Przetargi i licytacje: grunty mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Radom, Kierzków, Wapienna

...odbędzie się w dniu 03 marca 2026r. o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Radomiu, ul. Jana Kilińskiego 30, w sali 114.

4. Wadium na przetarg wynosi: 26 000,00 zł.

5. Pełna treść ogłoszenia o przetargu podana została do publicznej wiadomości poprzez:

- wywieszenie na tablicy ogłoszeń Wydziału Obsługi Nieruchomości Publicznych – Referatu Nabywania i Zbywania Nieruchomości Urzędu Miejskiego w Radomiu przy ul. Kilińskiego 30, II piętro;

- zamieszczenie na stronie internetowej www.rad...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

260 000 zł

157 zł/m²

1 651 m²

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radom
Przetarg na działkę

Radom, Kierzków, Wapienna

Cena wywoławcza:

260 000 zł

157 zł/m²

1 651 m²

4. Wadium na przetarg wynosi: 26 000,00 zł.

- zamieszczenie na stronie internetowej www.rad...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radom
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Karczew, Całowanie

WYCIĄG Z REGULAMINU SPRZEDAŻY.

1.\tPrzedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości niezabudowanej, położonej w gminie Karczew we wsi Całowanie, oznaczonej geodezyjnie w obrębie 0002 Całowanie jako działka nr ***o powierzchni 4600 m2, dla której Sąd Rejonowy IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Otwocku prowadzi KW o nr ***, za cenę najkorzystniejszą dla masy upadłości, nie niższą niż 98 000,00 zł (słownie: dziewięćdziesiąt osiem tysięcy złotych 00/100).

2.\tWarunkiem uczestnictwa w konkursie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 000 zł

21,30 zł/m²

4 600 m²

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Karczew, Całowanie

Cena wywoławcza:

98 000 zł

21,30 zł/m²

4 600 m²

WYCIĄG Z REGULAMINU SPRZEDAŻY.

2.\tWarunkiem uczestnictwa w konkursie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

Gostynin, Kolejowa

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy Kolejowa ***, 09-500 Gostynin, dla której Sąd Rejonowy w Gostyninie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Wyceniana nieruchomość jest zlokalizowana w Gostyninie przy ul. Kolejowej ***, w północnowschodniej części miasta, na jego obrzeżach. Nieruchomość usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie terenów kolejowych oraz terenów niezabudowanych i w znacznej części ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

72 000 zł

29,40 zł/m²

2 449 m²

Termin: 2026-03-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Gostynin, Kolejowa

Cena wywoławcza:

72 000 zł

29,40 zł/m²

2 449 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Konstancin-Jeziorna, Piaseczyńska

...odbędzie się w dniu 02.03.2026 roku o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej nr 7
Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w nieprzekraczalnym terminie
do dnia 25.02.2026 roku (data uznania rachunku bankowego Gminy) na rachunek bankowy
Gminy Konstancin-Jeziorna Nr 15 8002 0004 0200 1111 2002 0067 prowadzony przez Bank
Spółdzielczy w Piasecznie O/Konstancin-Jeziorn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

2 137 zł/m²

117 m²

Termin: 2026-03-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna
Przetarg na działkę

Konstancin-Jeziorna, Piaseczyńska

Cena wywoławcza:

250 000 zł

2 137 zł/m²

117 m²

Spółdzielczy w Piasecznie O/Konstancin-Jeziorn...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna
Przetarg na działkę

garwoliński, gm. Trojanów, Podebłocie

...odbędzie się w dniu 28 lutego 2025 roku o godzinie 1000 w Urzędzie Gminy
Trojanów - Trojanów 57A, 08-455 Trojanów.

1. Dla potrzeb przeprowadzenia przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż działek,
o których mowa w ogłoszeniu ustala się następujące warunki:
Cena wywoławcza - zgodnie z tabelą,
Wadium - zgodnie z tabelą,
o wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu z tym, że postąpienie nie może
wynosić mniej niż 1% ceny wywoławczej, z zaokrągleniem do pełnych dziesiątek złotych
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 470 zł

72,45 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-02-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trojanów
Przetarg na działkę

garwoliński, gm. Trojanów, Podebłocie

Cena wywoławcza:

43 470 zł

72,45 zł/m²

600 m²

Trojanów - Trojanów 57A, 08-455 Trojanów.

o których mowa w ogłoszeniu ustala się następujące warunki:
Cena wywoławcza - zgodnie z tabelą,
Wadium - zgodnie z tabelą,
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trojanów
Przetarg na działkę

garwoliński, gm. Trojanów, Podebłocie

Trojanów - Trojanów 57A, 08-455 Trojanów.

o których mowa w ogłoszeniu ustala się następujące warunki:
Cena wywoławcza - zgodnie z tabelą,
Wadium - zgodnie z tabelą,
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 562 zł

55,09 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-02-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trojanów
Przetarg na działkę

garwoliński, gm. Trojanów, Podebłocie

Cena wywoławcza:

38 562 zł

55,09 zł/m²

700 m²

Trojanów - Trojanów 57A, 08-455 Trojanów.

o których mowa w ogłoszeniu ustala się następujące warunki:
Cena wywoławcza - zgodnie z tabelą,
Wadium - zgodnie z tabelą,
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Trojanów
Licytacja komornicza działki

Radzymin

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy -/ ,RUDA DZ EW ***/***, ***/***, ***/***, 05-255 ZAŁUBICE STARE, dla której SĄD REJONOWY W WOŁOMINIE IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. PRĄDZYŃSKIEGO 3A/-, WOŁOMIN, 05-200 WOŁOMIN) prowadzi księgę wieczystą o numerze WA1W/***/2.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z: 1. Nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca działkę pod zabudowę mieszkaniowo – letniskową nr ***/*** o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

109 639,50 zł

140 zł/m²

783 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Radzymin

Cena wywoławcza:

109 639,50 zł

140 zł/m²

783 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Sochaczew

OPIS OFERTY

Zarządca masy sanacyjnej Gospodarstwa Rolnego zaprasza do składania ofert na zakup działek. Przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki jest prawo własności niezabudowanych nieruchomości gruntowych:
- działka nr ***/3 o powierzchni 3052 m2. Cena nieruchomości gruntowej nie niższa niż 209.265,00 zł netto – wybrana zostanie oferta z najwyższą zaproponowaną ceną.
- działka nr ***/4 o powierzchni 3006 m2. Cena nieruchomości gruntowej nie niższa niż 206.173,80 zł netto – wybrana zostanie oferta ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

209 265 zł

68,57 zł/m²

3 052 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Sochaczew

Cena wywoławcza:

209 265 zł

68,57 zł/m²

3 052 m²

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

gostyniński, gm. Gostynin, Nowa Wieś

...pierwsza licytacja nieruchomości w trybie ustalonym w art. 1013[6] w zw. z art. 867 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc), pierwsza licytacja nieruchomości:
stanowiącej własność dłużnika: *** ***
położonej: 09-500 Nowa Wieś, Nowa Wieś,
dla której Sąd Rejonowy w Gostyninie IV Wydział Ksiąg Wieczystych
prowadzi księgę wieczystą o numerze KW [NKW: ***]
Suma oszacowania wynosi 320 400,00 zł zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 240 30...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

240 300 zł

5,56 zł/m²

43 200 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gostyniński, gm. Gostynin, Nowa Wieś

Cena wywoławcza:

240 300 zł

5,56 zł/m²

43 200 m²

stanowiącej własność dłużnika: *** ***
położonej: 09-500 Nowa Wieś, Nowa Wieś,
prowadzi księgę wieczystą o numerze KW [NKW: ***]
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wołomiński, gm. Tłuszcz, Franciszków

...pierwsza licytacja

nieruchomości położonej przy dz. ***/***, Franciszków, 05-240 Tłuszcz, dla której Sąd Rejonowy w Wołominie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Prądzyńskiego 3a, Wołomin, 05-200 Wołomin) prowadzi księgę wieczystą o numerze WA1W/***/4.

Przetarg odbywa się w drodze elektronicznej i zakończy się w dniu 06.03.2026 o godzinie: 11:00.

Suma oszacowania wynosi 11 569 257,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 8 676 942,75 zł. Sprzedaż towaru podl...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

8 676 942,75 zł

24,77 zł/m²

350 300 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wołomiński, gm. Tłuszcz, Franciszków

Cena wywoławcza:

8 676 942,75 zł

24,77 zł/m²

350 300 m²

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sochaczewski, gm. Brochów, Famułki Brochowskie

...druga licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy ***, Famułki Brochowskie, 05-088 Brochów, dla której Sąd Rejonowy w Sochaczewie (adres: ul. 1 Maja 7, SOCHACZEW, 96-500 SOCHACZEW) prowadzi księgę wieczystą o numerze PL1O/***/4.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość jest położona we wsi Famułki Brochowskie w Gminie Brochów daleko odległości od centrum gminy. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują s...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

15 500 zł

9,85 zł/m²

1 574 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sochaczewski, gm. Brochów, Famułki Brochowskie

Cena wywoławcza:

15 500 zł

9,85 zł/m²

1 574 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Raciąż, Kraszewo Gaczułty

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat płoński, gmina Raciąż, obręb Kraszewo Gaczułty, nr działki: 300 o pow. ewid. 0,2700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2700 w tym w użytkach rolnych (0,0300 o symbolu R, 0,0700 o symbolu Ł, 0,1700 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PL1L/00028045/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 600 zł

5,41 zł/m²

2 700 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Raciąż, Kraszewo Gaczułty

Cena wywoławcza:

14 600 zł

5,41 zł/m²

2 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Raciąż, Kraszewo Gaczułty

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat płoński, gmina Raciąż, obręb Kraszewo Gaczułty, nr działki: 185/2 o pow. ewid. 0,1800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1800 w tym w użytkach rolnych (0,1800 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PL1L/00011506/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 200 zł

5,11 zł/m²

1 800 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Raciąż, Kraszewo Gaczułty

Cena wywoławcza:

9 200 zł

5,11 zł/m²

1 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Raciąż, Budy Kraszewskie

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat płoński, gmina Raciąż, obręb Budy Kraszewskie, nr działki: 265/5 o pow. ewid. 0,0769. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0769 w tym w użytkach rolnych (0,0769 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 1542. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 000 zł

19,51 zł/m²

769 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Raciąż, Budy Kraszewskie

Cena wywoławcza:

15 000 zł

19,51 zł/m²

769 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Raciąż, Budy Kraszewskie

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat płoński, gmina Raciąż, obręb Budy Kraszewskie, nr działki: 265/3 o pow. ewid. 0,1600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1600 w tym w użytkach rolnych (0,1600 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 1542. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

7,50 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Raciąż, Budy Kraszewskie

Cena wywoławcza:

12 000 zł

7,50 zł/m²

1 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości