Przetargi i licytacje: grunty kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Truskawkowa

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
odpowiednio dla nieruchomości oznaczonych w ogłoszeniu cyframi
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
12:00, 5.- 13:00, 6. -14:00 w siedzibie Urzędu Miasta Wąbrzeźno przy ulicy
Wolności nr 18 (sala nr 19). Warunkiem przystąpienia do przetargu jest
wpłacenie wadium w pieniądzu (PLN) na konto Gminy Miasto Wąbrzeźno nr 07 9484
1033 2319 1806 1080 0006 w terminie do 28 kwietnia 2026 roku włącznie, przy
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 011 zł

127 zł/m²

1 021 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Truskawkowa

Cena wywoławcza:

130 011 zł

127 zł/m²

1 021 m²

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Truskawkowa

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 011 zł

127 zł/m²

1 021 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Truskawkowa

Cena wywoławcza:

130 011 zł

127 zł/m²

1 021 m²

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Truskawkowa

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 355,40 zł

127 zł/m²

1 024 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Truskawkowa

Cena wywoławcza:

130 355,40 zł

127 zł/m²

1 024 m²

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Okrężna

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

202 765,50 zł

62,85 zł/m²

3 226 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Okrężna

Cena wywoławcza:

202 765,50 zł

62,85 zł/m²

3 226 m²

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Włocławek, Mursk

Syndyk masy upadłości ***osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki:

nieruchomość gruntową niezabudowaną obejmującą działki nr *** obręb 0020 Mursk, gm. Włocławek, pow. włocławski, woj. kujawsko-pomorskie, dla których prowadzone są przez Sąd Rejonowy we Włocławku VI Wydział Ksiąg Wieczystych księgi wieczyste o numerach: ***, ***, ***.

Minimalna cena: 158.145,00 zł netto. Kwota ta wynika z ceny oszacowania wynikającej z operatu szacunkowego z dnia 03.04.2...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

210 860 zł

5,82 zł/m²

36 200 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Włocławek, Mursk

Cena wywoławcza:

210 860 zł

5,82 zł/m²

36 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

radziejowski, gm. Topólka, Topólka, Sadłużek

...odbędzie się 29 kwietnia 2026r. o godz. 12.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,44 zł/m²

2 700 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radziejowski, gm. Topólka, Topólka, Sadłużek

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,44 zł/m²

2 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radziejowski, gm. Topólka, Orle

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 11.45 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,14 zł/m²

2 900 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radziejowski, gm. Topólka, Orle

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,14 zł/m²

2 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Goszczewo

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 13.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 500 zł

4,64 zł/m²

2 262 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Goszczewo

Cena wywoławcza:

10 500 zł

4,64 zł/m²

2 262 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radziejowski, gm. Piotrków Kujawski, Przewóz

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 12.15 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 500 zł

5,83 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radziejowski, gm. Piotrków Kujawski, Przewóz

Cena wywoławcza:

17 500 zł

5,83 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Wilkostowo

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 12.45 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 000 zł

5,33 zł/m²

9 186 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Wilkostowo

Cena wywoławcza:

49 000 zł

5,33 zł/m²

9 186 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Waganiec, Brudnowo

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 11.15 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 500 zł

20,69 zł/m²

3 117 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Waganiec, Brudnowo

Cena wywoławcza:

64 500 zł

20,69 zł/m²

3 117 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Zgoda

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 13.15 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 500 zł

3,48 zł/m²

4 458 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Zgoda

Cena wywoławcza:

15 500 zł

3,48 zł/m²

4 458 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Goszczewo

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 13.45 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 500 zł

15,17 zł/m²

758 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Goszczewo

Cena wywoławcza:

11 500 zł

15,17 zł/m²

758 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radziejowski, gm. Piotrków Kujawski, Połajewo

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 11.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

45,45 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radziejowski, gm. Piotrków Kujawski, Połajewo

Cena wywoławcza:

50 000 zł

45,45 zł/m²

1 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radziejowski, gm. Piotrków Kujawski, Przewóz

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 12.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 000 zł

7,62 zł/m²

13 385 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radziejowski, gm. Piotrków Kujawski, Przewóz

Cena wywoławcza:

102 000 zł

7,62 zł/m²

13 385 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości