Przetargi i licytacje: grunty mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Płock, Kolejowa

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Płock ul. Kolejowa
województwo mazowieckie
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działki nr 1636/2, 1634/2, 1635/1, 1635/2
Łączna powierzchnia działek: 1.962 m²
Nr księgi wieczystej: PL1P/00076837/4,
PL1P/00055654/4, Sąd Rejonowy w Płocku
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 33 720,00

CENA WYWOŁAWCZA: 337.200,00 PLN...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

337 200 zł

172 zł/m²

1 962 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Płock, Kolejowa

Cena wywoławcza:

337 200 zł

172 zł/m²

1 962 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Płock ul. Kolejowa
województwo mazowieckie
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działki nr 1636/2, 1634/2, 1635/1, 1635/2
Łączna powierzchnia działek: 1.962 m²
Nr księgi wieczystej: PL1P/00076837/4,
PL1P/00055654/4, Sąd Rejonowy w Płocku
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 33 720,00

CENA WYWOŁAWCZA: 337.200,00 PLN...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

radomski, gm. Przytyk, Przytyk, Targowa

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Przytyk ul. Targowa 4
województwo mazowieckie
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działka nr 570/14
Powierzchnia działki: 1.560 m²
Nr księgi wieczystej: RA1R/00096936/3,
Sąd Rejonowy Radom
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 15 435,00

CENA WYWOŁAWCZA: 154.350,00 PLN netto
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

154 350 zł

98,94 zł/m²

1 560 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

radomski, gm. Przytyk, Przytyk, Targowa

Cena wywoławcza:

154 350 zł

98,94 zł/m²

1 560 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Przytyk ul. Targowa 4
województwo mazowieckie
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działka nr 570/14
Powierzchnia działki: 1.560 m²
Nr księgi wieczystej: RA1R/00096936/3,
Sąd Rejonowy Radom
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 15 435,00

CENA WYWOŁAWCZA: 154.350,00 PLN netto
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Lesznowola, Wilcza Góra, Magiczna

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Wilcza Góra, ul. Magiczna,
Województwo mazowieckie, powiat
piaseczyński, gmina Lesznowola
Działki nr: 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9,
3/10, 3/11, 3/12
Powierzchnia działek: 15.168 m²
Nieruchomość gruntowa
niezabudowana.
Nr księgi wieczystej: WA5M/00289160/0 Sąd
Rejonowy w Piasecznie
Właściciel gruntu: ORLEN S.A.

Wadium: 500 420,00

CENA WYWOŁA...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 004 200 zł

330 zł/m²

15 168 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Lesznowola, Wilcza Góra, Magiczna

Cena wywoławcza:

5 004 200 zł

330 zł/m²

15 168 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Wilcza Góra, ul. Magiczna,
Województwo mazowieckie, powiat
piaseczyński, gmina Lesznowola
Działki nr: 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9,
3/10, 3/11, 3/12
Powierzchnia działek: 15.168 m²
Nieruchomość gruntowa
niezabudowana.
Nr księgi wieczystej: WA5M/00289160/0 Sąd
Rejonowy w Piasecznie
Właściciel gruntu: ORLEN S.A.

Wadium: 500 420,00

CENA WYWOŁA...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Licytacja komornicza działki

ostrołęcki, gm. Rzekuń, Rzekuń, ul. Ostrowska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

RZEKUŃ DZIAŁKA BUDOWLANA ***/*** UL. OSTROWSKA

Nieruchomości położonej pod adresem: 07-411 Rzekuń, ul. Ostrowska działka/***/***, dla której Sąd Rejonowy w Ostrołęce VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** o powierzchni 1 380,00 m2, będącej własnością *** . Działka nr ***/*** ma powierzchnię 1.380 m2 i kształt prostokąta, który od wschodu i częściowo od północnego – zachodu sąsiaduje z działkami budowlan...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

141 000 zł

102 zł/m²

1 380 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrołęcki, gm. Rzekuń, Rzekuń, ul. Ostrowska

Cena wywoławcza:

141 000 zł

102 zł/m²

1 380 m²

RZEKUŃ DZIAŁKA BUDOWLANA ***/*** UL. OSTROWSKA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Płock, Gromadzka

...odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2026 roku
o godzinie 11.30 w Urzędzie Miasta Płocka pl. Stary Rynek 1, pokój 206, II piętro.
Przystępujący do przetargu powinien:
a) złożyć pisemne oświadczenie o zapoznaniu się z warunkami, regulaminem i przedmiotem
przetargu,
b) zapoznać się z zapisami Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania
przestrzennego Miasta Płocka przyjętym Uchwałą nr 565/XXXIII/2013 Rady Miasta Płocka
z dnia 26 marca 2013 dla przedmiotowej nieruchomości.
c) wpłacić wadium na ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

117 zł/m²

1 027 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Płock
Przetarg na działkę

Płock, Gromadzka

Cena wywoławcza:

120 000 zł

117 zł/m²

1 027 m²

...odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2026 roku
Przystępujący do przetargu powinien:
przetargu,
z dnia 26 marca 2013 dla przedmiotowej nieruchomości.
c) wpłacić wadium na ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Płock
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Rudka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Rudka, nr działki: 236 o pow. ewid. 0,1400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1400 w tym w użytkach rolnych (0,1300 o symbolu R, 0,0100 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00108167/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

134 100 zł

95,79 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Rudka

Cena wywoławcza:

134 100 zł

95,79 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Sokolnik

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Sokolnik, nr działek: 1081 o pow. ewid. 0,6700, 73/2 o pow. ewid. 0,2500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,9200 w tym w użytkach rolnych (0,9200 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr SI1M/00109135/4, SI1M/00109135/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

467 300 zł

50,79 zł/m²

9 200 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Sokolnik

Cena wywoławcza:

467 300 zł

50,79 zł/m²

9 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Topór

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Topór, nr działki: 508 o pow. ewid. 0,3000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,3000 w tym w użytkach rolnych (0,0200 o symbolu W, 0,0200 o symbolu R, 0,2100 o symbolu Ł, 0,0400 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00107868/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 500 zł

4,50 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Topór

Cena wywoławcza:

13 500 zł

4,50 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Topór

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Topór, nr działki: 342 o pow. ewid. 0,3000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,3000 w tym w użytkach rolnych (0,1700 o symbolu Ł, 0,0500 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00060218/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 800 zł

4,60 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Topór

Cena wywoławcza:

13 800 zł

4,60 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Rudka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Rudka, nr działki: 291 o pow. ewid. 0,1100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1100 w tym w użytkach rolnych (0,1100 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00107876/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 700 zł

96,09 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Rudka

Cena wywoławcza:

105 700 zł

96,09 zł/m²

1 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Rudka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Rudka, nr działki: 290 o pow. ewid. 0,0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0500 w tym w użytkach rolnych (0,0400 o symbolu R, 0,0100 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00107876/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 700 zł

97,40 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Rudka

Cena wywoławcza:

48 700 zł

97,40 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Dąbrowa

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Dąbrowa, nr działki: 132 o pow. ewid. 0,1000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1000 w tym w użytkach rolnych (0,1000 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00108166/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 400 zł

16,40 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

16 400 zł

16,40 zł/m²

1 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Rudka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Rudka, nr działki: 245 o pow. ewid. 0,1900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1900 w tym w użytkach rolnych (0,1700 o symbolu R, 0,0200 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00107876/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

181 600 zł

95,58 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Rudka

Cena wywoławcza:

181 600 zł

95,58 zł/m²

1 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Cegłów, Podskwarne

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Cegłów, obręb Podskwarne, nr działki: 326 o pow. ewid. 0,2800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2800 w tym w użytkach rolnych (0,2800 o symbolu R). Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 400 zł

13,00 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Cegłów, Podskwarne

Cena wywoławcza:

36 400 zł

13,00 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Topór

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Topór, nr działki: 472 o pow. ewid. 0,5500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5500 w tym w użytkach rolnych (0,0200 o symbolu W, 0,4400 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00107868/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 300 zł

3,87 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Topór

Cena wywoławcza:

21 300 zł

3,87 zł/m²

5 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości