Przetargi i licytacje: grunty łódzkie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

Radomsko, Broniewskiego

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Broniewskiego ***, Strzałków, 97-500 Radomsko, dla której Sąd Rejonowy w Radomsku (adres: ul. Tysiąclecia 3, Radomsko, 97-500 Radomsko) prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1R/***/2.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w miejscowości Strzałków, przy ul. Broniewskiego na działce ozn. w ewidencji gruntów nr. ***/1, obręb 0010 Strzałków. Przedmiotowa nieruchomo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

92 325 zł

46,16 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2025-08-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Radomsko, Broniewskiego

Cena wywoławcza:

92 325 zł

46,16 zł/m²

2 000 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Żytno, Barycz

- nieruchomości położonej przy ***, Barycz, 97-532 Żytno, dla której Sąd Rejonowy w Radomsku (adres: ul. Tysiąclecia 3, Radomsko, 97-500 Radomsko) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Działka ozn. nr *** jest położona w części północnej wsi Barycz, w sąsiedztwie rzeki Barycz. Działki posiada powierzchnię 0,32 ha, o b. dobrym kształcie, w formie zbliżonej do kwadratu. Działki znajdują się w obsza...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

32 378,25 zł

10,12 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2025-08-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Żytno, Barycz

Cena wywoławcza:

32 378,25 zł

10,12 zł/m²

3 200 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

pajęczański, gm. Nowa Brzeźnica, Trzebca

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pajęczański, gmina Nowa Brzeźnica, obręb Trzebca, nr działki: 2922 o pow. ewid. 0.0300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0300 w tym w użytkach rolnych (0.0200 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR2W/00021636/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 zł

5,00 zł/m²

300 m²

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pajęczański, gm. Nowa Brzeźnica, Trzebca

Cena wywoławcza:

1 500 zł

5,00 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pajęczański, gm. Nowa Brzeźnica, Trzebca

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pajęczański, gmina Nowa Brzeźnica, obręb Trzebca, nr działki: 2818 o pow. ewid. 0.1100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1100 w tym w użytkach rolnych (0.1100 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR2W/00021636/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 000 zł

3,64 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pajęczański, gm. Nowa Brzeźnica, Trzebca

Cena wywoławcza:

4 000 zł

3,64 zł/m²

1 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pajęczański, gm. Nowa Brzeźnica, Trzebca

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pajęczański, gmina Nowa Brzeźnica, obręb Trzebca, nr działki: 2748 o pow. ewid. 0.1100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1100 w tym w użytkach rolnych (0.1100 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR2W/00021636/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 800 zł

3,45 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pajęczański, gm. Nowa Brzeźnica, Trzebca

Cena wywoławcza:

3 800 zł

3,45 zł/m²

1 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pajęczański, gm. Nowa Brzeźnica, Trzebca

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pajęczański, gmina Nowa Brzeźnica, obręb Trzebca, nr działki: 2935 o pow. ewid. 0.2300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2300 w tym w użytkach rolnych (0.2300 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR2W/00021636/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 zł

3,48 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pajęczański, gm. Nowa Brzeźnica, Trzebca

Cena wywoławcza:

8 000 zł

3,48 zł/m²

2 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pajęczański, gm. Nowa Brzeźnica, Trzebca

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pajęczański, gmina Nowa Brzeźnica, obręb Trzebca, nr działki: 2806 o pow. ewid. 0.0600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0600 w tym w użytkach rolnych (0.0600 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR2W/00021636/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 500 zł

4,17 zł/m²

600 m²

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pajęczański, gm. Nowa Brzeźnica, Trzebca

Cena wywoławcza:

2 500 zł

4,17 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pajęczański, gm. Nowa Brzeźnica, Trzebca

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pajęczański, gmina Nowa Brzeźnica, obręb Trzebca, nr działki: 2816 o pow. ewid. 0.1000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1000 w tym w użytkach rolnych (0.1000 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR2W/00021636/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 700 zł

3,70 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pajęczański, gm. Nowa Brzeźnica, Trzebca

Cena wywoławcza:

3 700 zł

3,70 zł/m²

1 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pajęczański, gm. Nowa Brzeźnica, Trzebca

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pajęczański, gmina Nowa Brzeźnica, obręb Trzebca, nr działki: 2823 o pow. ewid. 0.2300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2300 w tym w użytkach rolnych (0.2300 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR2W/00021636/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 zł

3,48 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pajęczański, gm. Nowa Brzeźnica, Trzebca

Cena wywoławcza:

8 000 zł

3,48 zł/m²

2 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

tomaszowski, gm. Rokiciny, Rokiciny

- nieruchomości położonej przy ul. ***, 97-221 Rokiciny Kolonia, dla której Sąd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Mościckiego 9, Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów Mazowiecki) prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1T/***/4.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość o powierzchni 0,5391 ha, położona w miejscowości Kolonia Rokiciny, obręb 8, dla której prowadzon...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

288 000 zł

53,42 zł/m²

5 391 m²

Termin: 2025-08-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tomaszowski, gm. Rokiciny, Rokiciny

Cena wywoławcza:

288 000 zł

53,42 zł/m²

5 391 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rawski, gm. Sadkowice, Sadkowice

...druga licytacja

nieruchomości położonej przy ul. ***, 96-206 Sadkowice, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rej, w Rawie Maz. Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej (adres: ul. Kościuszki 17, Rawa Mazowiecka, 96-200 Rawa Mazowiecka) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
położenie (adres): obręb *** Trębaczew, działka nr *** jednostka ewidencyjna 101306_2 Sadkowice, pow. rawski, woj. łódzkie. oznaczenie: GRUNTY ROLNE ZABUDOWANE - działka gruntu nr *** o powierzchni 1...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

22 460 zł

1,75 zł/m²

12 800 m²

Termin: 2025-08-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

rawski, gm. Sadkowice, Sadkowice

Cena wywoławcza:

22 460 zł

1,75 zł/m²

12 800 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Radomsko, Malinowa

...odbędzie się w dniu 05.08.2025r. o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Radomsko,
ul. Tysiąclecia 5, sala 105.
Wadium należy wnieść w pieniądzu, tak aby zostało zaksięgowane na koncie Urzędu Miasta Radomska
w PKO Bank Polski nr 59 1020 3352 0000 1302 0265 3475, w nieprzekraczalnym terminie do dnia
01.08.2025r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 500 zł

100,00 zł/m²

845 m²

Termin: 2025-08-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radomska
Przetarg na działkę

Radomsko, Malinowa

Cena wywoławcza:

84 500 zł

100,00 zł/m²

845 m²

ul. Tysiąclecia 5, sala 105.
01.08.2025r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radomska
Przetarg na działkę

Łowicz, Tkaczew

...odbędzie się w dniu 31 lipca 2025 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 10 00
1. Wadium dla nieruchomości wynosi 50.000,- zł. Wadium należy wpłacić przed otwarciem przetargu
najpóźniej do dnia 28 lipca 2025 roku na konto U.M. w Łowiczu nr 04 2030 0045 1110 0000 0236
7900. Za datę wpłacenia wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty na rachunek Urzędu
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

820 000 zł

600 zł/m²

1 366 m²

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Tkaczew

Cena wywoławcza:

820 000 zł

600 zł/m²

1 366 m²

...odbędzie się w dniu 31 lipca 2025 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 10 00
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz

...odbędzie się w dniu 31 lipca 2025 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 11 00
1. Wadium dla każdej nieruchomości wynosi 25.000,- zł. Wadium należy wpłacić przed
otwarciem przetargu najpóźniej do dnia 28 lipca 2025 roku na konto U.M. w Łowiczu nr
04 2030 0045 1110 0000 0236 7900. Za datę wpłacenia wadium uważa się wpływ wymaganej
kwoty na rachunek Urzędu Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

240 000 zł

220 zł/m²

1 093 m²

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz

Cena wywoławcza:

240 000 zł

220 zł/m²

1 093 m²

...odbędzie się w dniu 31 lipca 2025 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 11 00
kwoty na rachunek Urzędu Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz

...odbędzie się w dniu 31 lipca 2025 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 11 00
kwoty na rachunek Urzędu Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

256 000 zł

218 zł/m²

1 172 m²

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz

Cena wywoławcza:

256 000 zł

218 zł/m²

1 172 m²

...odbędzie się w dniu 31 lipca 2025 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 11 00
kwoty na rachunek Urzędu Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości