Przetargi i licytacje: grunty kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

włocławski, gm. Chodecz, Chodeczek

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 10.10 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 000 zł

3,99 zł/m²

2 759 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Chodecz, Chodeczek

Cena wywoławcza:

11 000 zł

3,99 zł/m²

2 759 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Lubień Kujawski, Kanibród

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 10.50 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 000 zł

15,45 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Lubień Kujawski, Kanibród

Cena wywoławcza:

17 000 zł

15,45 zł/m²

1 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Dąb Polski

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 11.40 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

62,71 zł/m²

1 754 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Włocławek, włocławski Dąb Polski

Cena wywoławcza:

110 000 zł

62,71 zł/m²

1 754 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Jabłonowo Pomorskie, Lembarg

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 12.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

195 000 zł

10,98 zł/m²

17 752 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Jabłonowo Pomorskie, Lembarg

Cena wywoławcza:

195 000 zł

10,98 zł/m²

17 752 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Bobrowo, Tylice

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 11.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 000 zł

6,48 zł/m²

9 100 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Bobrowo, Tylice

Cena wywoławcza:

59 000 zł

6,48 zł/m²

9 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Bobrowo, Bobrowo, Grabowiec

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 10.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 900 zł

14,80 zł/m²

5 400 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brodnicki, gm. Bobrowo, Bobrowo, Grabowiec

Cena wywoławcza:

79 900 zł

14,80 zł/m²

5 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Brodnica, 21

...odbędzie się 22 kwietnia 2026 r. o godz. 12.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 490 zł

128 zł/m²

596 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Brodnica, 21

Cena wywoławcza:

76 490 zł

128 zł/m²

596 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Toruń, Bielawy, ul. Chrzanowskiego

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Nieruchomości gruntowa zabudowana położona: 87-100 Toruń, ul. Chrzanowskiego ***, dla której Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***. Nieruchomość oznaczona jako działka ew. numer ***/*** (0,3083 ha), ma kształt wielokąta, sklasyfikowana jest w ewidencji gruntów jako użytek Bi – inne tereny zabudowane.

1. ***Budowle i inne urządzenia ze wskazaniem...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 217 700 zł

395 zł/m²

3 083 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Toruń, Bielawy, ul. Chrzanowskiego

Cena wywoławcza:

1 217 700 zł

395 zł/m²

3 083 m²

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

1. ***Budowle i inne urządzenia ze wskazaniem...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Grudziądz, grudziądzki Sosnówka

...odbędzie się 21 kwietnia 2026 r. o godz. 11.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 000 zł

7,21 zł/m²

6 100 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Grudziądz, grudziądzki Sosnówka

Cena wywoławcza:

44 000 zł

7,21 zł/m²

6 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

grudziądzki, gm. Rogóźno, Szembruczek

...odbędzie się 21 kwietnia 2026 r. o godz. 11.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 400 zł

7,33 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

grudziądzki, gm. Rogóźno, Szembruczek

Cena wywoławcza:

4 400 zł

7,33 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Grudziądz, grudziądzki Wielki Wełcz

...odbędzie się 21 kwietnia 2026 r. o godz. 12.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 000 zł

4,16 zł/m²

10 100 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Grudziądz, grudziądzki Wielki Wełcz

Cena wywoławcza:

42 000 zł

4,16 zł/m²

10 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Grudziądz, grudziądzki Świerkocin

...odbędzie się 21 kwietnia 2026 r. od godz. 12.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 000 zł

70,45 zł/m²

951 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Grudziądz, grudziądzki Świerkocin

Cena wywoławcza:

67 000 zł

70,45 zł/m²

951 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

świecki, gm. Bukowiec, Różanna

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Nieruchomość gruntowa obejmuje dwie działki ewidencyjne o numerze ***/*** i ***/*** o powierzchni łącznej 0,0533 ha. Działki nie są połączone ze sobą. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią działki niezabudowane o podobnej wielkości, działki rolne oraz nieruchomości zabudowane budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi. Działka nr ***/*** niezabudowana o pow. gruntu 0,0084 ha, cechuje się regularnym kształtem czw...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

18 750 zł

35,18 zł/m²

533 m²

Termin: 2026-04-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świecki, gm. Bukowiec, Różanna

Cena wywoławcza:

18 750 zł

35,18 zł/m²

533 m²

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Włocławek, Mursk

Syndyk masy upadłości ***– osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki:

nieruchomość gruntową niezabudowaną obejmującą działki nr *** obręb 0020 Mursk, gm. Włocławek, pow. włocławski, woj. kujawsko-pomorskie, dla których prowadzone są przez Sąd Rejonowy we Włocławku VI Wydział Ksiąg Wieczystych księgi wieczyste o numerach: ***, ***, ***.

Minimalna cena: 210.860,00 zł. Kwota ta wynika z ceny oszacowania wynikającej z operatu szacunkowego z dnia 3.04.2025 r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

210 860 zł

5,82 zł/m²

36 200 m²

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Włocławek, Mursk

Cena wywoławcza:

210 860 zł

5,82 zł/m²

36 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

lipnowski, gm. Kikół, Wolęcin

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Wolęcin ***, 87-620 Kikół, dla której V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Lipnie (adres: ul. Piłsudskiego 15-17, Lipno, 87-600 Lipno) prowadzi księgę wieczystą o numerze WL1L/***/7.
Opis nieruchomości:
Na gruncie o pow. 0,04ha /dz. nr ***/ usytuowany jest budynek gospodarczy, posadowiony częściowo na nieruchomości sąsiedniej. Wybudowany w technologii tradycyjnej w roku 1950. Pow. zabudowy 18mkw. Fund...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

15 333,33 zł

38,33 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

lipnowski, gm. Kikół, Wolęcin

Cena wywoławcza:

15 333,33 zł

38,33 zł/m²

400 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości