Wójt Gminy Wisznia Mała

ul. Wrocławska 9, 55 – 114 Wisznia Mała
ogłasza I ustny przetarg nieograniczony

na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie wsi Rogoż

§ 1. Oznaczenie nieruchomości:
Działka gruntu nr ew. 69/1, o pow. 0,1037 ha, obręb Rogoż.
Księga wieczysta prowadzona przez Sąd Rejonowy w Trzebnicy pod nr WR1W/00065122/4.

§ 2. Opis nieruchomości:
Działka jest niezabudowana, położona w centralnej części wsi w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

325 203 zł

314 zł/m²

1 037 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wisznia Mała
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Rogoż

Cena wywoławcza:

325 203 zł

314 zł/m²

1 037 m²

O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G U

Wójt Gminy Wisznia Mała

ul. Wrocławska 9, 55 – 114 Wisznia Mała
ogłasza I ustny przetarg nieograniczony

na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie wsi Rogoż

§ 1. Oznaczenie nieruchomości:
Działka gruntu nr ew. 69/1, o pow. 0,1037 ha, obręb Rogoż.

§ 2. Opis nieruchomości:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wisznia Mała
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Krzyżanowice, Polna

Dyrektor Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu

ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego
Przedmiot sprzedaży stanowią niezabudowane nieruchomości ujęte w wykazie nr 26/2025 wywieszonym
w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW we Wrocławiu – ul. Sztabowa 32 oraz w budynku OReg AMW we
Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39 w dniach od 30.04.2025 r. do 21.05.2025 r. oraz na stronie internetowej Agencji Mienia ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 300 000 zł

141 zł/m²

16 281 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Krzyżanowice, Polna

Cena wywoławcza:

2 300 000 zł

141 zł/m²

16 281 m²

ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Krzyżanowice, Polna

ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 600 000 zł

122 zł/m²

29 531 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Krzyżanowice, Polna

Cena wywoławcza:

3 600 000 zł

122 zł/m²

29 531 m²

ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Krzyżanowice

...odbędzie się w dniu 20.01.2026 r. o godz. 11:00
w budynku Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego
we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39,
sala nr 20 (parter)

Warunkiem dopuszczenia do uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu,
nieprzekraczalnym terminie do dnia 14.01.2026 r. przez dokonanie wpłaty na rachunek bankowy
Oddziału Regionalnego AMW we Wrocławiu: BGK Bank Gospodarstwa Krajowego Oddział
we Wrocławiu nr 78 1130 1033 0018 8159 1520 0009. O dotrzymaniu wyznaczon...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 300 000 zł

141 zł/m²

16 281 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Krzyżanowice

Cena wywoławcza:

2 300 000 zł

141 zł/m²

16 281 m²

...odbędzie się w dniu 20.01.2026 r. o godz. 11:00
w budynku Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego
we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39,
sala nr 20 (parter)

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Krzyżanowice, Polna

...odbędzie się w dniu 20.01.2026 r. o godz. 11:00
w budynku Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego
we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39,
sala nr 20 (parter)

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 600 000 zł

122 zł/m²

29 531 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Krzyżanowice, Polna

Cena wywoławcza:

3 600 000 zł

122 zł/m²

29 531 m²

...odbędzie się w dniu 20.01.2026 r. o godz. 11:00
w budynku Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego
we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39,
sala nr 20 (parter)

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Krzyżanowice, Polna

...odbędzie się w dniu 03.09.2025 r. o godz. 11:00
w budynku Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego
we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39,
sala nr 20 (parter)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 300 000 zł

141 zł/m²

16 281 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Krzyżanowice, Polna

Cena wywoławcza:

2 300 000 zł

141 zł/m²

16 281 m²

...odbędzie się w dniu 03.09.2025 r. o godz. 11:00
w budynku Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego
we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39,
sala nr 20 (parter)...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Krzyżanowice, Polna

...odbędzie się w dniu 03.09.2025 r. o godz. 11:00
w budynku Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego
we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39,
sala nr 20 (parter)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 600 000 zł

122 zł/m²

29 531 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Krzyżanowice, Polna

Cena wywoławcza:

3 600 000 zł

122 zł/m²

29 531 m²

...odbędzie się w dniu 03.09.2025 r. o godz. 11:00
w budynku Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego
we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39,
sala nr 20 (parter)...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Strzeszów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat trzebnicki, gmina Wisznia Mała, obręb Strzeszów działka nr: 83 o pow. ewid. 0.0300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0300 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,0300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 18926. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

52 160 zł

174 zł/m²

300 m²

Termin: 2024-10-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Strzeszów

Cena wywoławcza:

52 160 zł

174 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Strzeszów

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

58 680 zł

196 zł/m²

300 m²

Termin: 2024-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Strzeszów

Cena wywoławcza:

58 680 zł

196 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Strzeszów

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 200 zł

217 zł/m²

300 m²

Termin: 2024-07-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Strzeszów

Cena wywoławcza:

65 200 zł

217 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Strzeszów

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 200 zł

217 zł/m²

300 m²

Termin: 2024-06-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Strzeszów

Cena wywoławcza:

65 200 zł

217 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-06-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Strzeszów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat trzebnicki, gmina Wisznia Mała, obręb Strzeszów działka nr: 125/4 o pow. ewid. 0.0300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0300 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WR1W/00018926/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 170 zł

101 zł/m²

300 m²

Termin: 2024-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Strzeszów

Cena wywoławcza:

30 170 zł

101 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Strzeszów, DOLNOŚLĄSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 480 zł

115 zł/m²

300 m²

Termin: 2024-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Strzeszów, DOLNOŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

34 480 zł

115 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Machnice, DOLNOŚLĄSKIE

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat trzebnicki, gmina Wisznia Mała, obręb Machnice działka nr: 27/5 o pow. ewid. 0.4100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4100 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,4100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WR1W/00017453/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 300 zł

3,49 zł/m²

4 100 m²

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Machnice, DOLNOŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

14 300 zł

3,49 zł/m²

4 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Strzeszów, DOLNOŚLĄSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 790 zł

129 zł/m²

300 m²

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Strzeszów, DOLNOŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

38 790 zł

129 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości