Przetargi i licytacje: grunty kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Łąkie

...odbędzie się 12 czerwca 2025 r. o godz. 11.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 500 zł

3,02 zł/m²

4 800 m²

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Łąkie

Cena wywoławcza:

14 500 zł

3,02 zł/m²

4 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Wielgie, Czerskie Rumunki

...odbędzie się 12 czerwca 2025 r. o godz. 11.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 500 zł

3,43 zł/m²

5 100 m²

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Wielgie, Czerskie Rumunki

Cena wywoławcza:

17 500 zł

3,43 zł/m²

5 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Łąkie

...odbędzie się 12 czerwca 2025 r. o godz. 11.45 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 000 zł

2,86 zł/m²

24 100 m²

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Łąkie

Cena wywoławcza:

69 000 zł

2,86 zł/m²

24 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lipno, Wichowo

...odbędzie się 12 czerwca 2025 r. o godz. 10.15 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 000 zł

10,00 zł/m²

200 m²

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lipno, Wichowo

Cena wywoławcza:

2 000 zł

10,00 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Lubień Kujawski, Czaple, Wieś

...odbędzie się 12 czerwca 2025 r. o godz. 10.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 000 zł

13,91 zł/m²

4 600 m²

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Lubień Kujawski, Czaple, Wieś

Cena wywoławcza:

64 000 zł

13,91 zł/m²

4 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Bobrowniki, Gnojno

...odbędzie się 12 czerwca 2025 r. o godz. 10.45 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 500 zł

9,62 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Bobrowniki, Gnojno

Cena wywoławcza:

12 500 zł

9,62 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Skępe, Obręb Nr 5

...odbędzie się 12 czerwca 2025 r. o godz. 13.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 500 zł

23,75 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Skępe, Obręb Nr 5

Cena wywoławcza:

47 500 zł

23,75 zł/m²

2 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Wielgie, Czerskie Rumunki

...odbędzie się 12 czerwca 2025 r. o godz. 11.15 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

3,53 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Wielgie, Czerskie Rumunki

Cena wywoławcza:

12 000 zł

3,53 zł/m²

3 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Zbójno, Ruże

...odbędzie się 12 czerwca 2025 r. o godz. 12.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 000 zł

4,29 zł/m²

700 m²

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Zbójno, Ruże

Cena wywoławcza:

3 000 zł

4,29 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Zbójno, Ruże

...odbędzie się 12 czerwca 2025 r. o godz. 11.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 000 zł

5,00 zł/m²

600 m²

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Zbójno, Ruże

Cena wywoławcza:

3 000 zł

5,00 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Zbójno, Ruże

...odbędzie się 12 czerwca 2025 r. o godz. 12.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 000 zł

4,29 zł/m²

700 m²

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Zbójno, Ruże

Cena wywoławcza:

3 000 zł

4,29 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Zbójno, Ruże

...odbędzie się 12 czerwca 2025 r. o godz. 09.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 800 zł

7,25 zł/m²

800 m²

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Zbójno, Ruże

Cena wywoławcza:

5 800 zł

7,25 zł/m²

800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Zbójno, Ruże

...odbędzie się 12 czerwca 2025 r. o godz. 11.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 400 zł

6,00 zł/m²

400 m²

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Zbójno, Ruże

Cena wywoławcza:

2 400 zł

6,00 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Matejki

...odbędzie się dnia 11 czerwca 2025 roku o godz. - 11.00 w siedzibie Urzędu Miasta Wąbrzeźno (ul. Wolności nr 18 – sala nr 19). Warunkiem przystąpienia do przetargu na sprzedaż jest wpłacenie wadium na konto Gminy Miasto Wąbrzeźno – 07 9484 1033 2319 1806 1080 0006 do dnia 6 czerwca 2025 r. włącznie.

Szczegółowych informacji na temat przetargu udzielają pracownicy Wydziału Inwestycji, Gospodarki Gruntami i Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Wąbrzeźno ul. Wolności nr 18, pokój nr 2 , t...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 128 761 zł

369 zł/m²

5 769 m²

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Matejki

Cena wywoławcza:

2 128 761 zł

369 zł/m²

5 769 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Grudziądz, Zachodnia

...odbędzie się w dniu 11 czerwca 2025 r. o godz. 1100 w siedzibie Urzędu
Miejskiego w Grudziądzu, ul. Ratuszowa 1 - pokój 310.
Pierwszy, drugi, trzeci oraz czwarty przetarg ustany nieograniczony na sprzedaż nieruchomości został
przeprowadzony odpowiednio w dniu 18.11.2024 r., dniu 16.01.2025 r., w dniu 4.03.2025 r. oraz w dniu 23.04.2025 r.
W przetargu mogą wziąć udział osoby fizyczne i prawne, jeżeli wniosą wadium w formie przelewu gotówki w terminie do dnia 4 czerwca 2025 r. na rachunek ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

420 000 zł

213 zł/m²

1 973 m²

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Grudziądz
Przetarg na działkę

Grudziądz, Zachodnia

Cena wywoławcza:

420 000 zł

213 zł/m²

1 973 m²

Miejskiego w Grudziądzu, ul. Ratuszowa 1 - pokój 310.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Grudziądz
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości