Przetargi i licytacje: grunty łódzkie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Gorzkowice, Borzęcin

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Gorzkowice, obręb Borzęcin, nr działki: 145/1 o pow. ewid. 0.3000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3000 w tym w użytkach rolnych (0.3000 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00093560/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 600 zł

4,20 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Gorzkowice, Borzęcin

Cena wywoławcza:

12 600 zł

4,20 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Gorzkowice, Sobakówek

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Gorzkowice, obręb Sobakówek, nr działki: 232 o pow. ewid. 0.7000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7000 w tym w użytkach rolnych (0.6700 o symbolu R, 0.0300 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1P/00049357/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 800 zł

3,97 zł/m²

7 000 m²

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Gorzkowice, Sobakówek

Cena wywoławcza:

27 800 zł

3,97 zł/m²

7 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Gorzkowice, Kotków

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Gorzkowice, obręb Kotków, nr działek: 311/1 o pow. ewid. 0.6400, 311/3 o pow. ewid. 0.1023. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7423 w tym w użytkach rolnych (0.7423 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr PT1P/00107612/9, PT1P/00107612/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 800 zł

5,09 zł/m²

7 423 m²

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piotrkowski, gm. Gorzkowice, Kotków

Cena wywoławcza:

37 800 zł

5,09 zł/m²

7 423 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Ujazd, Przesiadłów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat tomaszowski, gmina Ujazd, obręb Przesiadłów, nr działki: 103 o pow. ewid. 0.1641. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1641 w tym w użytkach rolnych (0.1641 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1T/00065854/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 400 zł

3,90 zł/m²

1 641 m²

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Ujazd, Przesiadłów

Cena wywoławcza:

6 400 zł

3,90 zł/m²

1 641 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

łaski, gm. Wodzierady, Chorzeszów

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy dz ***, Chorzeszów, 98-105 Wodzierady, dla której Sąd Rejonowy w Łasku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Przemysłowa 5, Łask, 98-100 Łask) prowadzi księgę wieczystą o numerze SR1L/***/7.

Opis nieruchomości:
Przedmiotowa nieruchomość położona jest w obrębie Chorzeszów, gminie Wodzierady. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze od strony południowej, natomiast od strony półno...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

78 994 zł

4,75 zł/m²

16 642 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łaski, gm. Wodzierady, Chorzeszów

Cena wywoławcza:

78 994 zł

4,75 zł/m²

16 642 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

poddębicki, gm. Zadzim, Rzeczyca

- nieruchomości położonej przy dz ***, Rzeczyca, 99-232, dla której Sąd Rejonowy w Łasku VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Poddębicach (adres: ul. Północna 5, Poddębice, 99-200 Poddębice) prowadzi księgę wieczystą o numerze SR2L/***/9.

Opis nieruchomości:
Działka nr *** - niezabudowaną działką gruntu rolnego o powierzchni 0,5728 ha, w kształcie zbliżonym do wydłużonego trapezu prostokątnego. Wymiary dz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

12 400 zł

2,16 zł/m²

5 728 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

poddębicki, gm. Zadzim, Rzeczyca

Cena wywoławcza:

12 400 zł

2,16 zł/m²

5 728 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Łowicz

Burmistrz Miasta Łowicza
ogłasza publiczne przetargi ustne (licytacja) na sprzedaż niezabudowanych
nieruchomości gruntowych położonych w obrębie Korabka przy ul. Matejki,
10 Pułku Piechoty stanowiących własność Gminy Miasta Łowicza

Numer geodezyjny
działki
8108
Powierzchnia
(w ha)
0,1309
Obniżona cena wywoławcza
brutto wraz z 23% podatkiem
VAT do II przetargu (zł)
290 000
Nieruchomości uregulowane są w księdze wieczystej nr LD1O/00021528/6, położone są w północnej części
miasta, sąsiedztwo stan...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

290 000 zł

222 zł/m²

1 309 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz

Cena wywoławcza:

290 000 zł

222 zł/m²

1 309 m²

Burmistrz Miasta Łowicza

Numer geodezyjny
działki
8108
Powierzchnia
(w ha)
0,1309
Obniżona cena wywoławcza
brutto wraz z 23% podatkiem
VAT do II przetargu (zł)
290 000
miasta, sąsiedztwo stan...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

działki
8109, 8112

Powierzchnia
(w ha)
0,1209

Obniżona cena wywoławcza
brutto wraz z 23% podatkiem
VAT do II przetargu (zł)
266 000

miasta, sąsied...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

266 000 zł

220 zł/m²

1 209 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz

Cena wywoławcza:

266 000 zł

220 zł/m²

1 209 m²

Burmistrz Miasta Łowicza

Numer geodezyjny
działki
8109, 8112

Powierzchnia
(w ha)
0,1209

Obniżona cena wywoławcza
brutto wraz z 23% podatkiem
VAT do II przetargu (zł)
266 000

miasta, sąsied...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

działki
8110

Powierzchnia
(w ha)
0,1118

Obniżona cena wywoławcza
brutto wraz z 23% podatkiem
VAT do II przetargu (zł)
263 000

miasta, sąsiedztwo s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

263 000 zł

235 zł/m²

1 118 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz

Cena wywoławcza:

263 000 zł

235 zł/m²

1 118 m²

Burmistrz Miasta Łowicza

Numer geodezyjny
działki
8110

Powierzchnia
(w ha)
0,1118

Obniżona cena wywoławcza
brutto wraz z 23% podatkiem
VAT do II przetargu (zł)
263 000

miasta, sąsiedztwo s...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

działki
8111

Powierzchnia
(w ha)
0,1097

Obniżona cena wywoławcza
brutto wraz z 23% podatkiem
VAT do II przetargu (zł)
253 000

miasta, sąsiedztwo s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

253 000 zł

231 zł/m²

1 097 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz

Cena wywoławcza:

253 000 zł

231 zł/m²

1 097 m²

Burmistrz Miasta Łowicza

Numer geodezyjny
działki
8111

Powierzchnia
(w ha)
0,1097

Obniżona cena wywoławcza
brutto wraz z 23% podatkiem
VAT do II przetargu (zł)
253 000

miasta, sąsiedztwo s...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

działki
8104

Powierzchnia
(w ha)
0,1093

Obniżona cena wywoławcza
brutto wraz z 23% podatkiem
VAT do II przetargu (zł)
230 000

miasta, sąsiedztwo s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

210 zł/m²

1 093 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz

Cena wywoławcza:

230 000 zł

210 zł/m²

1 093 m²

Burmistrz Miasta Łowicza

Numer geodezyjny
działki
8104

Powierzchnia
(w ha)
0,1093

Obniżona cena wywoławcza
brutto wraz z 23% podatkiem
VAT do II przetargu (zł)
230 000

miasta, sąsiedztwo s...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

działki
8105

Powierzchnia
(w ha)
0,1172

Obniżona cena wywoławcza
brutto wraz z 23% podatkiem
VAT do II przetargu (zł)
242 000

miasta, sąsiedztwo s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

242 000 zł

206 zł/m²

1 172 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz

Cena wywoławcza:

242 000 zł

206 zł/m²

1 172 m²

Burmistrz Miasta Łowicza

Numer geodezyjny
działki
8105

Powierzchnia
(w ha)
0,1172

Obniżona cena wywoławcza
brutto wraz z 23% podatkiem
VAT do II przetargu (zł)
242 000

miasta, sąsiedztwo s...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

działki
8106, 8113

Powierzchnia
(w ha)
0,1311

Obniżona cena wywoławcza
brutto wraz z 23% podatkiem
VAT do II przetargu (zł)
263 000

miasta, sąsied...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

263 000 zł

201 zł/m²

1 311 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz

Cena wywoławcza:

263 000 zł

201 zł/m²

1 311 m²

Burmistrz Miasta Łowicza

Numer geodezyjny
działki
8106, 8113

Powierzchnia
(w ha)
0,1311

Obniżona cena wywoławcza
brutto wraz z 23% podatkiem
VAT do II przetargu (zł)
263 000

miasta, sąsied...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

działki
8107

Powierzchnia
(w ha)
0,1338

Obniżona cena wywoławcza
brutto wraz z 23% podatkiem
VAT do II przetargu (zł)
268 000

miasta, sąsiedztwo s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

268 000 zł

200 zł/m²

1 338 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz

Cena wywoławcza:

268 000 zł

200 zł/m²

1 338 m²

Burmistrz Miasta Łowicza

Numer geodezyjny
działki
8107

Powierzchnia
(w ha)
0,1338

Obniżona cena wywoławcza
brutto wraz z 23% podatkiem
VAT do II przetargu (zł)
268 000

miasta, sąsiedztwo s...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Żychlin, 1 Maja

...odbędzie się w Urzędzie Gminy w Żychlinie ul. Barlickiego 15 pokój numer 13. Wadium w pieniądzu należy wpłacić
na konto bankowe Gminy Żychlin nr 83 9022 0007 0000 2408 2007 0009 najpóźniej na trzy dni przed przetargiem tj. do 17.11.2025r. do godz. 12:00. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu wymaganej kwoty na rachunek bankowy Gminy Żychlin. W tytule przelewu należy wpisać „Wadium dla działki o nr 661/4 i 661/9 położonych w Żychlinie przy ul. 1 Maja z imieniem i nazwiskiem nabywey"...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 457 320 zł

74,35 zł/m²

19 600 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy w Żychlinie
Przetarg na działkę

Żychlin, 1 Maja

Cena wywoławcza:

1 457 320 zł

74,35 zł/m²

19 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy w Żychlinie
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości