Przetargi: grunty gm. Ciężkowice

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

tarnowski, gm. Ciężkowice, Zborowice

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

NA SPRZEDAŻ Z WOLNEJ NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ,

STANOWIĄCEJ DZIAŁKĘ nr ***Z OBR. ZBOROWICE,

GM. CIĘŻKOWICE

Syndyk masy upadłości *** w upadłości (Sygn. akt WA2M/ GUp-s/1048/2024) ogłasza przetarg na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej dz. ewid. nr *** z obrębu Zborowice, położoną w gminie Ciężkowice, w powiecie tarnowskim, w województwie małopolskim, objęta KW ***.

Przetarg ma charakter pisemnego przetargu ofertowego, oferty w języku po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 427 zł

6,97 zł/m²

9 100 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Syndyk Danuta Błachnio
Przetarg na działkę

tarnowski, gm. Ciężkowice, Zborowice

Cena wywoławcza:

63 427 zł

6,97 zł/m²

9 100 m²

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

NA SPRZEDAŻ Z WOLNEJ NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ,

STANOWIĄCEJ DZIAŁKĘ nr ***Z OBR. ZBOROWICE,

GM. CIĘŻKOWICE

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Syndyk Danuta Błachnio
Przetarg na działkę

Ciężkowice, MAŁOPOLSKIE

Nieruchomość o przeznaczeniu wielofunkcyjnym niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat tarnowski, gmina Ciężkowice, obręb Ciężkowice udział 1/4 części w działce nr: 104 o pow. całkowitej 0.7400 ha (w tym w użytkach RIVb/R - 0,66 ha; PsIV/Ps - 0,0800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr TR2T/00211436/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 470 zł

6,74 zł/m²

1 850 m²

Termin: 2023-07-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ciężkowice, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

12 470 zł

6,74 zł/m²

1 850 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ciężkowice

...odbędzie się w dniu 7 listopada 2022r., w budynku Urzędu Gminy w Ciężkowicach, przy ul. Tysiąclecia 19, 33-190 Ciężkowice, w pokoju nr 13, o godz. 12:00. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 28 października 2022r., które powinno być wpłacone w kasie Urzędu Gminy Ciężkowice lub na konto Urzędu Gminy Ciężkowice: 09 8591 0007 0290 0000 2118 0020. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków na rachunek Urzędu Gminy Ciężkowice lub datę wpłaty w kasie Urzę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 969 zł

3,67 zł/m²

6 800 m²

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Ciężkowice
Przetarg na działkę

Ciężkowice

Cena wywoławcza:

24 969 zł

3,67 zł/m²

6 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Ciężkowice
Przetarg na działkę

tarnowski, gm. Ciężkowice, Tursko

OFERTA SPRZEDAŻY UDZIAŁU W WYSOKOSCI 4/6 W PRAWIE WŁASNOSCI DZIAŁEK NIEZABUDOWANYCH

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt IX GUp 153/18 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości udziału w wysokości 4/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej:

działkę gruntu oznaczoną numerem ewidencyjnym 77/5 położoną w obrębie 11 Tursko, w miejscowości Tursko, gmina Ciężkowice o powierzchni 1,2498 ha,
działkę gruntu oznaczoną ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 870 zł

3,50 zł/m²

12 539 m²

Termin: 2022-10-25

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na działkę

tarnowski, gm. Ciężkowice, Tursko

Cena wywoławcza:

43 870 zł

3,50 zł/m²

12 539 m²

działkę gruntu oznaczoną ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-25

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na działkę

tarnowski, gm. Ciężkowice, Tursko

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK NIEZABUDOWANYCH

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt IX GUp 153/18 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości prawa własności do nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej:

*** działkę gruntu oznaczoną numerem ewidencyjnym 77/5 położoną w obrębie 11 Tursko, w miejscowości Tursko, gmina Ciężkowice o powierzchni 1,2498 ha,
*** działkę gruntu oznaczoną numerem ewidencyjnym 77/6 położoną w obrębie 11 Tursko, w m...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

66 800 zł

5,33 zł/m²

12 539 m²

Termin: 2022-10-04

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na działkę

tarnowski, gm. Ciężkowice, Tursko

Cena wywoławcza:

66 800 zł

5,33 zł/m²

12 539 m²

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK NIEZABUDOWANYCH

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-04

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na działkę

tarnowski, gm. Ciężkowice, Tursko

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK NIEZABUDOWANYCH

działkę gruntu oznaczoną numerem ewidencyjnym 77/6 położoną w obrębie 11 Tursko, w miejscowo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

66 800 zł

5,33 zł/m²

12 539 m²

Termin: 2022-10-04

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na działkę

tarnowski, gm. Ciężkowice, Tursko

Cena wywoławcza:

66 800 zł

5,33 zł/m²

12 539 m²

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK NIEZABUDOWANYCH

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-04

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na działkę

Ciężkowice

...odbędzie się w dniu 19 września 2022r., w budynku Urzędu Gminy w Ciężkowicach, przy ul. Tysiąclecia 19,33-190 Ciężkowice, w pokoju nr 13, o godz. 11:00.

Oferentem może pozostawać jedynie właściciel nieruchomości sąsiadującej bezpośrednio z działką nr 1120/4. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 13 września 2022r., które powinno być wpłacone w kasie Urzędu Gminy Ciężkowice lub na konto Urzędu Gminy Ciężkowice: 09 8591 0007 0290 0000 2118 0020.

Za datę wniesieni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 050 zł

44,57 zł/m²

46 m²

Termin: 2022-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Ciężkowice
Przetarg na działkę

Ciężkowice

Cena wywoławcza:

2 050 zł

44,57 zł/m²

46 m²

Za datę wniesieni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Ciężkowice
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości