Przetargi i licytacje: grunty łódzkie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

pabianicki, gm. Pabianice, Piątkowisko

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy dz. ***/15, Piątkowisko, 95-200 Pabianice, dla której SĄD REJONOWY PABIANICE V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***/5.
Opis nieruchomości:
***/7, ***/5, ***/3, ***/9, ***/0 Nieruchomość składa się z 5 ksiąg wieczystych zawierających 5 działek ewidencyjnych stanowiących funkcjonalną i gospodarczą całość UWAGI: - Oględziny wykonano w warunkach ograniczonych - nieudostępniono nieruchomości do oglę...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 158 772 zł

243 zł/m²

8 876 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pabianicki, gm. Pabianice, Piątkowisko

Cena wywoławcza:

2 158 772 zł

243 zł/m²

8 876 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Rawa Mazowiecka, Ścieki

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Ścieki ***/***/brak, Ścieki, 96-200 Rawa Mazowiecka, dla której Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej IV Wydział Ksiąg wieczystych (adres: ul. Kościuszki ***/96-200, Rawa Mazowiecka, 96-200 Rawa Mazowiecka) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1R/***/8.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z trzech działek: ***, ***, ***. Działki gruntu użytkowane rolniczo, w dobrej kulturze rolnej, p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

131 250 zł

3,17 zł/m²

41 391 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Rawa Mazowiecka, Ścieki

Cena wywoławcza:

131 250 zł

3,17 zł/m²

41 391 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Aleksandrów Łódzki, Stare Krasnodęby

...odbędzie się 14 października 2025r. o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu
Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim, Plac Tadeusza Kościuszki 2 (budynek B, I piętro- sala
ślubów).
Poprzedni przetarg ogłoszono 01.07.2024r., 17.09.2024r., 05.11.2024r., 11.12.2024r.,
30.01.2025r., 25.05.2025r., 13.05.2025r.,24.06.2025r., 02.09.2025r.
Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium, które należy wpłacić gotówką
lub przelewem do dnia 08 października 2025 roku w kasie tut .Urzędu lub na konto Urzędu
n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 900 zł

75,98 zł/m²

1 486 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Aleksandrów Łódzki, Stare Krasnodęby

Cena wywoławcza:

112 900 zł

75,98 zł/m²

1 486 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim
Przetarg na działkę

Radomsko, Malinowa

...odbędzie się w dniu 14.10.2025r. o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Radomsko,
ul. Tysiąclecia 5, sala 105.
Wadium należy wnieść w pieniądzu, tak aby zostało zaksięgowane na koncie Urzędu Miasta Radomska
w PKO Bank Polski nr 59 1020 3352 0000 1302 0265 3475, w nieprzekraczalnym terminie do dnia
10.10.2025r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

94,67 zł/m²

845 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radomska
Przetarg na działkę

Radomsko, Malinowa

Cena wywoławcza:

80 000 zł

94,67 zł/m²

845 m²

ul. Tysiąclecia 5, sala 105.
10.10.2025r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radomska
Przetarg na działkę

Radomsko, Starowiejska

...odbędzie się w dniu 14.10.2025 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu
Miasta Radomsko, ul. Tysiąclecia 5, sala 105.
Wadium należy wnieść w pieniądzu, tak aby zostało zaksięgowane na koncie Urzędu
Miasta Radomsko w PKO Bank Polski nr 59 1020 3352 0000 1302 0265 3475, w
nieprzekraczalnym terminie do dnia 10.10.2025 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

36,44 zł/m²

1 372 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radomska
Przetarg na działkę

Radomsko, Starowiejska

Cena wywoławcza:

50 000 zł

36,44 zł/m²

1 372 m²

Miasta Radomsko, ul. Tysiąclecia 5, sala 105.
nieprzekraczalnym terminie do dnia 10.10.2025 r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radomska
Przetarg na działkę

Zgierz

...odbędzie się

I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej

w Zgierzu przy ul. Jana Kasprowicza 59

Położenie nieruchomości: Zgierz, ul. Jana Kasprowicza 59

Obręb ewidencyjny: Zgierz 113, jednostka rejestrowa: G278

Klasoużytek: RV-grunty orne

Działka numer ewidencyjny 201/10 o powierzchni 1092 m2

Ww. nieruchomość stanowi własność Gminy Miasto Zgierz.

Dla powyższej nieruchomości w V Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonoweg...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

320 000 zł

293 zł/m²

1 092 m²

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na działkę

Zgierz

Cena wywoławcza:

320 000 zł

293 zł/m²

1 092 m²

...odbędzie się

I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

w Zgierzu przy ul. Jana Kasprowicza 59

Położenie nieruchomości: Zgierz, ul. Jana Kasprowicza 59

Obręb ewidencyjny: Zgierz 113, jednostka rejestrowa: G278

Klasoużytek: RV-grunty orne

Działka numer ewidencyjny 201/10 o powierzchni 1092 m2

Ww. nieruchomość stanowi własność Gminy Miasto Zgierz.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na działkę

Zgierz

...odbędzie się

I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

w Zgierzu przy ul. Jana Kasprowicza 57

Położenie nieruchomości: Zgierz, ul. Jana Kasprowicza 57

Obręb ewidencyjny: Zgierz 113, jednostka rejestrowa: G590, G278

Klasoużytek: RV-grunty orne

Działki numer ewidencyjny: 198/13 o pow. 276 m2, 201/5 o pow. 545 m2

Powierzchnia łączna: 821 m2

Ww. nieruchomość stanowi własność Gminy Miasto Zgierz.

Dla powyższej nieruchomo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

320 000 zł

293 zł/m²

1 092 m²

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na działkę

Zgierz

Cena wywoławcza:

320 000 zł

293 zł/m²

1 092 m²

...odbędzie się

I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

w Zgierzu przy ul. Jana Kasprowicza 57

Położenie nieruchomości: Zgierz, ul. Jana Kasprowicza 57

Klasoużytek: RV-grunty orne

Powierzchnia łączna: 821 m2

Ww. nieruchomość stanowi własność Gminy Miasto Zgierz.

Dla powyższej nieruchomo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na działkę

Zgierz, Jana Kasprowicza

...odbędzie się
I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
w Zgierzu przy ul. Jana Kasprowicza 57
Położenie nieruchomości: Zgierz, ul. Jana Kasprowicza 57
Klasoużytek: RV-grunty orne
Działki numer ewidencyjny: 198/13 o pow. 276 m2
, 201/5 o pow. 545 m2
Powierzchnia łączna: 821 m2
Ww. nieruchomość stanowi własność Gminy Miasto Zgierz.
Dla powyższej nieruchomości w V W...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

280 zł/m²

821 m²

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na działkę

Zgierz, Jana Kasprowicza

Cena wywoławcza:

230 000 zł

280 zł/m²

821 m²

...odbędzie się
I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
w Zgierzu przy ul. Jana Kasprowicza 57
Położenie nieruchomości: Zgierz, ul. Jana Kasprowicza 57
Klasoużytek: RV-grunty orne
Działki numer ewidencyjny: 198/13 o pow. 276 m2
, 201/5 o pow. 545 m2
Powierzchnia łączna: 821 m2
Ww. nieruchomość stanowi własność Gminy Miasto Zgierz.
Dla powyższej nieruchomości w V W...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na działkę

Łódź, Śródmieście, Piotrkowska

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym***8w upadłości z siedzibą w Warszawie, prowadzonym przed Sądem Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydziałem Gospodarczym ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych pod sygn. akt WA1M/GUp/24/2022, ogłasza przetarg (aukcje) przedmiotem którego jest prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej, stanowiącej działki ew. o nr ***/35 i ***/42 w obrębie S-9, dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 073 629,90 zł

1 214 zł/m²

2 531 m²

Termin: 2025-10-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Łódź, Śródmieście, Piotrkowska

Cena wywoławcza:

3 073 629,90 zł

1 214 zł/m²

2 531 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

rawski, gm. Regnów, Annosław

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy Annosław ***, 96-232 Regnów, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Rawie Maz. prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1R/***/7.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość rolna działki gruntu nr ***/1, ***/3, ***/1 i ***/2 z budynkami siedliska oraz nasadzeniami sadowniczymi, o pow. 5,65 ha, położona w obrębie Annosław gm. Regnów, zapisana w księdze wieczystej LD1R/***/7. Na działce nr ***/1 budynek mieszkalny,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

377 175 zł

6,68 zł/m²

56 500 m²

Termin: 2025-10-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rawski, gm. Regnów, Annosław

Cena wywoławcza:

377 175 zł

6,68 zł/m²

56 500 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łaski, gm. Łask, Gorczyn

...pierwsza licytacja :

- użytkowania wieczystego, którego właścicielem jest REEO.2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ położonego przy ., Gorczyn, 98-100 Łask, dla której V Wydział Ksiąg Wieczystych w Łasku (adres: ul. Przemysłowa ***, Łask, 98-100 Łask) prowadzi księgę wieczystą o numerze SR1L/***/6.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z jednej działki ewidencyjnej nr ***/***, położonej jest w południowej części gminy Łask, w środkowej części powiatu łaskiego, przy drodze lokalne...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 974 150 zł

110 zł/m²

17 884 m²

Termin: 2025-10-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łaski, gm. Łask, Gorczyn

Cena wywoławcza:

1 974 150 zł

110 zł/m²

17 884 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Piotrków Trybunalski, Hortensji

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego ul. Szkolna 28 w dniu 10 października 2025 r. o godzinie 10.00 w pokoju numer 304 na III piętrze – budynek A.

6. Wadium za nieruchomość położoną przy ul. Hortensji wynosi: 20.418,00 zł i musi znajdować się na rachunku bankowym Urzędu Miasta – depozyty, prowadzonym w Santander Consumer Bank S.A. numer konta 67 1090 2590 0000 0001 5213 1069 w terminie do dnia 06 października 2025 r. (włącznie), przy czym wpłata wadium nie powoduj...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 090 zł

105 zł/m²

968 m²

Termin: 2025-10-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Przetarg na działkę

Piotrków Trybunalski, Hortensji

Cena wywoławcza:

102 090 zł

105 zł/m²

968 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Przetarg na działkę

Piotrków Trybunalski, Rolnicza

6. Wadium za nieruchomość położoną przy ul. Rolniczej 86- ul. Hortensji wynosi: 78.720,00 zł i musi znajdować się na rachunku bankowym Urzędu Miasta – depozyty, prowadzonym w Santander Consumer Bank S.A. numer konta 67 1090 2590 0000 0001 5213 1069 w terminie do dnia 06 października 2025 r. (włącznie), przy czym wpłata ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

393 600 zł

273 zł/m²

1 444 m²

Termin: 2025-10-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Przetarg na działkę

Piotrków Trybunalski, Rolnicza

Cena wywoławcza:

393 600 zł

273 zł/m²

1 444 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Wartkowice, Wartkowice

...odbędzie się w dniu 10.10.2025 r. o godz. 10 w siedzibie Mazowieckiego Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Spółka z o.o. tj. w Łowiczu (adres: 99-400 Łowicz, ul. Topolowa 49)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

295 000 zł

8,14 zł/m²

36 261 m²

Termin: 2025-10-10

Organizator przetargu:
Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Spółka z o.o.
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Wartkowice, Wartkowice

Cena wywoławcza:

295 000 zł

8,14 zł/m²

36 261 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-10

Organizator przetargu:
Licytacja komornicza działki

poddębicki, gm. Pęczniew, Brzeg

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** ***, *** *** położonej przy .,Brzeg, 99-235 Pęczniew, dla której VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Poddębicach (adres: ul. Pólnocna 5, Poddębice, 99-210 Poddębice) prowadzi księgę wieczystą o numerze SR2L/***/7.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem wyceny jest nieruchomość gruntowa, uregulowana w księdze wieczystej nr SR2L/***/7, położona w obrębie Brzeg, gmina Pęczniew, powiat poddębicki, składająca się z działki ewidencyjn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

80 666,67 zł

2,82 zł/m²

28 559 m²

Termin: 2025-10-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

poddębicki, gm. Pęczniew, Brzeg

Cena wywoławcza:

80 666,67 zł

2,82 zł/m²

28 559 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości