Przetargi i licytacje: grunty łódzkie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

Stryków

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Dobra-Nowiny nr.ew.dz.***/***/***, Dobra-Nowiny, 95-010 Stryków, dla której Sąd Rejonowy w Zgierzu V Wydział KW (adres: ul. Sokołowska 6, Zgierz, 95-100 Zgierz) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1G/***/5.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa oznaczona jako działka geodezyjna numer ***/***, położona w gminie Stryków, w obrębie ewidencyjnym Dobra Nowiny o po...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

114 666,67 zł

38,21 zł/m²

3 001 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Stryków

Cena wywoławcza:

114 666,67 zł

38,21 zł/m²

3 001 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zgierski, gm. Stryków, Dobra-Nowiny

- nieruchomości położonej przy Dobra-Nowiny dz.nr.ew.***/***, Dobra-Nowiny, 95-010 Stryków, dla której Sąd Rejonowy w Zgierzu V Wydział KW (adres: ul. Sokołowska 6, Zgierz, 95-100 Zgierz) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1G/***/8.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana, położona we wsi Dobra-Nowiny, gmina Stryków, składająca się z działki gruntu o nr ew. *** o powierzchni ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

36 200 zł

25,64 zł/m²

1 412 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zgierski, gm. Stryków, Dobra-Nowiny

Cena wywoławcza:

36 200 zł

25,64 zł/m²

1 412 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zgierski, gm. Stryków, Dobra-Nowiny

- nieruchomości położonej przy Dobra-Nowiny nr.ew.dz.***/***/***, 95-010 Dobra-Nowiny, dla której Sąd Rejonowy w Zgierzu V Wydział KW (adres: ul. Sokołowska 6, Zgierz, 95-100 Zgierz) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1G/***/6.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa oznaczona jako działka geodezyjna numer ***/***, położona w gminie Stryków, w obrębie ewidencyjnym Dobra-Nowiny o powierzchni...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

98 666,67 zł

32,88 zł/m²

3 001 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zgierski, gm. Stryków, Dobra-Nowiny

Cena wywoławcza:

98 666,67 zł

32,88 zł/m²

3 001 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

pabianicki, gm. Lutomiersk, Charbice Dolne

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pabianicki, gmina Lutomiersk, obręb Charbice Dolne, nr działki: 84/4 o pow. ewid. 0.7570. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7570 w tym w użytkach rolnych (0.7570 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR1L/00033722/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

211 000 zł

27,87 zł/m²

7 570 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, gm. Lutomiersk, Charbice Dolne

Cena wywoławcza:

211 000 zł

27,87 zł/m²

7 570 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, gm. Lutomiersk, Zdziechów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pabianicki, gmina Lutomiersk, obręb Zdziechów, nr działki: 225/2 o pow. ewid. 0.3130. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3130 w tym w użytkach rolnych (0.0124 o symbolu W, 0.3006 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR1L/00040430/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 000 zł

5,75 zł/m²

3 130 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, gm. Lutomiersk, Zdziechów

Cena wywoławcza:

18 000 zł

5,75 zł/m²

3 130 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Złoczew, Stanisławów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat sieradzki, gmina Złoczew, obręb Stanisławów, nr działki: 265 o pow. ewid. 0.1600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1600 w tym w użytkach rolnych (0.1600 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 44005. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 900 zł

16,19 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Złoczew, Stanisławów

Cena wywoławcza:

25 900 zł

16,19 zł/m²

1 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Złoczew, Stanisławów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat sieradzki, gmina Złoczew, obręb Stanisławów, nr działki: 111 o pow. ewid. 0.1900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1900 w tym w użytkach rolnych (0.1900 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 44005. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 700 zł

20,37 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Złoczew, Stanisławów

Cena wywoławcza:

38 700 zł

20,37 zł/m²

1 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łaski, gm. Wodzierady, Wodzierady, Mauryców Marianów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat łaski, gmina Wodzierady, obręb Mauryców-Marianów, nr działki: 125/3 o pow. ewid. 0.0894. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0894 w tym w użytkach rolnych (0.0894 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR1L/00007142/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 000 zł

35,79 zł/m²

894 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łaski, gm. Wodzierady, Wodzierady, Mauryców Marianów

Cena wywoławcza:

32 000 zł

35,79 zł/m²

894 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łaski, gm. Wodzierady, Wodzierady, Mauryców Marianów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat łaski, gmina Wodzierady, obręb Mauryców-Marianów, nr działki: 126/3 o pow. ewid. 0.1656. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1656. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR1L/00007142/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 000 zł

37,44 zł/m²

1 656 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łaski, gm. Wodzierady, Wodzierady, Mauryców Marianów

Cena wywoławcza:

62 000 zł

37,44 zł/m²

1 656 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Złoczew, Stanisławów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat sieradzki, gmina Złoczew, obręb Stanisławów, nr działki: 97 o pow. ewid. 0.2200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2200 w tym w użytkach rolnych (0.0300 o symbolu W, 0.1300 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 44005. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 200 zł

28,73 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Złoczew, Stanisławów

Cena wywoławcza:

63 200 zł

28,73 zł/m²

2 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Stryków, Tymianka

...odbędzie się w dniu 10.09.2025 r. o godz. 1000

w Urzędzie Miejskim w Strykowie przy ulicy Kościuszki 27,
Sala Konferencyjna (pokój nr 22, II piętro).

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w terminie do dnia 04.09.2025 r. na rachunek bankowy Gminy Stryków nr 52 8785 0002 2001 0000 1993 0006 w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 67.000,00 zł.

Za termin wpłaty wadium przyjmuje się datę wpływu wymaganej kwoty na wskazane powyżej konto bankowe Gminy Stryków.

P...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

670 000 zł

44,24 zł/m²

15 145 m²

Termin: 2025-09-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta - Gminy Stryków
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Stryków, Tymianka

Cena wywoławcza:

670 000 zł

44,24 zł/m²

15 145 m²

...odbędzie się w dniu 10.09.2025 r. o godz. 1000

w Urzędzie Miejskim w Strykowie przy ulicy Kościuszki 27,
Sala Konferencyjna (pokój nr 22, II piętro).

P...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta - Gminy Stryków
Przetarg na działkę

Ozorków, Leśmierz

Szczegółowa informacja o przetargu na lokal w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

116 900 zł

2 206 zł/m²

53 m²

Termin: 2025-09-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ozorków, Leśmierz

Cena wywoławcza:

116 900 zł

2 206 zł/m²

53 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzeziński, gm. Jeżów, Popień, PGR

Szczegółowa informacja o przetargu na lokal w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 400 zł

2 800 zł/m²

23 m²

Termin: 2025-09-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzeziński, gm. Jeżów, Popień, PGR

Cena wywoławcza:

64 400 zł

2 800 zł/m²

23 m²

Szczegółowa informacja o przetargu na lokal w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ozorków, Leśmierz

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 800 zł

2 752 zł/m²

25 m²

Termin: 2025-09-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ozorków, Leśmierz

Cena wywoławcza:

68 800 zł

2 752 zł/m²

25 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kutnowski, gm. Łanięta, Suchodębie, Maj

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 000 zł

1 333 zł/m²

33 m²

Termin: 2025-09-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kutnowski, gm. Łanięta, Suchodębie, Maj

Cena wywoławcza:

44 000 zł

1 333 zł/m²

33 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-10

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości