Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Kłodzko, Wojciechowice

...odbędzie się dnia 25 listopada 2025 roku o godz. 10.30 w Urzędzie Gminy

w Kłodzku, ul. Okrzei 8a, pokój nr 413 /III p./

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 10.800,00 zł na konto Urzędu Gminy Kłodzko, nr konta 38952300010000226420000013 Bank Spółdzielczy Kłodzko lub w Kasie Urzędu Gminy Kłodzko, najpóźniej do dnia 20 listopada 2025 roku. Przetarg jest ważny bez względu na liczbę uczestników, jeżeli przy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

108 000 zł

58,44 zł/m²

1 848 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kłodzko
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Kłodzko, Wojciechowice

Cena wywoławcza:

108 000 zł

58,44 zł/m²

1 848 m²

w Kłodzku, ul. Okrzei 8a, pokój nr 413 /III p./

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kłodzko
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Kłodzko, Wojciechowice

...odbędzie się dnia 25 listopada 2025 roku o godz. 11.00 w Urzędzie Gminy

w Kłodzku, ul. Okrzei 8a, pokój nr 413 /III p./

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 8.800,00 zł na konto Urzędu Gminy Kłodzko, nr konta 38952300010000226420000013 Bank Spółdzielczy Kłodzko lub w Kasie Urzędu Gminy Kłodzko, najpóźniej do dnia 20 listopada 2025 roku. Przetarg jest ważny bez względu na liczbę uczestników, jeżeli przyn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

88 000 zł

61,67 zł/m²

1 427 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kłodzko
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Kłodzko, Wojciechowice

Cena wywoławcza:

88 000 zł

61,67 zł/m²

1 427 m²

w Kłodzku, ul. Okrzei 8a, pokój nr 413 /III p./

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kłodzko
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Kłodzko, Wojciechowice

...odbędzie się dnia 25 listopada 2025 roku o godz. 9.30 w Urzędzie Gminy

w Kłodzku, ul. Okrzei 8a, pokój nr 413 /III p./

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. 11.000,00 zł na konto Urzędu Gminy Kłodzko, nr konta 38952300010000226420000013 Bank Spółdzielczy Kłodzko lub w Kasie Urzędu Gminy Kłodzko, najpóźniej do dnia 20 listopada 2025 roku. Przetarg jest ważny bez względu na liczbę uczestników, jeżeli przyn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

58,36 zł/m²

1 885 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kłodzko
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Kłodzko, Wojciechowice

Cena wywoławcza:

110 000 zł

58,36 zł/m²

1 885 m²

w Kłodzku, ul. Okrzei 8a, pokój nr 413 /III p./

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kłodzko
Przetarg na działkę

bolesławiecki, gm. Nowogrodziec, Wykroty

...odbędzie się w dniu 25.11.2025 r. o godz. 09.00 w siedzibie urzędu przy ul. Rynek 1 w Nowogrodźcu (II piętro sala narad).
*** Kwota minimalnego postąpienia w przetargu wynosi 4.800,00 zł.
*** Wadium w kwocie 48.000,00 zł należy wpłacić na konto 02 1090 1939 0000 0005 1604 5112 z wyprzedzeniem tak, aby środki znalazły się na koncie do dnia 21.11.2025 r.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

480 000 zł

55,96 zł/m²

8 578 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Nowogrodźcu
Przetarg na działkę

bolesławiecki, gm. Nowogrodziec, Wykroty

Cena wywoławcza:

480 000 zł

55,96 zł/m²

8 578 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Nowogrodźcu
Przetarg na działkę

Prochowice, Spacerowa

...odbędzie się dnia 25 listopada 2025 r.
od godziny 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta
i Gminy w Prochowicach ul. Rynek 1 – sala nr 20.
2. Forma i termin wniesienia wadium
Wadium należy wpłacić wpieniądzu na rachunek bankowy tut. Urzędu B.S. Wschowa Oddz.
Prochowice nr 86 8669 0001 0341 3597 2000 0003 najpóźniej do dnia 20 listopada 2025 r.
z dopiskiem„Przetarg na sprzedaż działki /wpisać numer działki/ w obrębie 4 miasta
Prochowice". Wadium wpłacone w pieniądzu przez uczestnika przetargu, który ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 000 zł

58,37 zł/m²

1 679 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Prochowice
Przetarg na działkę

Prochowice, Spacerowa

Cena wywoławcza:

98 000 zł

58,37 zł/m²

1 679 m²

...odbędzie się dnia 25 listopada 2025 r.
od godziny 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta
i Gminy w Prochowicach ul. Rynek 1 – sala nr 20.
2. Forma i termin wniesienia wadium
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Prochowice
Przetarg na działkę

Prochowice, Spacerowa

...odbędzie się dnia 25 listopada 2025 r.
od godziny 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta
i Gminy w Prochowicach ul. Rynek 1 – sala nr 20.

2. Forma i termin wniesienia wadium
Prochowice". Wadium wpłacone w pieniądzu przez uczestnika przetargu, który...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 000 zł

47,53 zł/m²

1 620 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Prochowice
Przetarg na działkę

Prochowice, Spacerowa

Cena wywoławcza:

77 000 zł

47,53 zł/m²

1 620 m²

...odbędzie się dnia 25 listopada 2025 r.
od godziny 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta
i Gminy w Prochowicach ul. Rynek 1 – sala nr 20.

2. Forma i termin wniesienia wadium
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Prochowice
Przetarg na działkę

Prochowice, Spacerowa

...odbędzie się dnia 25 listopada 2025 r.
od godziny 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta
i Gminy w Prochowicach ul. Rynek 1 – sala nr 20.

2. Forma i termin wniesienia wadium
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

81 000 zł

54,36 zł/m²

1 490 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Prochowice
Przetarg na działkę

Prochowice, Spacerowa

Cena wywoławcza:

81 000 zł

54,36 zł/m²

1 490 m²

...odbędzie się dnia 25 listopada 2025 r.
od godziny 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta
i Gminy w Prochowicach ul. Rynek 1 – sala nr 20.

2. Forma i termin wniesienia wadium
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Prochowice
Przetarg na działkę

Prochowice, Spacerowa

...odbędzie się dnia 25 listopada 2025 r.
od godziny 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta
i Gminy w Prochowicach ul. Rynek 1 – sala nr 20.

2. Forma i termin wniesienia wadium
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 000 zł

54,04 zł/m²

1 536 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Prochowice
Przetarg na działkę

Prochowice, Spacerowa

Cena wywoławcza:

83 000 zł

54,04 zł/m²

1 536 m²

...odbędzie się dnia 25 listopada 2025 r.
od godziny 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta
i Gminy w Prochowicach ul. Rynek 1 – sala nr 20.

2. Forma i termin wniesienia wadium
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Prochowice
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Wolimierz

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lubański, gmina Leśna, obręb Wolimierz działka nr: 298/2 o pow. ewid. 0.6700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6700 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0500 ha; RIVa/R - 0,6200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 33940. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

326 400 zł

48,72 zł/m²

6 700 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Wolimierz

Cena wywoławcza:

326 400 zł

48,72 zł/m²

6 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Grabiszyce Dolne

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lubański, gmina Leśna, obręb Grabiszyce Dolne działka nr: 259/2 o pow. ewid. 0.2900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2900 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,2900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KW33938. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

34,48 zł/m²

2 900 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Grabiszyce Dolne

Cena wywoławcza:

100 000 zł

34,48 zł/m²

2 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szklarska Poręba, Szpitalna

...odbędzie się w dniu 24 listopada 2025 r. o godz. 1300 w sali
nr 2 Urzędu Miejskiego w Szklarskiej Porębie przy ul.
Granitowej 2...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

183 zł/m²

1 091 m²

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Szklarskiej Porębie
Przetarg na działkę

Szklarska Poręba, Szpitalna

Cena wywoławcza:

200 000 zł

183 zł/m²

1 091 m²

nr 2 Urzędu Miejskiego w Szklarskiej Porębie przy ul.
Granitowej 2...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Szklarskiej Porębie
Przetarg na działkę

Szklarska Poręba, Kolejowa

nr 2 Urzędu Miejskiego w Szklarskiej Porębie przy ul. Granitowej 2

Ogólne warunki przetargu:

I. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie w pieniądzu (w złotych) wadium na konto Urzędu Miejskiego w Szklarskiej Porębie w Santander Bank Polska S.A. 1 Oddział w Szklarskiej Porębie nr konta: 03 1090 1984 0000 0001 0081 0039 w terminie do dnia 21.11.2025 r. W przypadku regulowania wadium za pośrednictwem poczty lub banków w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

276 zł/m²

688 m²

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Szklarskiej Porębie
Przetarg na działkę

Szklarska Poręba, Kolejowa

Cena wywoławcza:

190 000 zł

276 zł/m²

688 m²

Ogólne warunki przetargu:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Szklarskiej Porębie
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój

...odbędzie się w dniu

24 listopada 2025 r. o godzinie 11:00

w siedzibie Urzędu Miasta Jedlina-Zdrój przy ulicy Poznańskiej nr 2.

WYSOKOŚĆ WADIUM:

Wadium należy wnieść w pieniądzu w wysokości 15 000 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych 00/100) na rachunek Gminy Jedlina-Zdrój nr 13XXXXX000XXXXX280 w PKO BP S.A. I Oddział w Wałbrzychu, nie później niż 17 listopada 2025 r., z napisem na dowodzie wpłaty (przelewie) „wadium – działka nr 188/2”.

INFORMACJA O MIEJSCU WYWIESZENIA I PUBLIKACJI O...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

46,45 zł/m²

4 090 m²

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój

Cena wywoławcza:

190 000 zł

46,45 zł/m²

4 090 m²

...odbędzie się w dniu

24 listopada 2025 r. o godzinie 11:00

WYSOKOŚĆ WADIUM:

INFORMACJA O MIEJSCU WYWIESZENIA I PUBLIKACJI O...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Licytacja komornicza działki

Pieszyce, Pieszyce Dzierżoniów

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy brak, 58-250 Pieszyce, dla której Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Świdnicka 51, Dzierżoniów, 58-200 Dzierżoniów) prowadzi księgę wieczystą o numerze SW1D/***/6.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, składająca się z oznaczonej geodezyjnie działki nr ***/7 o powierzchni 0,0124 ha. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla rejonu Pieszyce Południe, ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

7 725 zł

62,30 zł/m²

124 m²

Termin: 2025-11-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Pieszyce, Pieszyce Dzierżoniów

Cena wywoławcza:

7 725 zł

62,30 zł/m²

124 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Czerwieńczyce

...odbędzie się w dniu 21.11.2025 r. o godzinie 11.00 w siedzibie Urzędu Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 2, pokój nr 14.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłata wadium w podanej wysokości do dnia 17.11.2025 r. na rachunek Gminy Nowa Ruda: Gospodarczy Bank Spółdzielczy Radków z/s w Nowej Rudzie, ul. Radkowska 4, 57-402 Nowa Ruda, Nr 62 9536 0001 3001 0006 7351 0005.
Wadium może być wnoszone w pieniądzu, obligacjach Skarbu Państwa lub papierach wartościowych dopuszczonych do obrotu pu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

59,81 zł/m²

836 m²

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Nowa Ruda, Czerwieńczyce

Cena wywoławcza:

50 000 zł

59,81 zł/m²

836 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowa Ruda
1                        100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości