2,41 zł/m²

1 813 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Drużbice, Rawicz

Cena wywoławcza:

4 375,33 zł

2,41 zł/m²

1 813 m²

...druga licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
Obręb 9, 97-403 Gręboszów, poczta Drużbice

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania***
5 145,33 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

Najniżs...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Drużbice, Gręboszów

...druga licytacja nieruchomości:

1

działka nr *** o pow. 2132m2 (łąka) z dojazdem drogą gruntową

Adres nieruchomości
Obręb 9, 97-403 Gręboszów, poczta Drużbice

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania***
5 145,33 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

Najniższ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

707,33 zł

2,41 zł/m²

293 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Drużbice, Gręboszów

Cena wywoławcza:

707,33 zł

2,41 zł/m²

293 m²

...druga licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
Obręb 9, 97-403 Gręboszów, poczta Drużbice

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania***
5 145,33 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

Najniższ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Drużbice, Gręboszów

...druga licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
Obręb 9, 97-403 Gręboszów, poczta Drużbice

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania***
5 145,33 zł (2/3 ceny sumy oszacowania)

Najniższ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 647,33 zł

2,41 zł/m²

1 097 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Drużbice, Gręboszów

Cena wywoławcza:

2 647,33 zł

2,41 zł/m²

1 097 m²

...druga licytacja nieruchomości:

1

Adres nieruchomości
Obręb 9, 97-403 Gręboszów, poczta Drużbice

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania***
5 145,33 zł (2/3 ceny sumy oszacowania)

Najniższ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości