Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

strzeliński, gm. Borów, Borek Strzeliński

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat strzeliński, gmina Borów, obręb Borek Strzeliński działka nr: 314/4 o pow. ewid. 0.0149. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0149 ha, w tym w użytkach (B/B - 0,0149 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 16742. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 750 zł

72,15 zł/m²

149 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzeliński, gm. Borów, Borek Strzeliński

Cena wywoławcza:

10 750 zł

72,15 zł/m²

149 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ząbkowice Śląskie, Łąkowa

Przetarg dotyczy zbycia prawa użytkowania wieczystego gruntu działki niezabudowanej nr ewidencyjny 29 o pow. 9 m2 położonego w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Łąkowej, Obręb 0003 Sadlno, AM 4. Nieruchomość objęta księgą wieczystą nr SW1Z/00057088/5 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich, V Wydział Ksiąg Wieczystych.
Powyższa nieruchomość leży w pobliżu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, na terenach rolnych. Teren płaski, nieogrodzony, w kształcie kwadratu. Działka posiada dostęp ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 zł

7,44 zł/m²

9 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Tauron
Przetarg na działkę

Ząbkowice Śląskie, Łąkowa

Cena wywoławcza:

67 zł

7,44 zł/m²

9 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Tauron
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Kłodzko, Wojbórz

Przetarg dotyczy zbycia prawa użytkowania wieczystego działki niezabudowanej nr ewidencyjny 647 o pow. o, 01 ha położonego we wsi Wojbórz, gmina Kłodzko, obręb OO33, AM 2. Nieruchomość objęta księgą wieczystą nr SW2K/00017162/1 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Kłodzku, VII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Nowej Rudzie.
Powyższa nieruchomość leży z dala od zabudowy mieszkaniowej, na terenach rolnych. Teren płaski, nieogrodzony, w kształcie kwadratu. Działka posiada dostęp do drog...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

620 zł

6,20 zł/m²

100 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Tauron
Przetarg na działkę

kłodzki, gm. Kłodzko, Wojbórz

Cena wywoławcza:

620 zł

6,20 zł/m²

100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Tauron
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Strzegom, Rusko

Przetarg dotyczy zbycia prawa użytkowania wieczystego gruntu działki niezabudowanej nr ewidencyjny 87 o pow. 0,01 ha położonego w Rusku, gmina Strzegom, Obręb 0015 Rusko, AM 1. Nieruchomość objęta księgą wieczystą nr SW1S/00072840/1 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Świdnicy, V Wydział Ksiąg Wieczystych.
Powyższa nieruchomość leży z dala od zabudowy mieszkaniowej, na terenach związanych z eksploatacją kopalin. W sąsiedztwie terenów rolnych. Teren działki płaski, nieogrodzony, w kształcie kwadratu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

700 zł

7,00 zł/m²

100 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Tauron
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Strzegom, Rusko

Cena wywoławcza:

700 zł

7,00 zł/m²

100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Tauron
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Mojęcice, Spacerowa

...odbędzie się 24.03.2026r. o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu
Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
Wadium musi zostać wniesione do 18.03.2026r. w pieniądzu, gotówką lub przelewem, na konto Gminy
Wołów: Bank Spółdzielczy w Żmigrodzie nr 98 9598 0007 0200 2013 2002 0004. Za datę wpłaty wadium
uznaje się dzień obciążenia rachunku bankowego Gminy Wołów wpłaconą kwotą. W tytule wpłaty wadium
musi być wskazany numer działki, której wadium dotyczy oraz imię i nazwisko oferenta....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

59,75 zł/m²

1 339 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Mojęcice, Spacerowa

Cena wywoławcza:

80 000 zł

59,75 zł/m²

1 339 m²

Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

Wołów, Koszarowa

...odbędzie się 24.03.2026 r. o godz. 10.00 w siedzibie
Urzędu Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
Wadium musi zostać wniesione do 18.03.2026 r. w pieniądzu gotówką lub przelewem na konto Gminy
Wołów: Bank Spółdzielczy w Żmigrodzie nr 98 9598 0007 0200 2013 2002 0004 tak, aby środki pieniężne
znalazły się na ww. koncie w tym dniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 000 zł

165 zł/m²

139 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

Wołów, Koszarowa

Cena wywoławcza:

23 000 zł

165 zł/m²

139 m²

...odbędzie się 24.03.2026 r. o godz. 10.00 w siedzibie
Urzędu Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
znalazły się na ww. koncie w tym dniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

średzki, gm. Środa Śląska, Ogrodnica

...odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego
w Środzie Śląskiej (ratusz) PI. Wolności 1, dnia 24.03.2026 roku o godz. 1200.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w pieniądzu, lub obligacjach Skarbu
Państwa albo w papierach wartościowych dopuszczonych do obrotu publicznego.
Ο wysokości postąpienia na w/w nieruchomości decydują uczestnicy przetargu, z tym, że
postąpienie nie może wynosić mniej niż 1% ceny wywoławczej z zaokrągleniem w górę do pełnych
dziesiątek złotyc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 232 zł

70,77 zł/m²

1 275 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Środa Śląska
Przetarg na działkę

średzki, gm. Środa Śląska, Ogrodnica

Cena wywoławcza:

90 232 zł

70,77 zł/m²

1 275 m²

...odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego
dziesiątek złotyc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Środa Śląska
Przetarg na działkę

średzki, gm. Środa Śląska, Ogrodnica

...odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego

Cena wywoławcza:

79 616 zł

70,77 zł/m²

1 125 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Środa Śląska
Przetarg na działkę

średzki, gm. Środa Śląska, Ogrodnica

Cena wywoławcza:

79 616 zł

70,77 zł/m²

1 125 m²

...odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego
dziesiątek złotyc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Środa Śląska
Przetarg na działkę

średzki, gm. Środa Śląska, Ogrodnica

...odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego

Cena wywoławcza:

86 835 zł

70,77 zł/m²

1 227 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Środa Śląska
Przetarg na działkę

średzki, gm. Środa Śląska, Ogrodnica

Cena wywoławcza:

86 835 zł

70,77 zł/m²

1 227 m²

...odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego
dziesiątek złotyc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Środa Śląska
Przetarg na działkę

Szklarska Poręba, Wiejska

...odbędzie się w dniu 23 marca 2026 r. o godz. 1300 w sali
nr 2 Urzędu Miejskiego w Szklarskiej Porębie przy ul. Granitowej 2

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 020 000 zł

375 zł/m²

2 719 m²

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Szklarskiej Porębie
Przetarg na działkę

Szklarska Poręba, Wiejska

Cena wywoławcza:

1 020 000 zł

375 zł/m²

2 719 m²

...odbędzie się w dniu 23 marca 2026 r. o godz. 1300 w sali

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Szklarskiej Porębie
Przetarg na działkę

Szklarska Poręba, Izerska

...odbędzie się w dniu 23 marca 2026 r. o godz. 1300 w sali

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

680 000 zł

407 zł/m²

1 670 m²

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Szklarskiej Porębie
Przetarg na działkę

Szklarska Poręba, Izerska

Cena wywoławcza:

680 000 zł

407 zł/m²

1 670 m²

...odbędzie się w dniu 23 marca 2026 r. o godz. 1300 w sali

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Szklarskiej Porębie
Przetarg na działkę

Szklarska Poręba, Żeromskiego

...odbędzie się w dniu 23 marca 2026 r. o godz. 1300 w sali

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

615 000 zł

466 zł/m²

1 319 m²

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Szklarskiej Porębie
Przetarg na działkę

Szklarska Poręba, Żeromskiego

Cena wywoławcza:

615 000 zł

466 zł/m²

1 319 m²

...odbędzie się w dniu 23 marca 2026 r. o godz. 1300 w sali

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Szklarskiej Porębie
Licytacja komornicza działki

legnicki, gm. Legnickie Pole, Koiszków

...odbędzie się :

DRUGA L I C Y T A C J A N I E R U C H O M O Ś C I

stanowiącej: Nieruchomość gruntowa zabudowana pawilonem handlowym.

Nieruchomość jest położona w miejscowości Koiszków, gmina Legnickie Pole, powiat legnicki, województwo dolnośląskie, oznaczona jest jako działka nr ***/***, nr ewidencyjny budynku ***a.

Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej-asfaltowej oznaczonej jako droga krajowa nr 94.

Nieruchomość o powierzchni 0,0720 ha zabudowana jest budynkiem usługowym - paw...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

110 133,33 zł

153 zł/m²

720 m²

Termin: 2026-03-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

legnicki, gm. Legnickie Pole, Koiszków

Cena wywoławcza:

110 133,33 zł

153 zł/m²

720 m²

...odbędzie się :

DRUGA L I C Y T A C J A N I E R U C H O M O Ś C I

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

legnicki, gm. Prochowice, Lisowice

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Lisowice ***, 59-230 Lisowice, dla której Sąd Rejonowy w Legnicy (adres: ul. Andersa 12-13, Legnica, 59-220 Legnica) prowadzi księgę wieczystą o numerze LE1L/***/9.

Opis nieruchomości:
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legnicy Karol Kułakowski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 23-03-2026r. o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Legnicy mającego siedzibę, przy ul. Koś...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

159 750 zł

32,60 zł/m²

4 900 m²

Termin: 2026-03-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

legnicki, gm. Prochowice, Lisowice

Cena wywoławcza:

159 750 zł

32,60 zł/m²

4 900 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

karkonoski, gm. Mysłakowice, Wojanów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat karkonoski, gmina Mysłakowice, obręb Wojanów działka nr: 35/3 o pow. ewid. 0.5700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5700 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1000 ha; PsIII/Ps - 0,4700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1J/00080034/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 960 zł

26,48 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

karkonoski, gm. Mysłakowice, Wojanów

Cena wywoławcza:

150 960 zł

26,48 zł/m²

5 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości