Licytacje komornicze: grunty gm. Gidle

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Kotfin

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Przedmiotowe działki położone są w części wschodniej gminy Gidle, w odległości ok. 14 km od Radomska, Odległość od centrum miejscowości Gidle ok. 5 km, w pobliżu brak obiektów handlowo - usługowych, w tym podstawowego znaczenia. W pobliżu znajduje się luźna zabudowa zagrodowa. Sąsiednie tereny stanowią grunty rolne oraz obszary leśne. Działki ozn. nr ***/*** i ***/*** (rozpatrywane jako jeden kompleks)...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

65 962,50 zł

4,17 zł/m²

15 800 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Kotfin

Cena wywoławcza:

65 962,50 zł

4,17 zł/m²

15 800 m²

1

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Kotfin

1

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

106 860 zł

6,76 zł/m²

15 800 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Kotfin

Cena wywoławcza:

106 860 zł

6,76 zł/m²

15 800 m²

1

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Gowarzów

---

## 1
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona na działce ozn. w ewidencji gruntów nr. ***/*** obręb 0005 Gowarzów, w gminie Gidle, o pow. 2080 m2. Nieruchomość położona przy lokalnej drodze asfaltowej, łączącej miejscowość Borki i Gowarzów, w odległości ok. 260 m, od skrzyżowania z droga krajową nr 91. W sąsiedztwie działki znajduje się luźna zabudowa mieszkaniowa oraz teren nie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

100 125 zł

48,14 zł/m²

2 080 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Gowarzów

Cena wywoławcza:

100 125 zł

48,14 zł/m²

2 080 m²

---

## 1
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Gowarzów

1
## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona na działce ozn. w ewidencji gruntów nr. ***/*** obręb 0005 Gowarzów, w gminie Gidle, o pow. 2080 m2. Nieruchomość położona przy lokalnej drodze asfaltowej, łączącej miejscowość Borki i Gowarzów, w odległości ok. 260 m, od skrzyżowania z droga krajową nr 91. W sąsiedztwie działki znajduje się luźna zabudowa mieszkaniowa oraz teren nieczynnej...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

82 485 zł

39,66 zł/m²

2 080 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Gowarzów

Cena wywoławcza:

82 485 zł

39,66 zł/m²

2 080 m²

1
## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Kajetanowice

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***, Kajetanowice, 97-540 Gidle, dla której (adres: ul. ***, Kajetanowice, 97-540 Gidle) prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1R/***.

Opis nieruchomości:
Działka ozn. nr *** o pow. 0,17 ha. Działka posiada dobry kształt zbliżony do trapezu prostokątnego, o szerokości ok 22m. Teren działki odłogowany, częściowo zakrzaczony, charakteryzujący się nie najlepszymi warunkami hydrogeologic...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 499,75 zł

1,47 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2025-01-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Kajetanowice

Cena wywoławcza:

2 499,75 zł

1,47 zł/m²

1 700 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-01-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Gidle

...druga licytacja :

- nieruchomości położonej przy Kotfin, działka nr ***/***, ***/***, ***/***, 97-540 Gidle, dla której Sąd Rejonowy w Radomsku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. 1000-lecia 3, Radomsko, 97-500 RADOMSKO) prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1R/***/9.

Suma oszacowania wynosi 111 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 74 600,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowan...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

74 600 zł

1,82 zł/m²

41 000 m²

Termin: 2024-10-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Gidle

Cena wywoławcza:

74 600 zł

1,82 zł/m²

41 000 m²

...druga licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-10-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Kajetanowice

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Kajetanowice, działka nr 873, 874, 875, 97-540 Gidle, dla której Sąd Rejonowy w Radomsku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. 1000-lecia 3, Radomsko, 97-500 RADOMSKO) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 105 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 78 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dzie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

78 750 zł

15,75 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2023-09-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Kajetanowice

Cena wywoławcza:

78 750 zł

15,75 zł/m²

5 000 m²

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Gidle

...druga licytacja nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***,Włynice, 97-540 Gidle, dla której Sąd Rejonowy w Radomsku Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. 1000-lecia 3, RADOMSKO, 97-500 RADOMSKO) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
działki nr 1407,1556/1 o pow.1,1507ha będące gruntami rolnymi o zadawalającej i słabej klasie bonitacyjnej (R V i VI).Działki posiadają dobry kształt i dostęp do drogi gruntowej.Działki są uprawiane.

Suma oszac...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

15 733,33 zł

1,37 zł/m²

11 507 m²

Termin: 2023-06-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Gidle

Cena wywoławcza:

15 733,33 zł

1,37 zł/m²

11 507 m²

Opis nieruchomości:

Suma oszac...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-06-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Włynice

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Włynice , 97-540 Gidle , dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Radomsku (adres: ul. ul. Tysiąclecia 3, Radomsko, 97-500 Radomsko) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, obejmująca dwie działki o łącznej powierzchni: 4.100,00 m 2 oznaczone w ewidencji gruntów obrębu 0018 - 18 Włynice, gmina Gidle następującymi numerami:...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

15 157,50 zł

3,70 zł/m²

4 100 m²

Termin: 2023-04-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Włynice

Cena wywoławcza:

15 157,50 zł

3,70 zł/m²

4 100 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-04-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Włynice

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Włynice, 97-540 Gidle , dla której Sąd Rejonowy w Radomsku Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. 1000-lecia 3 , RADOMSKO, 97-500 RADOMSKO) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:

Suma oszacowani...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

17 700 zł

1,54 zł/m²

11 507 m²

Termin: 2023-03-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Włynice

Cena wywoławcza:

17 700 zł

1,54 zł/m²

11 507 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:

Suma oszacowani...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-03-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Pławno

...druga licytacja niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy , 97-540 Gidle, dla której (adres: ul. /97-500, Radomsko, 97-500 Radomsko) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Działka nr 372 to grunt rolny o pow. 0,42 ha. Nieruchomość położona jest ok. 200 m od głównej linii zabudowy. Posiada dostęp do drogi gruntowej o bardzo złym stanie technicznym. W sąsiedztwie znajdują się użytki zielone również odłogowane.

Suma oszacowania wynosi 7 68...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 391,34 zł

1,22 zł/m²

7 700 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Pławno

Cena wywoławcza:

9 391,34 zł

1,22 zł/m²

7 700 m²

...druga licytacja niżej wymienionych nieruchomości:

Opis nieruchomości:

Suma oszacowania wynosi 7 68...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Pławno

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Pławno ,działka nr 372, 404, 97-540 Gidle , dla której Sąd Rejonowy w Radomsku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. 1000-lecia 3 , Radomsko, 97-500 RADOMSKO) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 14 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 10 575,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowa...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

10 575 zł

1,00 zł/m²

7 700 m²

Termin: 2022-08-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Pławno

Cena wywoławcza:

10 575 zł

1,00 zł/m²

7 700 m²

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Borowa

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Borowa , 97-540 Gidle, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Radomsku prowadzi księgę wieczystą o numerze ---.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, którą tworzą działki, oznaczone w ewidencji gruntów obrębu 0001 - 1 Borowa, gmina Gidle następującymi numerami: 963, 965 oraz 967, o łącznej powierzchni: 7.000,00 m 2, tworzące jeden zwarty areał gruntu rolnego, ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

7 748,67 zł

1,00 zł/m²

7 000 m²

Termin: 2021-12-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomszczański, gm. Gidle, Borowa

Cena wywoławcza:

7 748,67 zł

1,00 zł/m²

7 000 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-12-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości