Przetargi: grunty Bolesławiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Bolesławiec, DOLNOŚLĄSKIE Łaziska

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo dolnośląskie, powiat bolesławiecki, gmina Bolesławiec, obręb Łaziska, nr działki: 291/4 o pow. ewid. 0,2611. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2611 w tym w użytkach rolnych (0,1341 o symbolu R, 0,1270 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1B/00040234/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

249 500 zł

95,56 zł/m²

2 611 m²

Termin: 2022-10-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bolesławiec, DOLNOŚLĄSKIE Łaziska

Cena wywoławcza:

249 500 zł

95,56 zł/m²

2 611 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Kormoranów

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC

O G Ł A S Z A

Zgodnie z § 6 ust. 5a rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021r. poz. 2213),

I przetarg ustny nieograniczony

na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, oznaczonych jako działki o numerach 1211/15, 1211/19, 1216/6, 1216/12, 1216/27 oraz 1216/29 stanowiących własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położonych w Bolesławcu w obrębie 00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

272 zł/m²

735 m²

Termin: 2022-09-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Kormoranów

Cena wywoławcza:

200 000 zł

272 zł/m²

735 m²

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC

O G Ł A S Z A

I przetarg ustny nieograniczony

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-22

Cena wywoławcza:

210 000 zł

272 zł/m²

771 m²

Termin: 2022-09-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Kormoranów

Cena wywoławcza:

210 000 zł

272 zł/m²

771 m²

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC

O G Ł A S Z A

I przetarg ustny nieograniczony

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-22

Cena wywoławcza:

215 000 zł

271 zł/m²

792 m²

Termin: 2022-09-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Kormoranów

Cena wywoławcza:

215 000 zł

271 zł/m²

792 m²

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC

O G Ł A S Z A

I przetarg ustny nieograniczony

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-22

Cena wywoławcza:

230 000 zł

271 zł/m²

849 m²

Termin: 2022-09-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Żurawia

Cena wywoławcza:

230 000 zł

271 zł/m²

849 m²

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC

O G Ł A S Z A

I przetarg ustny nieograniczony

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-22

Cena wywoławcza:

211 000 zł

272 zł/m²

776 m²

Termin: 2022-09-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Żurawia

Cena wywoławcza:

211 000 zł

272 zł/m²

776 m²

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC

O G Ł A S Z A

I przetarg ustny nieograniczony

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Kościuszki/Graniczna

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC

O G Ł A S Z A

Zgodnie z § 6 ust. 5a rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2014r. poz. 1490 ze zm.),

I przetarg ustny nieograniczony

na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej jako działka nr 23/1, stanowiąca własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położona w Bolesławcu w obrębie 0001 miasta Bolesławiec, w rejonie ulic: Kościuszki-Graniczna ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

550 000 zł

99,28 zł/m²

5 540 m²

Termin: 2022-09-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Kościuszki/Graniczna

Cena wywoławcza:

550 000 zł

99,28 zł/m²

5 540 m²

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC

O G Ł A S Z A

I przetarg ustny nieograniczony

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec, DOLNOŚLĄSKIE Brzeźnik

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo dolnośląskie, powiat bolesławiecki, gmina Bolesławiec, obręb Brzeźnik, nr działki: 562/10 o pow. ewid. 0,1300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1300 w tym w użytkach rolnych (0,1300 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1B/00020542/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

111 300 zł

86,00 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2022-08-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bolesławiec, DOLNOŚLĄSKIE Brzeźnik

Cena wywoławcza:

111 300 zł

86,00 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bolesławiec, DOLNOŚLĄSKIE Brzeźnik

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo dolnośląskie, powiat bolesławiecki, gmina Bolesławiec, obręb Brzeźnik, nr działki: 57 o pow. ewid. 0,2100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2100 w tym w użytkach rolnych (0,2100 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1B/00020542/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 900 zł

4,00 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2022-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bolesławiec, DOLNOŚLĄSKIE Brzeźnik

Cena wywoławcza:

7 900 zł

4,00 zł/m²

2 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-29

I przetarg ustny nieograniczony

na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, oznaczonych jako działki o numerach 43/4, 43/5, 1211/21, 1212/2, 1212/6 oraz 1212/9 stanowiących własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położonych w Bolesławcu w obrębie 0007 miast...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

205 000 zł

188 zł/m²

1 091 m²

Termin: 2022-08-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Żurawia

Cena wywoławcza:

205 000 zł

188 zł/m²

1 091 m²

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC

O G Ł A S Z A

I przetarg ustny nieograniczony

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-23

Cena wywoławcza:

210 000 zł

271 zł/m²

776 m²

Termin: 2022-08-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Kormoranów-Żurawia

Cena wywoławcza:

210 000 zł

271 zł/m²

776 m²

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC

O G Ł A S Z A

I przetarg ustny nieograniczony

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-23

Cena wywoławcza:

135 000 zł

206 zł/m²

655 m²

Termin: 2022-08-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Bażantowa

Cena wywoławcza:

135 000 zł

206 zł/m²

655 m²

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC

O G Ł A S Z A

I przetarg ustny nieograniczony

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-23

Cena wywoławcza:

180 000 zł

198 zł/m²

908 m²

Termin: 2022-08-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Żurawia

Cena wywoławcza:

180 000 zł

198 zł/m²

908 m²

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC

O G Ł A S Z A

I przetarg ustny nieograniczony

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-23

Cena wywoławcza:

146 000 zł

197 zł/m²

742 m²

Termin: 2022-08-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec, Skowronowa

Cena wywoławcza:

146 000 zł

197 zł/m²

742 m²

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC

O G Ł A S Z A

I przetarg ustny nieograniczony

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec, DOLNOŚLĄSKIE Mierzwin

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo dolnośląskie, powiat bolesławiecki, gmina Bolesławiec, obręb Mierzwin, nr działki: 104/4 o pow. ewid. 0,4000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,4000 w tym w użytkach rolnych (0,4000 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1B/00040387/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 500 zł

6,00 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2022-08-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bolesławiec, DOLNOŚLĄSKIE Mierzwin

Cena wywoławcza:

25 500 zł

6,00 zł/m²

4 000 m²