Syndyk sprzeda: grunty gm. Brzeźnio

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Brzeźnio, Gozdy

Syndyk masy upadłości *** sygn. akt LD1M/GUp/23/2025, sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert nieruchomość gruntową, położona w obrębie Gozdy, w gminie Brzeźnio, powiat sieradzki, województwo łódzkie, oznaczoną w ewidencji gruntów jako działka ***, o powierzchni 0,6600 ha, dla której Sąd Rejonowy w Sieradzu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Działka jest niezabudowana i stanowi grunty orne, pastwiska oraz częściowo rów; grunt jest w kształcie wydłużonym...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 000 zł

4,85 zł/m²

6 600 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Brzeźnio, Gozdy

Cena wywoławcza:

32 000 zł

4,85 zł/m²

6 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Brzeźnio, Gozdy

Syndyk masy upadłości ***, sygn. akt LD1M/GUp/23/2025, sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert nieruchomość gruntową, położona w obrębie Gozdy, w gminie Brzeźnio, powiat sieradzki, województwo łódzkie, oznaczoną w ewidencji gruntów jako działki: ***o powierzchni odpowiednio: 0,0600 ha, 0,3000 ha, 0,4400 ha, 0,4000 ha, łącznie: 1,2000 ha, dla której Sąd Rejonowy w Sieradzu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Działki są niezabudowane o kształtach typowych ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 200 zł

5,27 zł/m²

12 000 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Brzeźnio, Gozdy

Cena wywoławcza:

63 200 zł

5,27 zł/m²

12 000 m²

Działki są niezabudowane o kształtach typowych ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Brzeźnio, Kliczków Mały

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI OSOBY FIZYCZNEJ NIEPROWADZĄCEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ INFORMUJE O PIERWSZEJ SPRZEDAŻY Z WOLNEJ RĘKI UDZIAŁU 1/2 W PRAWIE WŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ W KLICZKOWIE MAŁYM, W GMINIE BRZEŹNIO, W POWIECIE SIERADZKIM

Syndyk wyznaczony w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonej w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VIII ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 500 zł

17,19 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2023-08-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Brzeźnio, Kliczków Mały

Cena wywoławcza:

27 500 zł

17,19 zł/m²

1 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Brzeźnio, Rydzew

Regulamin, mapy zasadnicze oraz wzór oferty można znaleźć pod adresem

Syndyk masy upadłości *** zawiadamia o sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert, za najwyższą zaoferowaną cenę, nie niższą, niż 87.000,00 zł (słownie: osiemdziesiąt siedem tysięcy 00/100 złotych) brutto udział wynoszący ¾ w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Rydzewie (gm. Brzeźnio) w obrębie 26 Rydzew, oznaczonej jako działka ew. nr 49 i 110 o łącznej powierzchni 2,810 ha i zaprasza do...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 000 zł

3,10 zł/m²

28 100 m²

Termin: 2023-06-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Brzeźnio, Rydzew

Cena wywoławcza:

87 000 zł

3,10 zł/m²

28 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Brzeźnio, Kliczków Mały

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA – NA SPRZEDAŻ UDZIAŁ 1/2 W PRAWIE WŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ W KLICZKOWIE MAŁYM, W GMINIE BRZEŹNIO, W POWIECIE SIERADZKIM – WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

Syndyk wyznaczony w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonej w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VIII Wydział Gospodarczy, pod sygn. akt VIII GUp 64/21, informuje o pierwszej sprzedaży z wolnej ręki wchodzącej w skład masy upadłości nieruchomości ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 000 zł

34,38 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2023-04-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sieradzki, gm. Brzeźnio, Kliczków Mały

Cena wywoławcza:

55 000 zł

34,38 zł/m²

1 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-19

Organizator przetargu:
Syndyk
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości