Przetargi i licytacje: grunty małopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

Trzebinia, Wspólna

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Wspólna bn, 32-540 Trzebinia, dla której Sąd Rejonowy w Chrzanowie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sądowa 7, Chrzanów, 32-500 Chrzanów) prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1C/***/1.

Opis nieruchomości:
nieruchomości gruntowej niezabudowanej złożonej z działki nr ***/2 o powierzchni 0,1069 ha i działki nr *** o powierzchni 0,1275 ha – całość położona przy ul. Wspólnej, obręb Trze...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

186 456,75 zł

79,55 zł/m²

2 344 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Trzebinia, Wspólna

Cena wywoławcza:

186 456,75 zł

79,55 zł/m²

2 344 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Tarnów

...odbędzie się w dniu 25 marca 2026 r. w budynku Urzędu Miasta Tarnowa, przy ul. Wałowej 10, I piętro, Sala Boczna przy Sali Lustrzanej o godz. 940.
*** W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne, które wpłacą wadium
w pieniądzu w wysokości 7 500,00 zł (słownie: siedem tysięcy pięćset złotych) na konto Urzędu Miasta Tarnowa Bank PKO BP SA Nr 15 1020 2892 0000 5002 0765 9693 w taki sposób, aby najpóźniej w dniu 18 marca 2026 roku wadium znajdowało się na rachunku bankowym organizujące...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

323 zł/m²

155 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tarnowa
Przetarg na działkę

Tarnów

Cena wywoławcza:

50 000 zł

323 zł/m²

155 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tarnowa
Licytacja komornicza działki

gorlicki, gm. Biecz, Strzeszyn

...odbędzie się :

DRUGA L I C Y T A C J A

nieruchomości położonej w miejscowości Strzeszyn, w gminie Biecz posiadającej założony Zbiór Dokumentów w Wydziale V Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gorlicach, opisana jako:

- działka ewid. nr *** o powierzchni 0,3150 ha obięta AWZ 391/74, AWZ RGON-457/10/391/74 z dnia 10.02.1974 r.
- działka ewid. nr *** o powierzchni 2,6165 ha obięta AWZ 391/74, AWZ RGON-457/10/391/74 z dnia 10.02.1974 r.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę:.....................
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

155 312 zł

5,30 zł/m²

29 315 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gorlicki, gm. Biecz, Strzeszyn

Cena wywoławcza:

155 312 zł

5,30 zł/m²

29 315 m²

...odbędzie się :

DRUGA L I C Y T A C J A

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę:.....................
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Tarnów, Urszulańska

...odbędzie się w dniu 25 marca 2026 r. w budynku Urzędu Miasta Tarnowa, przy ul. Wałowa 10, I piętro Sala Boczna przy Sali Lustrzanej o godz. 900.

I przetarg ustny nieograniczony odbył się w dniu 12 grudnia 2025 r.

Przedmiot przetargu:

1. Kompleks nieruchomości oznaczony numerami działek:

*** 65/2 obrębu 252 o powierzchni 14 m2 objętą
księga wieczystą TR1T/00072354/7 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Tarnowie;

*** 64/6 obrębu 252 o powierzchni 200
m2 objętą księgą wieczystą TR1T/00075920/7 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

419 zł/m²

334 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tarnowa
Przetarg na działkę

Tarnów, Urszulańska

Cena wywoławcza:

140 000 zł

419 zł/m²

334 m²

Przedmiot przetargu:

1. Kompleks nieruchomości oznaczony numerami działek:

*** 65/2 obrębu 252 o powierzchni 14 m2 objętą

*** 64/6 obrębu 252 o powierzchni 200
m2 objętą księgą wieczystą TR1T/00075920/7 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tarnowa
Przetarg na działkę

Tarnów, Nowodąbrowska

...odbędzie się w dniu 25 marca 2026 r. w budynku Urzędu Miasta Tarnowa, ul. Wałowa 10, I piętro Sala Boczna przy Sali Lustrzanej o godz. 920.

Przedmiot przetargu:

1. Nieruchomość oznaczona numerem działki 448/17 o pow. 98 m2 obrębu 78 objęta księgą wieczystą TR1T/00062466/2 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Tarnowie.

2. Nieruchomość stanowi własność Gminy Miasta Tarnowa, położona jest w Tarnowie przy ul. Nowodąbrowskiej w północno – wschodniej części miasta.

3. W ewidencji gruntów i budynków...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 000 zł

347 zł/m²

98 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tarnowa
Przetarg na działkę

Tarnów, Nowodąbrowska

Cena wywoławcza:

34 000 zł

347 zł/m²

98 m²

Przedmiot przetargu:

3. W ewidencji gruntów i budynków...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tarnowa
Przetarg na działkę

Muszyna

...odbędzie się w dniu 24.03.2026 r. o godz. 10:00 w budynku przy ul. Kamiennej 8, 30-001 Kraków. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium na konto Ogłaszającego wskazane w Regulaminie przetargowym z podaniem nr postępowania: 1004/KNO/108/2026 w terminie do dnia 20.03.2026 r., oraz złożenie dokumentów zgodnie z regulaminem. Termin wpłaty oznacza termin uznania wpłaty na rachunku Ogłaszającego.
Wadium wniesione przez uczestnika przetargu, który wygrał licytację zaliczone zostanie ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 000 zł

32,81 zł/m²

762 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Muszyna

Cena wywoławcza:

25 000 zł

32,81 zł/m²

762 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

bocheński, gm. Rzezawa, Krzeczów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat bocheński, gmina Rzezawa, obręb Krzeczów działki nr: 1376/5 o pow. ewid. 0.1300, nr: 1376/3 o pow. ewid. 0.1200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2500 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0700 ha; RV/R - 0,1800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr TR1O/00040636/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 920 zł

23,97 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bocheński, gm. Rzezawa, Krzeczów

Cena wywoławcza:

59 920 zł

23,97 zł/m²

2 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dąbrowa Tarnowska, Nieczajna

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat dąbrowski, gmina Dąbrowa Tarnowska, obręb Nieczajna działka nr: 3214/2 o pow. ewid. 0.2900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2900 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,2900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr TR1D/00022505/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 600 zł

4,00 zł/m²

2 900 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dąbrowa Tarnowska, Nieczajna

Cena wywoławcza:

11 600 zł

4,00 zł/m²

2 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Muszyna

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat nowosądecki, gmina Muszyna, obręb Muszyna działka nr: 1815 o pow. ewid. 1.7906. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.7906 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,4546 ha; RV/R - 0,4152 ha; ŁIV/Ł - 0,6091 ha; ŁV/Ł - 0,3117 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr NS1M/00026674/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 760 zł

5,57 zł/m²

17 906 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Muszyna

Cena wywoławcza:

99 760 zł

5,57 zł/m²

17 906 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Muszyna

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat nowosądecki, gmina Muszyna, obręb Muszyna działka nr: 1859 o pow. ewid. 1.4761. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.4761 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,5560 ha; ŁV/Ł - 0,6955 ha; LsIV/Ls - 0,2246 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr NS1M/00026674/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 120 zł

4,82 zł/m²

14 761 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Muszyna

Cena wywoławcza:

71 120 zł

4,82 zł/m²

14 761 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bocheński, gm. Rzezawa, Dąbrówka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat bocheński, gmina Rzezawa, obręb Dąbrówka działka nr: 466 o pow. ewid. 0.3600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3600 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,3300 ha; W/W - 0,0300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr TR1O/00003956/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 600 zł

26,56 zł/m²

3 600 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bocheński, gm. Rzezawa, Dąbrówka

Cena wywoławcza:

95 600 zł

26,56 zł/m²

3 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krakowski, gm. Zabierzów, Bolechowice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat krakowski, gmina Zabierzów, obręb Bolechowice działka nr: 209/34 o pow. ewid. 0.6100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6100 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,3300 ha; RIIIa/S - 0,2800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2K/00028787/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 106 480 zł

345 zł/m²

6 100 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krakowski, gm. Zabierzów, Bolechowice

Cena wywoławcza:

2 106 480 zł

345 zł/m²

6 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tarnowski, gm. Wojnicz, Olszyny

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat tarnowski, gmina Wojnicz, obręb Olszyny Gm.Wojnicz działka nr: 664/1 o pow. ewid. 0.5901. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5901 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1010 ha; RVI/R - 0,1446 ha; Lz/Lz - 0,1899 ha; N/N - 0,1546 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr TR1T/00141067/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 120 zł

4,60 zł/m²

5 901 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tarnowski, gm. Wojnicz, Olszyny

Cena wywoławcza:

27 120 zł

4,60 zł/m²

5 901 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

tarnowski, gm. Lisia Góra, Nowa Jastrząbka, Lisia Góra

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: *** ***, położonej przy ***, Nowa Jastrząbka, gm. Lisia Góra, 33-151 Nowa Jastrząbka, dla której Sąd Rejonowy w Tarnowie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze TR1T/***/5.
Opis nieruchomości:
działka nr *** o pow. 1,1422 ha położona na terenie lasów i zalesień

Suma oszacowania wynosi 54 685,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 41 013,75 zł. Licytant przystępujący do przetargu powi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

41 013,75 zł

3,59 zł/m²

11 422 m²

Termin: 2026-03-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tarnowski, gm. Lisia Góra, Nowa Jastrząbka, Lisia Góra

Cena wywoławcza:

41 013,75 zł

3,59 zł/m²

11 422 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

suski, gm. Zawoja, Zawoja

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy brak nr, 34-221 Zawoja, dla której Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Mickiewicza 11, Sucha Beskidzka, 34-200 Sucha Beskidzka) prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1B/***/6.

Opis nieruchomości:
prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w miejscowości Zawoja Obręb 0002, gmina Zawoja, powiat suski, województwo małopolskie, objęte...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

145 720,67 zł

45,47 zł/m²

3 205 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

suski, gm. Zawoja, Zawoja

Cena wywoławcza:

145 720,67 zł

45,47 zł/m²

3 205 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości