Przetargi i licytacje: grunty kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Jaworze

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

ROLA

Licytacja dotyczy nieruchomości rolnej położonej pod adresem: 87-200 Wąbrzeźno, Jaworze działka nr ***/*** oraz ***/***, dla której Sąd Rejonowy w Wąbrzeźnie Księgi Wieczyste prowadzi księgę wieczystą o numerze *** o łącznej powierzchni 2,9000 ha będącej własnością ***. W tym:
- działka nr ***/*** o powierzchni 2,8900 ha
- działka nr ***/*** o powierzchni 0,0100 ha

***Adres nieruchomości***
Jaworze, 87-200 Wąbrze...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

175 875 zł

6,06 zł/m²

29 000 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Jaworze

Cena wywoławcza:

175 875 zł

6,06 zł/m²

29 000 m²

ROLA

- działka nr ***/*** o powierzchni 2,8900 ha
- działka nr ***/*** o powierzchni 0,0100 ha

***Adres nieruchomości***
Jaworze, 87-200 Wąbrze...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

aleksandrowski, gm. Waganiec, Sierzchowo

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DOM W SIERZCHOWIE GM. WAGANIEC

działka nr ***/*** o pow. 0,2000 ha

Adres nieruchomości
Sierzchowo, 87-731 Waganiec, poczta Waganiec

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Dłużnik
***

Cena wywołania***
155 775,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najni...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

155 775 zł

77,89 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

aleksandrowski, gm. Waganiec, Sierzchowo

Cena wywoławcza:

155 775 zł

77,89 zł/m²

2 000 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DOM W SIERZCHOWIE GM. WAGANIEC

działka nr ***/*** o pow. 0,2000 ha

Adres nieruchomości
Sierzchowo, 87-731 Waganiec, poczta Waganiec

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania***
155 775,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najni...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bydgoszcz, Na Wzgórzu

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA

Nieruchomość położona jest pod adresem: 85-327 Bydgoszcz, ul. Na Wzgórzu (dz. nr ***/*** - obręb 0076), dla której Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** o powierzchni łącznej 0,1757 m2. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, gminnej tj. ul. Na Wzgórzu. Służebność przejścia i przejazdu wskazana w dziale I-sp nie ma...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 176 150 zł

669 zł/m²

1 757 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Bydgoszcz, Na Wzgórzu

Cena wywoławcza:

1 176 150 zł

669 zł/m²

1 757 m²

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świecki, gm. Jeżewo, Krąplewice

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

GRUNT W MIEJSCOWOŚCI W KRĄPLEWICE

Nieruchomość gruntową stanowi działka ewidencyjna nr ***/*** o nieregularnym kształcie i powierzchni 0,7220 ha. Teren działki niezabudowany, stanowiący grunt użytkowany rolniczo. Teren płaski. Przez teren nieruchomości przebiega sieć wodociągowa oraz sieć elektroenergetyczna. Sąsiedztwo działki stanowi pojedyncza zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, działki niezabudowane oraz tereny rolne. Działka ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

30 450 zł

4,22 zł/m²

7 220 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świecki, gm. Jeżewo, Krąplewice

Cena wywoławcza:

30 450 zł

4,22 zł/m²

7 220 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

GRUNT W MIEJSCOWOŚCI W KRĄPLEWICE

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świecki, gm. Jeżewo, Laskowice

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

GRUNT W MIEJSCOWOŚCI LASKOWICE

Nieruchomość gruntową stanowi działka ewidencyjna nr ***/*** o względnie regularnym kształcie i powierzchni 0,95 ha. Teren działki niezabudowany, stanowiący grunt użytkowany rolniczo. Teren płaski. Przez teren nieruchomości przebiega sieć wodociągowa. W drodze biegnie sieć kanalizacyjna, a nieco dalej znajduje się sieć elektroenergetyczna. Sąsiedztwo działki stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

102 220 zł

10,76 zł/m²

9 500 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świecki, gm. Jeżewo, Laskowice

Cena wywoławcza:

102 220 zł

10,76 zł/m²

9 500 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

GRUNT W MIEJSCOWOŚCI LASKOWICE

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

...odbędzie się dnia 6 maja 2026 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Solcu Kujawskim, przy ulicy
23 Stycznia 7 o godz. 9:00
Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium (w pieniądzu) w wysokości 10% ceny wywoławczej
netto, tj. 14 480,00 zł na konto UM w Banku Pekao S.A. I oddział Solec Kujawski nr 60 1240 3507 1111 0000
3057 6548, do dnia 30 kwietnia 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

144 800 zł

112 zł/m²

1 288 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

Cena wywoławcza:

144 800 zł

112 zł/m²

1 288 m²

23 Stycznia 7 o godz. 9:00
3057 6548, do dnia 30 kwietnia 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

23 Stycznia 7 o godz. 1000
netto, tj. 11 820,00 zł na konto UM w Banku Pekao S.A. I oddział Solec Kujawski nr 60 1240 3507 1111 0000
3057 6548, do dnia 30 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 200 zł

107 zł/m²

1 107 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

Cena wywoławcza:

118 200 zł

107 zł/m²

1 107 m²

23 Stycznia 7 o godz. 1000
3057 6548, do dnia 30 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

23 Stycznia 7 o godz. 1100.
6. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium (w pieniądzu) w wysokości 10% ceny wywoławczej
netto, tj. 14 700,00 zł na konto UM w Banku Pekao S.A. I oddział Solec Kujawski nr 60 1240 3507 1111 0000
3057 6548, do dnia 30 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

147 000 zł

107 zł/m²

1 377 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

Cena wywoławcza:

147 000 zł

107 zł/m²

1 377 m²

23 Stycznia 7 o godz. 1100.
3057 6548, do dnia 30 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski

23 Stycznia 7 o godz. 1200.
netto, tj. 14 120,00 zł na konto UM w Banku Pekao S.A. I oddział Solec Kujawski nr 60 1240 3507 1111 0000
3057 6548, do dnia 30 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

141 200 zł

120 zł/m²

1 180 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski

Cena wywoławcza:

141 200 zł

120 zł/m²

1 180 m²

23 Stycznia 7 o godz. 1200.
3057 6548, do dnia 30 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

świecki, gm. Nowe, Kończyce

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY

*** cena tylko 25% wartości rynkowej
*** zakup w trybie sprzedaży syndyka
*** atrakcyjna lokalizacja – Nowe, powiat świecki
*** potencjał inwestycyjny

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Nowe (woj. kujawsko-pomorskie).

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki nr ***/17. Nieruchomość oferowana jest w trybie sprzedaży syndyka, co daje realną możl...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 450 zł

38,23 zł/m²

2 209 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

świecki, gm. Nowe, Kończyce

Cena wywoławcza:

84 450 zł

38,23 zł/m²

2 209 m²

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY

*** cena tylko 25% wartości rynkowej
*** zakup w trybie sprzedaży syndyka
*** atrakcyjna lokalizacja – Nowe, powiat świecki
*** potencjał inwestycyjny

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

świecki, gm. Osie, Wierzchy

...odbędzie się 05 maja 2026 r. o godz. 12.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Kusowie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 000 zł

52,17 zł/m²

2 051 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świecki, gm. Osie, Wierzchy

Cena wywoławcza:

107 000 zł

52,17 zł/m²

2 051 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świecki, gm. Osie, Wierzchy

...odbędzie się 05 maja 2026 r. o godz. 13.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Kusowie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

51,90 zł/m²

2 505 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świecki, gm. Osie, Wierzchy

Cena wywoławcza:

130 000 zł

51,90 zł/m²

2 505 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świecki, gm. Osie, Wierzchy

...odbędzie się 05 maja 2026 r. o godz. 11.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Kusowie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

122 000 zł

55,08 zł/m²

2 215 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świecki, gm. Osie, Wierzchy

Cena wywoławcza:

122 000 zł

55,08 zł/m²

2 215 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Gruszkowa

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
odpowiednio dla nieruchomości oznaczonych w ogłoszeniu cyframi
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
12:00, 5.- 13:00, 6. -14:00 w siedzibie Urzędu Miasta Wąbrzeźno przy ulicy
Wolności nr 18 (sala nr 19). Warunkiem przystąpienia do przetargu jest
wpłacenie wadium w pieniądzu (PLN) na konto Gminy Miasto Wąbrzeźno nr 07 9484
1033 2319 1806 1080 0006 w terminie do 28 kwietnia 2026 roku włącznie, przy
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

212 667 zł

133 zł/m²

1 604 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Gruszkowa

Cena wywoławcza:

212 667 zł

133 zł/m²

1 604 m²

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Gruszkowa

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

198 030 zł

133 zł/m²

1 486 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Gruszkowa

Cena wywoławcza:

198 030 zł

133 zł/m²

1 486 m²

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości