Przetargi i licytacje: grunty kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa

...odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2025 roku od godz. 900 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Dąbrowie.
Przetargi na poszczególne działki będą przeprowadzane w odstępach co 15 minut, zgodnie z tabelą j. w., w przypadku gdy przetarg na daną działkę potrwa dłużej
kolejne rozpoczną się bezpośrednio po zakończeniu poprzedniego.
Pierwszy przetarg ustny nieograniczony został przeprowadzony w dniu 9 grudnia 2025 r.
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, jeżeli wniosą wadium w wyże...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 656 zł

44,80 zł/m²

1 220 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dąbrowa, pow. mogileński, woj. kujawsko-pomorskie
Przetarg na działkę

mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

54 656 zł

44,80 zł/m²

1 220 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Cena wywoławcza:

57 730 zł

47,09 zł/m²

1 226 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

57 730 zł

47,09 zł/m²

1 226 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Cena wywoławcza:

47 546 zł

47,22 zł/m²

1 007 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

47 546 zł

47,22 zł/m²

1 007 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Cena wywoławcza:

47 363 zł

47,22 zł/m²

1 003 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

47 363 zł

47,22 zł/m²

1 003 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Cena wywoławcza:

89 183 zł

42,75 zł/m²

2 086 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

89 183 zł

42,75 zł/m²

2 086 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Cena wywoławcza:

84 854 zł

42,79 zł/m²

1 983 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

84 854 zł

42,79 zł/m²

1 983 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa

...odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2026 roku o godz. 830 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Dąbrowie.
Przetargi na poszczególne działki będą przeprowadzane w odstępach co 15 minut, zgodnie z tabelą j. w., w przypadku gdy przetarg na daną działkę potrwa dłużej,
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 940 zł

58,71 zł/m²

1 089 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

63 940 zł

58,71 zł/m²

1 089 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Cena wywoławcza:

49 634 zł

60,16 zł/m²

825 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

49 634 zł

60,16 zł/m²

825 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Licytacja komornicza działki

nakielski, gm. Szubin, Kowalewo

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Działka nie jest zabudowana, w klasie bonitacyjnej "Ba", tj. tereny przemysłowe. Na działce znajduję się urządzenie infrastruktury technicznej w postaci instalacji energetycznej. Teren działki częściowo ogrodzony. Nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Dostęp do drogi stanowiącej działkę nr *** tj. drogi gminnej (ul. Podborek) odbywa się przez działkę nr *** objętej księgą wieczystą o nr KW ***.

***Adres nieruchomości**...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

65 066,67 zł

35,59 zł/m²

1 828 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nakielski, gm. Szubin, Kowalewo

Cena wywoławcza:

65 066,67 zł

35,59 zł/m²

1 828 m²

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

***Adres nieruchomości**...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

golubsko-dobrzyński, gm. Kowalewo Pomorskie, Podborek

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Działka zabudowana:
a/ Budynkiem transportu i łączności: parterowy, niepodpiwniczony z dachem płaskim, stanowiący dwa garaże. Wrota drewniane. Powierzchnia zabudowy: ~ 39 m2.
b/ Budynkiem o funkcji gospodarczej / magazynowej/ parterowy, niepodpiwniczony z dachem płaskim. Powierzchnia zabudowy: ~ 80 m2
Budynek o nr ewidencyjnym 68 i powierzchni zabudowy 280 m2 uwidoczniony na mapie fizycznie nie występuje. Nieruchomość posiada pośredn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

279 480 zł

699 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

golubsko-dobrzyński, gm. Kowalewo Pomorskie, Podborek

Cena wywoławcza:

279 480 zł

699 zł/m²

400 m²

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Działka zabudowana:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

żniński, gm. Gąsawa, Laski Wielkie

...odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2026 r. (piątek) w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Gąsawie, przy ul. Żnińskiej 8 (pokój nr 4 na parterze).
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne oraz cudzoziemcy na zasadach określonych w ustawie z dnia 24 marca 1920 r. o nabywaniu
nieruchomości przez cudzoziemców jeżeli wpłacą wadium w wysokości podanej w tabeli nie później niż do dnia 20.04.2026 r. na konto Gminy Gąsawa w Banku
Spółdzielczym ,,Pałuki’’ w Żninie Nr 09 8181 0000 0009 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 200 zł

96,89 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Gąsawa
Przetarg na działkę

żniński, gm. Gąsawa, Laski Wielkie

Cena wywoławcza:

87 200 zł

96,89 zł/m²

900 m²

Spółdzielczym ,,Pałuki’’ w Żninie Nr 09 8181 0000 0009 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Gąsawa
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Osielsko, Krzywa

...odbędzie się w kolejności podanej w ogłoszeniu

Pełna treść ogłoszeń została zamieszczona na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Osielsko (http://bip.osielsko.pl/ ) oraz na stronie internetowej www.osielsko.pl

Przetargi mogą być odwołane z ważnych powodów, o czym organizator przetargu powiadomi poprzez zamieszczenie informacji w prasie i na stronie internetowej Urzędu Gminy: www.bip.osielsko.pl.

Dodatkowych informacji udziela

Urząd Gminy Osielsko, Ref...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

353 800 zł

311 zł/m²

1 136 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Osielsko
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Osielsko, Krzywa

Cena wywoławcza:

353 800 zł

311 zł/m²

1 136 m²

...odbędzie się w kolejności podanej w ogłoszeniu

Dodatkowych informacji udziela

Urząd Gminy Osielsko, Ref...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Osielsko
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Wioska

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 13.20 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 500 zł

52,50 zł/m²

200 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Wioska

Cena wywoławcza:

10 500 zł

52,50 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 11.50 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 500 zł

3,51 zł/m²

4 700 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

Cena wywoławcza:

16 500 zł

3,51 zł/m²

4 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 11.20 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 500 zł

3,70 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

Cena wywoławcza:

8 500 zł

3,70 zł/m²

2 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości