Licytacje komornicze: grunty Bębło

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

krakowski, gm. Wielka Wieś, Bębło, Ojcowska

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Ojcowska ***, Bębło, 32-089 Bebło, dla której Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Przy Rondzie 7, Kraków, 31-547 Kraków) prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1P/***/7.

Opis nieruchomości:
działki nr ***/6 o pow. 0,11 ha oraz nr ***/1 o pow. 0,57 ha, położone w miejscowości Bębło gm. Wielka Wieś. Działka ***/6 jest wykorzystywana jako parking...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 912 072,67 zł

511 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

krakowski, gm. Wielka Wieś, Bębło, Ojcowska

Cena wywoławcza:

2 912 072,67 zł

511 zł/m²

5 700 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK