Przetargi i licytacje: grunty małopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Lipnica Wielka, Lipnica Wielka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat nowotarski, gmina Lipnica Wielka, obręb Lipnica Wielka działka nr: 4942 o pow. ewid. 0.0657. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0657 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,0514 ha; PsV/Ps - 0,0143 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr NS1T/00145686/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 400 zł

66,06 zł/m²

657 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Lipnica Wielka, Lipnica Wielka

Cena wywoławcza:

43 400 zł

66,06 zł/m²

657 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Lipnica Wielka, Lipnica Wielka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat nowotarski, gmina Lipnica Wielka, obręb Lipnica Wielka działka nr: 4462/2 o pow. ewid. 0.3167. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3167 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,3167 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr NS1T/00145686/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 600 zł

7,77 zł/m²

3 167 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Lipnica Wielka, Lipnica Wielka

Cena wywoławcza:

24 600 zł

7,77 zł/m²

3 167 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chrzanowski, gm. Libiąż, Żarki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat chrzanowski, gmina Libiąż, obręb Żarki działka nr: 1625/1 o pow. ewid. 0.1658. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1658 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1658 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR1C/00095216/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 000 zł

52,47 zł/m²

1 658 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chrzanowski, gm. Libiąż, Żarki

Cena wywoławcza:

87 000 zł

52,47 zł/m²

1 658 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Lipnica Wielka, Lipnica Wielka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat nowotarski, gmina Lipnica Wielka, obręb Lipnica Wielka działka nr: 4840 o pow. ewid. 0.2337. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2337 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,0590 ha; PsV/Ps - 0,1326 ha; PsV/Lzr - 0,0421 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr NS1T/00145686/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

113 900 zł

48,74 zł/m²

2 337 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Lipnica Wielka, Lipnica Wielka

Cena wywoławcza:

113 900 zł

48,74 zł/m²

2 337 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Dobczyce działka nr: 2631/1 o pow. ewid. 0.0260. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0260 ha, w tym w użytkach (PsIV/Lzr - 0,0013 ha; LsIII/Ls - 0,0247 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00018286/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 300 zł

8,85 zł/m²

260 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Cena wywoławcza:

2 300 zł

8,85 zł/m²

260 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Lipnica Wielka, Lipnica Wielka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat nowotarski, gmina Lipnica Wielka, obręb Lipnica Wielka działka nr: 5180 o pow. ewid. 0.7945. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7945 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,3261 ha; ŁV/Ł - 0,4007 ha; PsV/Ps - 0,0677 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr NS1T/00145686/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

58 200 zł

7,33 zł/m²

7 945 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Lipnica Wielka, Lipnica Wielka

Cena wywoławcza:

58 200 zł

7,33 zł/m²

7 945 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Dobczyce działki nr: 1988/1 o pow. ewid. 0.0503, nr: 1989/1 o pow. ewid. 0.1432, nr: 1990/1 o pow. ewid. 0.1173. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3108 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1432 ha; ŁIV/Ł - 0,1554 ha; ŁV/Ł - 0,0122 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00018286/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 100 zł

7,11 zł/m²

3 108 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Cena wywoławcza:

22 100 zł

7,11 zł/m²

3 108 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Lipnica Wielka, Lipnica Wielka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat nowotarski, gmina Lipnica Wielka, obręb Lipnica Wielka działka nr: 7014 o pow. ewid. 0.0653. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0653 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,0653 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr NS1T/00145686/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

57 500 zł

88,06 zł/m²

653 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowotarski, gm. Lipnica Wielka, Lipnica Wielka

Cena wywoławcza:

57 500 zł

88,06 zł/m²

653 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczucin

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Syndyk masy upadłości ***, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemne konkursy ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruchomości
oraz udziału w nieruchomości

Sprzedaż dokonywana jest w postępowaniu upadłościowym *** prowadzonym przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie VIII Wydziałem Gospodarczym dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych pod sygnaturą akt: KR1S/GUp-s/80/2025, w trybie a...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 000 zł

5,58 zł/m²

717 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Szczucin

Cena wywoławcza:

4 000 zł

5,58 zł/m²

717 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

oraz udziału w nieruchomości

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

proszowicki, gm. Koniusza, Dalewice

...odbędzie się :

I I U P R O S Z C Z O N A L I C Y T A C J A N I E R U C H O M O Ś C I

nieruchomości w postaci:
nieruchomość gruntowa niezabudowana (grunt orny), składająca się z działki nr ***/*** o powierzchni 1334m2, położona w m. Dalewice, w gminie Koniusza, w powiecie proszowickim, w województwie małopolskim, dla której urządzona jest księga wieczysta numer: ***/***/4. Działka o kształcie regularnym - zbliżonym do prostokąta, na terenie umiarkowanie pochyłym. W dniu oględzin działka poro...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

5 052 zł

3,79 zł/m²

1 334 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

proszowicki, gm. Koniusza, Dalewice

Cena wywoławcza:

5 052 zł

3,79 zł/m²

1 334 m²

...odbędzie się :

nieruchomości w postaci:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

olkuski, gm. Olkusz, Zawada

...pierwsza licytacja w trybie licytacji elektronicznej określonej w art. 10136 w zw. z art. 867 w zw. z art. 8791 i nast. ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) następujących nieruchomości:
- nieruchomości położonej pod adresem: Zawada gmina Olkusz dla której Sąd Rejonowy w Olkuszu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1O/***/7 o powierzchni 5701 m2, niezabudowanej, będącej własnością dłużnika: *** ***.
Suma oszacowania wynosi ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

41 325 zł

7,25 zł/m²

5 701 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

olkuski, gm. Olkusz, Zawada

Cena wywoławcza:

41 325 zł

7,25 zł/m²

5 701 m²

Suma oszacowania wynosi ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bocheński, gm. Żegocina, Bełdno

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy brak, Bełdno, 32-731 Żegocina, dla której Sąd Rejonowy w Bochni V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kościuszki 4, Bochnia, 32-700 Bochnia) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość położona jest w odległości około 3,3 km od Żegociny oraz w odległości od Bochni 24 km. Sąsiedztwo, otoczenie: W sąsiedztwie wycenianej nie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

140 369,25 zł

36,11 zł/m²

3 887 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bocheński, gm. Żegocina, Bełdno

Cena wywoławcza:

140 369,25 zł

36,11 zł/m²

3 887 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Limanowa

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A
NIERUCHOMOŚCI W TRYBIE UPROSZCZONYM

składającej się z działki ew. nr ***/*** o powierzchni 0,15 ha w kształcie regularnym przypominającym trapez, nieogrodzona, niezabudowana, porośnięta roślinnością trawiastą oraz roślinnością drzewiastą z przewagą sosny. Działka graniczy od strony północnej z drogą publiczną gminną asfaltową o małym natężeniu ruchu - jednakże brak jest urządzonego zjazdu na działkę. Wzdłuż północno-zachodniej granicy działki...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

88 725 zł

59,15 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Limanowa

Cena wywoławcza:

88 725 zł

59,15 zł/m²

1 500 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A
NIERUCHOMOŚCI W TRYBIE UPROSZCZONYM

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Libiąż, Krakowska

...odbędzie się w dniu 17.02.2026
r. o godz. 1030 w Urzędzie Miejskim w Libiążu, ul. Działkowa 1 (pokój 112). Wadium w wysokości 460 000,00 zł należy wpłacić
w pieniądzu do 11.02.2026 r. na konto Bank PEKAO S.A. Nr 03 1240 4155 1111 0010 6069 7380 z dopiskiem „przetarg na sprzedaż
dz. nr 1778/3 i inne + imię i nazwisko uczestnika przetargu lub dane osoby prawnej”. Szczegółowe informacje dotyczące przetargu
można uzyskać w Urzędzie Miejskim wLibiążu, przy ul. Działkowej 1 (pokój nr 11, tel. 3262...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

408 230 zł

176 zł/m²

2 319 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Krakowska

Cena wywoławcza:

408 230 zł

176 zł/m²

2 319 m²

...odbędzie się w dniu 17.02.2026
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

bocheński, gm. Bochnia, Gierczyce

...odbędzie się dnia 17 lutego 2026 r. (wtorek) o godz. 900_

_w Urzędzie Gminy Bochnia przy ul. Kazimierza Wielkiego 26 w Bochni, pok. 13._

1. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej (155.056,00 zł) z odpowiednim wyprzedzeniem tak, aby środki pieniężne znalazły się najpóźniej do dnia 12 lutego 2026 r. na rachunku bankowym gminy nr: 27 8589 0006 0260 0110 0001 0004 Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie Oddział Nowy Wiśnicz Filia w B...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 550 560 zł

80,00 zł/m²

19 382 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bochnia
Przetarg na działkę

bocheński, gm. Bochnia, Gierczyce

Cena wywoławcza:

1 550 560 zł

80,00 zł/m²

19 382 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bochnia
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości