Przetargi i licytacje: grunty łódzkie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

brzeziński, gm. Dmosin, Lubowidza

OPIS OFERTY

SYNDYK OGŁASZA KONKURS OFERT NA SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI NIERUCHOMOŚCI
Przedmiot sprzedaży:
prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w miejscowości Lubowidza, województwo łódzkie, powiat brzeziński, gmina Dmosin, obręb Lubowidza, oznaczonej jako działki ewidencyjne n*** o łącznej powierzchni 2,3178 ha, dla której Sąd Rejonowy w Brzezinach, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW nr ***.
Działka nr ***/2 0 powierzchni 1,4626 – za kwotę 112 500...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

179 400 zł

7,74 zł/m²

23 178 m²

Termin: 2025-08-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

brzeziński, gm. Dmosin, Lubowidza

Cena wywoławcza:

179 400 zł

7,74 zł/m²

23 178 m²

OPIS OFERTY

Przedmiot sprzedaży:
Działka nr ***/2 0 powierzchni 1,4626 – za kwotę 112 500...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

Zgierz, Barona

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- użytkowania wieczystego położonego przy Barona ***, 95-100 Zgierz, dla której SĄD REJONOWY ZGIERZ V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Barona ***, ZGIERZ, 95-100 ZGIERZ) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1G/***/6.

Opis nieruchomości:
Opisywana nieruchomość jest niezabudowana, z nierównościami terenu. Działka nr ***/*** ma regularny kształt zbliżony do trapezu z niewielką nierównością boków (zwężających się w kier...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

416 560 zł

189 zł/m²

2 208 m²

Termin: 2025-08-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Zgierz, Barona

Cena wywoławcza:

416 560 zł

189 zł/m²

2 208 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Aleksandrów Łódzki, Spółdzielcza

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Spółdzielcza ***/***, 95-070 Aleksandrów Łódzki, dla której Sąd Rejonowy w Zgierzu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sokołowska 6, Zgierz, 95-100 Zgierz) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1G/***/8.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w Aleksandrowie Łódzkim, przy ul. Spółdzielczej ***/***, oznaczona jako działka ewidencyjn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

790 875 zł

97,40 zł/m²

8 120 m²

Termin: 2025-08-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Aleksandrów Łódzki, Spółdzielcza

Cena wywoławcza:

790 875 zł

97,40 zł/m²

8 120 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Tomaszów Mazowiecki

Sygn. akt XIV GUp 500/21

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

Syndyk masy upadłości ***a ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki w trybie konkursu ofert – na następujących warunkach:

*** Przedmiotem sprzedaży są następujące nieruchomości:

*** nieruchomość gruntowa położona w Tomaszowie Mazowieckim, działka gruntu o numerze ewidencyjnym ***, o powierzchni 0,0590 ha w obrębie 0020, dla której Sąd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim, V Wydział Ksiąg Wieczystych powadzi Księgę Wiecz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 240 zł

136 zł/m²

590 m²

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Tomaszów Mazowiecki

Cena wywoławcza:

80 240 zł

136 zł/m²

590 m²

Sygn. akt XIV GUp 500/21

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

*** Przedmiotem sprzedaży są następujące nieruchomości:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Tomaszów Mazowiecki

Sygn. akt XIV GUp 500/21

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT

Syndyk masy upadłości *** ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki w trybie konkursu ofert – na następujących warunkach:

1. Przedmiotem sprzedaży są następujące nieruchomości:

1) nieruchomość gruntowa położona w Tomaszowie Mazowieckim, działka gruntu o numerze ewidencyjnym ***, o powierzchni 0,0590 ha w obrębie 0020, dla której Sąd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim, V Wydział Ksiąg Wieczystych powadzi Księgę Wieczystą...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 480 zł

128 zł/m²

1 331 m²

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Tomaszów Mazowiecki

Cena wywoławcza:

170 480 zł

128 zł/m²

1 331 m²

Sygn. akt XIV GUp 500/21

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT

1. Przedmiotem sprzedaży są następujące nieruchomości:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Złoczew, Stanisławów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat sieradzki, gmina Złoczew, obręb Stanisławów, nr działki: 265 o pow. ewid. 0.1600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1600 w tym w użytkach rolnych (0.1600 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 44005. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 900 zł

16,19 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Złoczew, Stanisławów

Cena wywoławcza:

25 900 zł

16,19 zł/m²

1 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łaski, gm. Wodzierady, Wodzierady, Mauryców Marianów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat łaski, gmina Wodzierady, obręb Mauryców-Marianów, nr działki: 125/3 o pow. ewid. 0.0894. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0894 w tym w użytkach rolnych (0.0894 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR1L/00007142/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 000 zł

35,79 zł/m²

894 m²

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łaski, gm. Wodzierady, Wodzierady, Mauryców Marianów

Cena wywoławcza:

32 000 zł

35,79 zł/m²

894 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Żelechlinek, Karolinów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat tomaszowski, gmina Żelechlinek, obręb Karolinów, nr działki: 200/2 o pow. ewid. 0.2500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2500 w tym w użytkach rolnych (0.2500 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 29140. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 600 zł

4,64 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Żelechlinek, Karolinów

Cena wywoławcza:

11 600 zł

4,64 zł/m²

2 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Żelechlinek, Łochów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat tomaszowski, gmina Żelechlinek, obręb Łochów, nr działki: 530 o pow. ewid. 0.5800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5800 w tym w użytkach rolnych (0.5800 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 48615/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 500 zł

2,33 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Żelechlinek, Łochów

Cena wywoławcza:

13 500 zł

2,33 zł/m²

5 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Żelechlinek, Żelechlinek, Byliny Nowe

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat tomaszowski, gmina Żelechlinek, obręb Byliny Nowe, nr działki: 8 o pow. ewid. 0.1800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1800 w tym w użytkach rolnych (0.1800 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1T/00033335/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 650 zł

4,25 zł/m²

1 800 m²

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Żelechlinek, Żelechlinek, Byliny Nowe

Cena wywoławcza:

7 650 zł

4,25 zł/m²

1 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Złoczew, Stanisławów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat sieradzki, gmina Złoczew, obręb Stanisławów, nr działki: 97 o pow. ewid. 0.2200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2200 w tym w użytkach rolnych (0.0300 o symbolu W, 0.1300 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 44005. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 200 zł

28,73 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Złoczew, Stanisławów

Cena wywoławcza:

63 200 zł

28,73 zł/m²

2 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Żelechlinek, Wolica

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat tomaszowski, gmina Żelechlinek, obręb Wolica, nr działki: 94 o pow. ewid. 0.0100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0100 w tym w użytkach rolnych (0.0100 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1T/00064949/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 300 zł

13,00 zł/m²

100 m²

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Żelechlinek, Wolica

Cena wywoławcza:

1 300 zł

13,00 zł/m²

100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Żelechlinek, Naropna

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat tomaszowski, gmina Żelechlinek, obręb Naropna, nr działki: 20 o pow. ewid. 0.1100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1100 w tym w użytkach rolnych (0.1100 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1T/00030151/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 000 zł

3,64 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Żelechlinek, Naropna

Cena wywoławcza:

4 000 zł

3,64 zł/m²

1 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Żelechlinek, Naropna

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat tomaszowski, gmina Żelechlinek, obręb Naropna, nr działki: 19 o pow. ewid. 0.2300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2300 w tym w użytkach rolnych (0.1700 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1T/00030151/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 100 zł

2,22 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Żelechlinek, Naropna

Cena wywoławcza:

5 100 zł

2,22 zł/m²

2 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Pęczniew, Łyszkowice

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat poddębicki, gmina Pęczniew, obręb Łyszkowice, nr działki: 30 o pow. ewid. 0.3309. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3309 w tym w użytkach rolnych (0.3309 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR2L/00043641/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 800 zł

2,96 zł/m²

3 309 m²

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Pęczniew, Łyszkowice

Cena wywoławcza:

9 800 zł

2,96 zł/m²

3 309 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości