Przetargi: grunty kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego

...odbędzie się w dniu 27 maja 2026 r. o godz. 1015 w siedzibie Urzędu Miasta
Inowrocławia przy Al. Ratuszowej 36, w sali nr 107-108 (I piętro).
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne, które wpłacą wadium do dnia
21 maja 2026 r. na rachunek bankowy Miasta Inowrocławia prowadzony przez PKO Bank
Polski S.A. nr 62 1020 1462 0000 7002 0313 0200. W tytule wpłaty należy podać dane
uczestnika przetargu oraz położenie nieruchomości. Za datę wpłaty wadium uznaje się datę
wpływu na konto.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 355 000 zł

211 zł/m²

11 143 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Inowrocławia
Przetarg na działkę

Inowrocław, Macieja Wierzbińskiego

Cena wywoławcza:

2 355 000 zł

211 zł/m²

11 143 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Inowrocławia
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

...odbędzie się dnia 27 maja 2026 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Solcu Kujawskim, przy ulicy
23 Stycznia 7 o godz. 900.
Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium (w pieniądzu) w wysokości 10% ceny wywoławczej
netto, tj. 12 360,00 zł na konto UM w Banku Pekao S.A. I oddział Solec Kujawski nr 60 1240 3507 1111 0000
3057 6548, do dnia 22 maja 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

123 600 zł

111 zł/m²

1 118 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

Cena wywoławcza:

123 600 zł

111 zł/m²

1 118 m²

23 Stycznia 7 o godz. 900.
3057 6548, do dnia 22 maja 2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

23 Stycznia 7 o godz. 1000
netto, tj. 11 080,00 zł na konto UM w Banku Pekao S.A. I oddział Solec Kujawski nr 60 1240 3507 1111 0000
3057 6548, do dnia 22 maja 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 800 zł

110 zł/m²

1 003 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

Cena wywoławcza:

110 800 zł

110 zł/m²

1 003 m²

23 Stycznia 7 o godz. 1000
3057 6548, do dnia 22 maja 2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

23 Stycznia 7 o godz. 1100.
netto, tj. 11 250,00 zł na konto UM w Banku Pekao S.A. I oddział Solec Kujawski nr 60 1240 3507 1111 0000
3057 6548, do dnia 22 maja 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 500 zł

111 zł/m²

1 018 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

Cena wywoławcza:

112 500 zł

111 zł/m²

1 018 m²

23 Stycznia 7 o godz. 1100.
3057 6548, do dnia 22 maja 2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

23 Stycznia 7 o godz. 1200.
netto, tj. 11 170,00 zł na konto UM w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

111 700 zł

110 zł/m²

1 011 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

Cena wywoławcza:

111 700 zł

110 zł/m²

1 011 m²

23 Stycznia 7 o godz. 1200.
netto, tj. 11 170,00 zł na konto UM w ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

23 Stycznia 7 o godz. 1300.

netto, tj. 11 180,00 zł na konto UM w Banku Pekao S.A. I oddział Solec Kujawski nr 60 1240 3507 1111 0000
3057 6548, do dnia 22 maja 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

111 800 zł

110 zł/m²

1 012 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

Cena wywoławcza:

111 800 zł

110 zł/m²

1 012 m²

23 Stycznia 7 o godz. 1300.

3057 6548, do dnia 22 maja 2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

23 Stycznia 7 o godz. 1400.
netto, tj. 11 470,00 zł na konto UM w Banku Pekao S.A. I oddział Solec Kujawski nr 60 1240 3507 1111 0000
3057 6548, do dnia 22 maja 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 700 zł

111 zł/m²

1 038 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

Cena wywoławcza:

114 700 zł

111 zł/m²

1 038 m²

23 Stycznia 7 o godz. 1400.
3057 6548, do dnia 22 maja 2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Choceń

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, gmina Choceń, obręb Choceń, nr działki: 537/5 o pow. ewid. 1,1399. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,1399 w tym w użytkach rolnych (1,1399 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WL1W/00019777/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

523 500 zł

45,93 zł/m²

11 399 m²

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Choceń

Cena wywoławcza:

523 500 zł

45,93 zł/m²

11 399 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Choceń

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, gmina Choceń, obręb Choceń, nr działki: 480/3 o pow. ewid. 1,0652. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,0652 w tym w użytkach rolnych (1,0652 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WL1W/00070732/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

400 500 zł

37,60 zł/m²

10 652 m²

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Choceń

Cena wywoławcza:

400 500 zł

37,60 zł/m²

10 652 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Choceń

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, gmina Choceń, obręb Choceń, nr działki: 480/9 o pow. ewid. 1,0198. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,0198 w tym w użytkach rolnych (1,0198 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WL1W/00070732/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

383 500 zł

37,61 zł/m²

10 198 m²

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Choceń

Cena wywoławcza:

383 500 zł

37,61 zł/m²

10 198 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Choceń

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, gmina Choceń, obręb Choceń, nr działki: 537/9 o pow. ewid. 1,0728. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,0728 w tym w użytkach rolnych (1,0728 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WL1W/00019777/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

538 000 zł

50,15 zł/m²

10 728 m²

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Choceń

Cena wywoławcza:

538 000 zł

50,15 zł/m²

10 728 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Choceń

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, gmina Choceń, obręb Choceń, nr działek: 481/3 o pow. ewid. 0,5411, 480/7 o pow. ewid. 0,5384. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,0795 w tym w użytkach rolnych (1,0795 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr WL1W/00070732/6, WL1W/00070732/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

519 000 zł

48,08 zł/m²

10 795 m²

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Choceń

Cena wywoławcza:

519 000 zł

48,08 zł/m²

10 795 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Choceń

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, gmina Choceń, obręb Choceń, nr działek: 537/3 o pow. ewid. 1,5666, 536/4 o pow. ewid. 0,3136. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,8802 w tym w użytkach rolnych (1,8802 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr WL1W/00019777/8, WL1W/00019777/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

913 500 zł

48,59 zł/m²

18 802 m²

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Choceń

Cena wywoławcza:

913 500 zł

48,59 zł/m²

18 802 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Choceń

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, gmina Choceń, obręb Choceń, nr działki: 537/7 o pow. ewid. 1,1437. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,1437 w tym w użytkach rolnych (1,1437 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WL1W/00019777/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

525 500 zł

45,95 zł/m²

11 437 m²

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Choceń

Cena wywoławcza:

525 500 zł

45,95 zł/m²

11 437 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Choceń

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, gmina Choceń, obręb Choceń, nr działek: 481/1 o pow. ewid. 0,3828, 480/5 o pow. ewid. 0,2311. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,6139 w tym w użytkach rolnych (0,6139 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr WL1W/00070732/6, WL1W/00070732/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

297 000 zł

48,38 zł/m²

6 139 m²

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Choceń, Choceń

Cena wywoławcza:

297 000 zł

48,38 zł/m²

6 139 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości