Przetargi i licytacje: grunty łódzkie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

pajęczański, gm. Strzelce Wielkie, Wistka

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej położonej pod adresem: Strzelce Wielkie, obręb Wistka, dla której Sąd Rejonowy w Wieluniu VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze SR2W/*** stanowiącej własność dłużnika***
Suma oszacowania wynosi:
1) działka *** o pow. 1,5100 ha, niezabudowana, grunty orne - 104 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 78 000,00 zł.
2) działka *** o pow. 0,2700 ha, niezabudowana, grunty orne - 9 700,00 zł, zaś ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

78 000 zł

5,17 zł/m²

15 100 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pajęczański, gm. Strzelce Wielkie, Wistka

Cena wywoławcza:

78 000 zł

5,17 zł/m²

15 100 m²

Suma oszacowania wynosi:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kutnowski, gm. Łanięta, Wola Chruścińska

...pierwsza licytacja należącej do dłużnika: *** nieruchomości rolnej zabudowanej położonej: 99-306 Łanięta, Wola Chruścińska ***, dz. nr ***/1 i ***, dla której Sąd Rejonowy w Kutnie V Wydz. Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1K/***/***.
Suma oszacowania wynosi 1 163 550,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 872 662,50 zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 116 35...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

872 662,50 zł

5,61 zł/m²

155 665 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kutnowski, gm. Łanięta, Wola Chruścińska

Cena wywoławcza:

872 662,50 zł

5,61 zł/m²

155 665 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Kutno, Łęczycka

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej zabudowanej, pow. 0,0364 ha, położonej: 99-300 Kutno, ul. Łęczycka ***, działka nr ***/***, dla której Sąd Rejonowy w Kutnie V Wydz. Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1K/***/9.
Suma oszacowania wynosi 150 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 112 500,00 zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 15 000,00 zł. Rękojmia ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

112 500 zł

309 zł/m²

364 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Kutno, Łęczycka

Cena wywoławcza:

112 500 zł

309 zł/m²

364 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kutnowski, gm. Strzelce, Długołęka

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy *** Długołęka, 99-307 Strzelce, dla której Sąd Rejonowy w Kutnie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Spokojna 2, Kutno, 99-300 Kutno) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1K/***/2.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość rolna zabudowana 1. Zespół budynków składowo-garażowych, I-kondygnacyjny, w zabudowie bliźniaczej, p.z. 620,0m2, składa z dwóch budynków z dachem drewnianym krytym eternite...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

683 850 zł

9,27 zł/m²

73 794 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kutnowski, gm. Strzelce, Długołęka

Cena wywoławcza:

683 850 zł

9,27 zł/m²

73 794 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Rusiec, Kuźnica

- nieruchomości położonej przy ***, KUŹNICA, 97-438 RUSIEC, dla której V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Bełchatowie (adres: ul. Pabianicka 32, Bełchatów, 97-400 Bełchatów) prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1B/***/8.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa oznaczona jako dwie działki o nr ewidencyjnych: *** i ***. Powyższe działki położone są w obrębie Kuźnica, w gminie Rusiec, powiecie bełchatowskim....
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

88 725 zł

17,92 zł/m²

4 951 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Rusiec, Kuźnica

Cena wywoławcza:

88 725 zł

17,92 zł/m²

4 951 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Piotrków Trybunalski, Wronia

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następującej nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. Wronia ***, 97-300 Piotrków Trybunalski, dla której Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1P/***/6.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość oznaczona jako: nieruchomość gruntowa - nr działki ***, obręb ewidencyjny 42, Piotrków Trybunalski, położona w miejscowości: Piotrków Trybunalski, ul. Wronia **...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

53 250 zł

17,71 zł/m²

3 007 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Piotrków Trybunalski, Wronia

Cena wywoławcza:

53 250 zł

17,71 zł/m²

3 007 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

wieluński, gm. Skomlin, Złota Góra

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Syndyk w postępowaniu upadłościowym prowadzonym wobec***. w upadłości z /s w Oleśnie, sygn. akt V GUp 97/21,
sprzeda- z wolnej ręki w trybie publicznego konkursu ofert:
I. Nieruchomość Złote Góry.
Prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działki ewidencyjne o numerach: ***, o łącznej powierzchni 6,67 ha, zlokalizowanej we wsi Zbęk-Złota Góra gmina Skomlin. Księga Wieczysta prowadzona przez Sąd Rejonowy w Wieluniu V Wydział Ksiąg W...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

416 563,20 zł

6,25 zł/m²

66 700 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

wieluński, gm. Skomlin, Złota Góra

Cena wywoławcza:

416 563,20 zł

6,25 zł/m²

66 700 m²

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

sprzeda- z wolnej ręki w trybie publicznego konkursu ofert:
I. Nieruchomość Złote Góry.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

tomaszowski, gm. Ujazd, Skrzynki

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy nr działki ***/***, obręb ewidencyjny *** Skrzynki, Skrzynki, 97-225 Ujazd, dla której V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Tomaszowie Mazowieckim (adres: ul. Mościckiego 9, Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów Mazowiecki) prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1T/***/0.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

204 200 zł

120 zł/m²

1 706 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tomaszowski, gm. Ujazd, Skrzynki

Cena wywoławcza:

204 200 zł

120 zł/m²

1 706 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Wola Krzysztoporska, Wola Krzysztoporska, Władysławów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Wola Krzysztoporska, obręb Władysławów, nr działki: 468 o pow. ewid. 0.3600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3600 w tym w użytkach rolnych (0.3600 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00093414/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 100 zł

5,03 zł/m²

3 600 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

18 100 zł

5,03 zł/m²

3 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Wola Krzysztoporska, Jeżów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Wola Krzysztoporska, obręb Jeżów, nr działki: 565/2 o pow. ewid. 0.2261. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2261 w tym w użytkach rolnych (0.2261 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00049225/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 200 zł

5,84 zł/m²

2 261 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Wola Krzysztoporska, Jeżów

Cena wywoławcza:

13 200 zł

5,84 zł/m²

2 261 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Ręczno, Łęki Królewskie

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Ręczno, obręb Łęki Królewskie, nr działki: 494 o pow. ewid. 0.1600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1600 w tym w użytkach rolnych (0.1600 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00048492/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 300 zł

5,19 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Ręczno, Łęki Królewskie

Cena wywoławcza:

8 300 zł

5,19 zł/m²

1 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Wola Krzysztoporska, Jeżów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Wola Krzysztoporska, obręb Jeżów, nr działki: 523 o pow. ewid. 0.6432. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6432 w tym w użytkach rolnych (0.0064 o symbolu W, 0.6368 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00049225/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 400 zł

5,04 zł/m²

6 432 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Wola Krzysztoporska, Jeżów

Cena wywoławcza:

32 400 zł

5,04 zł/m²

6 432 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opoczyński, gm. Żarnów, Paszkowice

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat opoczyński, gmina Żarnów, obręb Paszkowice, nr działki: 133/1 o pow. ewid. 0.1300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1300 w tym w użytkach rolnych (0.1300 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1O/00053699/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 900 zł

3,77 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opoczyński, gm. Żarnów, Paszkowice

Cena wywoławcza:

4 900 zł

3,77 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Biała Róża

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Rozprza, obręb Biała Róża, nr działki: 128 o pow. ewid. 0.7590. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7590 w tym w użytkach rolnych (0.7590 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00093466/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

259 400 zł

34,18 zł/m²

7 590 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Biała Róża

Cena wywoławcza:

259 400 zł

34,18 zł/m²

7 590 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Niechcice

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Rozprza, obręb Niechcice, nr działki: 237 o pow. ewid. 0.3470. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3470 w tym w użytkach rolnych (0.3470 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00032805/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 500 zł

4,76 zł/m²

3 470 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Rozprza, Niechcice

Cena wywoławcza:

16 500 zł

4,76 zł/m²

3 470 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości