Przetargi i licytacje: grunty kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Brzeszczki Duże

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 09.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 500 zł

8,33 zł/m²

300 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Brzeszczki Duże

Cena wywoławcza:

2 500 zł

8,33 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Wierzchowiska

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 13.20 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 000 zł

4,50 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Wierzchowiska

Cena wywoławcza:

9 000 zł

4,50 zł/m²

2 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Brzeszczki Małe

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 10.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 zł

4,71 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Brzeszczki Małe

Cena wywoławcza:

8 000 zł

4,71 zł/m²

1 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Rogowo

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 12.20 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 zł

5,42 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Rogowo

Cena wywoławcza:

13 000 zł

5,42 zł/m²

2 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Rogowo

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 11.50 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 500 zł

3,76 zł/m²

4 126 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Rogowo

Cena wywoławcza:

15 500 zł

3,76 zł/m²

4 126 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Brzeszczki Małe

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 09.15 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

4,67 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Brzeszczki Małe

Cena wywoławcza:

7 000 zł

4,67 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górzno, Wybudowanie

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 13.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 000 zł

5,73 zł/m²

2 969 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Górzno, Wybudowanie

Cena wywoławcza:

17 000 zł

5,73 zł/m²

2 969 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Brodnica, Karbowo

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 13.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 000 zł

108 zł/m²

558 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Brodnica, Karbowo

Cena wywoławcza:

60 000 zł

108 zł/m²

558 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Górzno, Szynkówko

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 11.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 000 zł

10,00 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Górzno, Szynkówko

Cena wywoławcza:

30 000 zł

10,00 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Świedziebnia, Michałki

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 10.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

58 000 zł

9,06 zł/m²

6 400 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Świedziebnia, Michałki

Cena wywoławcza:

58 000 zł

9,06 zł/m²

6 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Osiek, Osiek

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 12.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Osiek, Osiek

Cena wywoławcza:

8 000 zł

16,00 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Osiek, Obórki

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 12.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 500 zł

4,23 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Osiek, Obórki

Cena wywoławcza:

5 500 zł

4,23 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Brzozie, Wielkie Leźno

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 10.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 500 zł

6,50 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Brzozie, Wielkie Leźno

Cena wywoławcza:

19 500 zł

6,50 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Bydgoszcz, Łęgnowo, Otorowska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKA NIEZABUDOWANA

Nieruchomości gruntowa niezabudowana położonej pod adresem: 85-809 Bydgoszcz, Otorowska działka nr ***/*** ( obręb 0462-BYDGOSZCZ), dla której Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. Powierzchnia działki wynosi 0,0808 ha. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, gminnej nr 200648 C, poprzez dz. nr ***/*** oraz ***/*** (wpis służebnoś...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

93 633,75 zł

116 zł/m²

808 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bydgoszcz, Łęgnowo, Otorowska

Cena wywoławcza:

93 633,75 zł

116 zł/m²

808 m²

DZIAŁKA NIEZABUDOWANA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

brodnicki, gm. Zbiczno, Zbiczno, Sumówko

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONA W MSC. SUMÓWKO, GMINA ZBICZNO Z WYDANĄ DECYZJĄ O WARUNKACH ZABUDOWY

Nieruchomość składa się z działki gruntu nr ***/*** o pow. 0,3012 ha. Działka składa się z klasoużytków:
- R IV a o pow. 0,0100 ha
- RV o pow. 0,2912 ha

Grunt zlokalizowany jest przy gminnej wewnętrznej drodze gruntowej, w odległości około 400 m od drogi publicznej. Teren uzbrojony w sieć energetyczną, w odległości 400 m wodociąg. Na ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

101 333,33 zł

33,64 zł/m²

3 012 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

brodnicki, gm. Zbiczno, Zbiczno, Sumówko

Cena wywoławcza:

101 333,33 zł

33,64 zł/m²

3 012 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

- R IV a o pow. 0,0100 ha
- RV o pow. 0,2912 ha

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości