Licytacje komornicze: grunty Zapole

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

sieradzki, gm. Brzeźnio, Zapole

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***DZIAŁKA ZABUDOWANA***

Działka zabudowana o numerze *** o powierzchni 0,1651 ha

***Adres nieruchomości***
***\***\***\***, 98-331 Zapole, poczta Nowa Brzeźnica

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty rolne zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Wieluniu VII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z/s w Pajęcznie

***Cena wywołania***
202 50...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

202 500 zł

123 zł/m²

1 651 m²

Termin: 2026-06-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sieradzki, gm. Brzeźnio, Zapole

Cena wywoławcza:

202 500 zł

123 zł/m²

1 651 m²

***DZIAŁKA ZABUDOWANA***

Działka zabudowana o numerze *** o powierzchni 0,1651 ha

***Adres nieruchomości***
***\***\***\***, 98-331 Zapole, poczta Nowa Brzeźnica

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty rolne zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Cena wywołania***
202 50...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK