Licytacje komornicze: grunty Górki Pęcławskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

łęczycki, gm. Piątek, Górki Pęcławskie

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIEZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

niezabudowana nieruchomość gruntowa, położona w powiecie łęczyckim, gminie Piątek, obrębie Górki Pęcławskie, stanowiąca działkę gruntu oznaczoną numerem ***/*** o powierzchni 23 ary 92 metry kwadratowe. Nieruchomość posiada oznaczenie użytku bonitacyjnego jako grunt rolny RIVb. Działka posiada dostęp do drogi publicznej. Z zapisów planu zagospodarowania przestrzennego położona jest na terenach...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

48 466,67 zł

20,26 zł/m²

2 392 m²

Termin: 2026-06-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczycki, gm. Piątek, Górki Pęcławskie

Cena wywoławcza:

48 466,67 zł

20,26 zł/m²

2 392 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIEZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczycki, gm. Piątek, Górki Pęcławskie

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. ***, GÓRKI PĘCŁAWSKIE, 99-120 PIĄTEK, dla której Sąd Rejonowy w Łęczycy IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. M.Konopnickiej 16, Łęczyca, 99-100 Łęczyca) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1Y/***/5.

Opis nieruchomości:
niezabudowana nieruchomość gruntowa, położona w powiecie łęczyckim, gminie Piątek, obrębie Górki Pęcławskie, stanowiąca działkę gruntu oznaczoną numerem ***/...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

54 525 zł

22,78 zł/m²

2 394 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łęczycki, gm. Piątek, Górki Pęcławskie

Cena wywoławcza:

54 525 zł

22,78 zł/m²

2 394 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości