Przetargi: grunty poddębicki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Wartkowice, Biernacice

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat poddębicki, gmina Wartkowice, obręb Biernacice, nr działki: 64 o pow. ewid. 0.2600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2600 w tym w użytkach rolnych (0.2600 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR2L/00018538/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 500 zł

36,35 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Wartkowice, Biernacice

Cena wywoławcza:

94 500 zł

36,35 zł/m²

2 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Uniejów, Łęczycka

...odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Uniejów przy ulicy
Błogosławionego Bogumiła nr 13 w Uniejowie w dniu 20 maja 2026 r. o godzinie 11.00
Uczestnik przetargu zobowiązany jest zapoznać się z warunkami przetargu, co potwierdza
podpisem na liście obecności przed rozpoczęciem przetargu ustnego....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 800 000 zł

139 zł/m²

12 937 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

Uniejów, Łęczycka

Cena wywoławcza:

1 800 000 zł

139 zł/m²

12 937 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Ostrowsko

...odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Uniejów przy ulicy Bł. Bogumiła nr 13 w Uniejowie w dniu 12 maja 2026 r. o godzinie 11.00

Burmistrz Miasta Uniejów zastrzega sobie możliwość odwołania przetargu z uzasadnionej przyczyny oraz odstąpienia od zawarcia umowy w razie stwierdzenia, że przetarg został przeprowadzony z naruszeniem prawa.

Pełna treść ogłoszeń została podana do publicznej wiadomości poprzez jego wywieszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta w Uniejowie oraz z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 900 zł

67,46 zł/m²

1 140 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Ostrowsko

Cena wywoławcza:

76 900 zł

67,46 zł/m²

1 140 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Ostrowsko

...odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Uniejów przy ulicy Bł. Bogumiła nr 13 w Uniejowie w dniu 12 maja 2026 r. o godzinie 12.00

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 500 zł

67,43 zł/m²

1 802 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Ostrowsko

Cena wywoławcza:

121 500 zł

67,43 zł/m²

1 802 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Ostrowsko

...odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Uniejów przy ulicy Bł. Bogumiła nr 13 w Uniejowie w dniu 12 maja 2026 r. o godzinie 10.00

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 800 zł

67,43 zł/m²

2 088 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Ostrowsko

Cena wywoławcza:

140 800 zł

67,43 zł/m²

2 088 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW

ogłasza drugi pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż na własność zabudowanej
nieruchomości polożonej w miejscowości Spycimierz.

I. PRZEDMIOT PRZETARGU
1. Przedmiotem przetargu jest zabudowana nieruchomość położona w obrębie geodezyjnym
0022 Spycimierz, oznaczona jako działka ewidencyjna o numerze 178/6 o pow. 0,1985 ha
stanowiące własność Gminy Uniejów zgodnie z KW SR2L/00034940/3, Sądu Rejonowego
w Łasku V...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

55,42 zł/m²

1 985 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Spycimierz

Cena wywoławcza:

110 000 zł

55,42 zł/m²

1 985 m²

BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW
ZARZĄDZA:
OGŁOSZENIE
BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW

nieruchomości polożonej w miejscowości Spycimierz.

I. PRZEDMIOT PRZETARGU
w Łasku V...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

nieruchomości polożonej w miejscowości Spycimierz.

I. PRZEDMIOT PRZETARGU
0022 Spycimierz, oznaczona jako działka ewidencyjna o numerze 178/5 o pow. 0,1985 ha
w Łasku V...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 000 zł

47,86 zł/m²

1 985 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Spycimierz

Cena wywoławcza:

95 000 zł

47,86 zł/m²

1 985 m²

BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW
ZARZĄDZA:
OGŁOSZENIE
BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW

nieruchomości polożonej w miejscowości Spycimierz.

I. PRZEDMIOT PRZETARGU
w Łasku V...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW

oglasza drugi pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż na własność zabudowanej
nieruchomości polożonej w miejscowości Spycimierz.

I. PRZEDMIOT PRZETARGU
0022 Spycimierz, oznaczona jako działka ewidencyjna o numerze 178/7 o pow. 0,1830 ha
w Łasku V...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 000 zł

46,45 zł/m²

1 830 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Spycimierz

Cena wywoławcza:

85 000 zł

46,45 zł/m²

1 830 m²

BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW
ZARZĄDZA:
OGŁOSZENIE
BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW

nieruchomości polożonej w miejscowości Spycimierz.

I. PRZEDMIOT PRZETARGU
w Łasku V...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Czepów

...odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Uniejów przy ulicy Bł. Bogumiła nr 13 w Uniejowie w dniu 22 kwietnia 2026 r. o godzinie 11.00

Pełna treść ogłoszeń została podana do publicznej wiadomości poprzez jego wywieszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta w Uniejowie or...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 000 zł

1,98 zł/m²

7 573 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Czepów

Cena wywoławcza:

15 000 zł

1,98 zł/m²

7 573 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Dalików, Dalików

...odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2026 roku /piątek/ o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Dalikowie Pl. Powstańców 1/Sala Konferencyjna Nr 1, parter/.
W przetargu mogą brać udział osoby, które wniosą wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej nieruchomości:
dla działki 63/32 obręb 4 Dalików - 1206 015,00 zł (słownie: jeden milion dwieście sześć tysięcy piętnaście złotych 00/100 groszy)
gotówką na rachunek Urzędu Gminy w Dalikowie Bank Spółdzielczy w Poddębicach Nr 79 9263 0000 3020 4769 20...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 206 015 zł

326 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dalików
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Dalików, Dalików

Cena wywoławcza:

1 206 015 zł

326 zł/m²

3 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dalików
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Wartkowice, Wartkowice

...odbędzie się w dniu 27.03.2026 r. o godz. 10 w siedzibie Mazowieckiego Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Spółka z o.o. tj. w Łowiczu (adres: 99-400 Łowicz, ul. Topolowa 49)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

280 000 zł

7,72 zł/m²

36 261 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Spółka z o.o.
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Wartkowice, Wartkowice

Cena wywoławcza:

280 000 zł

7,72 zł/m²

36 261 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-27

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Poddębice, Dzierzązna

...odbędzie się w dniu 16 marca 2026 roku /poniedziałek/ o godz. 10
00 w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Poddębicach ul. Łódzka 17/21 /Sala Konferencyjna Nr 201, II piętro/.

W przetargu mogą brać udział osoby, które wpłacą gotówką wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej nieruchomości
na rachunek Urzędu Miejskiego w Poddębicach Bank Spółdzielczy w Poddębicach Nr 87 9263 0000 0000 0013 2000 0005 lub wniosą
obligacje Skarbu Państwa w terminie do dnia 13 marca 2026 r. Za datę wpłacenia wadium...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 000 zł

31,39 zł/m²

1 115 m²

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Poddębicach
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Poddębice, Dzierzązna

Cena wywoławcza:

35 000 zł

31,39 zł/m²

1 115 m²

00 w siedzibie Urzędu Miejskiego

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Poddębicach
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Poddębice, Dzierzązna

00 w siedzibie Urzędu Miejskiego

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 000 zł

22,27 zł/m²

2 470 m²

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Poddębicach
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Poddębice, Dzierzązna

Cena wywoławcza:

55 000 zł

22,27 zł/m²

2 470 m²

00 w siedzibie Urzędu Miejskiego

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Poddębicach
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Poddębice, Dzierzązna

...odbędzie się w dniu 16 marca 2026 roku /poniedziałek/ o godz. 11
00 w siedzibie Urzędu Miejskiego
obligacje Skarbu Państwa w terminie do dnia 13 marca 2026 r. Za datę wpłacenia wadium u...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 000 zł

34,82 zł/m²

919 m²

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Poddębicach
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Poddębice, Dzierzązna

Cena wywoławcza:

32 000 zł

34,82 zł/m²

919 m²

00 w siedzibie Urzędu Miejskiego
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Poddębicach
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Poddębice, Dzierzązna

00 w siedzibie Urzędu Miejskiego
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 000 zł

36,06 zł/m²

832 m²

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Poddębicach
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Poddębice, Dzierzązna

Cena wywoławcza:

30 000 zł

36,06 zł/m²

832 m²

00 w siedzibie Urzędu Miejskiego
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Poddębicach
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości