Licytacje komornicze: grunty Taraska

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

piotrkowski, gm. Aleksandrów, Taraska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKI NR ***/*** ORAZ ***/***

Działki nr ***/*** i ***/*** zabudowane są parterowym, murowanym domem mieszkalnym, krytym blachodachówką o pow. zabudowy 69 m2. Działki są ogrodzone i zagospodarowane.

***Adres nieruchomości***
Taraska, 26-337 Taraska, poczta Aleksandrów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty rolne zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW)...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

142 777,50 zł

38,10 zł/m²

3 747 m²

Termin: 2026-05-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piotrkowski, gm. Aleksandrów, Taraska

Cena wywoławcza:

142 777,50 zł

38,10 zł/m²

3 747 m²

DZIAŁKI NR ***/*** ORAZ ***/***

***Adres nieruchomości***
Taraska, 26-337 Taraska, poczta Aleksandrów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty rolne zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW)...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piotrkowski, gm. Aleksandrów, Taraska

DZIAŁKA NR ***/***

Działka nr ***/*** to pas gruntu o szerokości ok. 27,5 m, nieuprawiany, porośnięty w części trawą, w części samosiejkami drzew i krzewów. Działka nie ma dostępu do drogi publicznej.

Adres nieruchomości
Taraska, 26-337 Taraska, poczta Aleksandrów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wiecz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

7 600,50 zł

1,20 zł/m²

6 355 m²

Termin: 2026-05-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piotrkowski, gm. Aleksandrów, Taraska

Cena wywoławcza:

7 600,50 zł

1,20 zł/m²

6 355 m²

DZIAŁKA NR ***/***

Adres nieruchomości
Taraska, 26-337 Taraska, poczta Aleksandrów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wiecz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości