Przetargi i licytacje: grunty mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Sochaczew, Inżynierska

...odbędzie się w dniu 26.02.2026r. o godz.10 00 ( sala konferencyjna, I piętro ) w siedzibie Urzędu
Miejskiego w Sochaczewie, ul. 1 Maja 16. Wadium należy wpłacić do dnia 23.02.2026r. na konto sum
depozytowych Gminy Miasto Sochaczew: Vistula Bank Spółdzielczy w Sochaczewie Nr 48 9011 0005 0013
1788 2000 0080. Wadium ulega przepadkowi, gdy osoba która przetarg wygrała, uchyla się od podpisania
aktu notarialnego. Przed przystąpieniem do przetargu należy zapoznać się z regulaminem oraz warunkami
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

184 000 zł

225 zł/m²

818 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sochaczew
Przetarg na działkę

Sochaczew, Inżynierska

Cena wywoławcza:

184 000 zł

225 zł/m²

818 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sochaczew
Licytacja komornicza działki

sochaczewski, gm. Brochów, Miszory

...druga licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy .,Miszory, 05-088 Brochów, dla której Sąd Rejonowy w Sochaczewie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. 1 Maja 7, Sochaczew, 96-500 Sochaczew) prowadzi księgę wieczystą o numerze PL1O/***/9.

Opis nieruchomości:

Działka gruntu nr ewid. *** nieogrodzona o powierzchni 1,4700 ha położona we wsi Miszory, w gminie Brochów znajduje się na terenie, dla którego ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

54 000 zł

3,67 zł/m²

14 700 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sochaczewski, gm. Brochów, Miszory

Cena wywoławcza:

54 000 zł

3,67 zł/m²

14 700 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

lipski, gm. Sienno, Osówka

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O TRZECIM PRZETARGU
NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ZABUDOWANEJ STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ MIASTA I GMINY SIENNO

BURMISTRZ MIASTA I GMINY SIENNO

podaje do publicznej wiadomości, że ogłoszony został drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w miejscowości Osówka gmina Sienno, oznaczonej numerem ewidencyjnym 1154/9 o pow. 5394 m2, dla której Sąd Rejonowy w Lipsku prowadzi księgę wieczystą numer RA1L/00026832/8.

*** Cena wywoł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 000 zł

11,12 zł/m²

5 394 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY SIENNO
Przetarg na działkę

lipski, gm. Sienno, Osówka

Cena wywoławcza:

60 000 zł

11,12 zł/m²

5 394 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O TRZECIM PRZETARGU

BURMISTRZ MIASTA I GMINY SIENNO

*** Cena wywoł...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY SIENNO
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni, gmina Leszno, obręb Zaborów, nr działki: 427/72 o pow. ewid. 0,1072. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1072 w tym w użytkach rolnych (0,1072 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1G/00046702/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

340 000 zł

317 zł/m²

1 072 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Cena wywoławcza:

340 000 zł

317 zł/m²

1 072 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni, gmina Leszno, obręb Zaborów, nr działki: 427/82 o pow. ewid. 0,1047. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1047 w tym w użytkach rolnych (0,1047 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1G/00046702/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

332 000 zł

317 zł/m²

1 047 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Cena wywoławcza:

332 000 zł

317 zł/m²

1 047 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni, gmina Leszno, obręb Zaborów, nr działki: 427/75 o pow. ewid. 0,1060. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1060 w tym w użytkach rolnych (0,1060 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1G/00046702/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

336 000 zł

317 zł/m²

1 060 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Cena wywoławcza:

336 000 zł

317 zł/m²

1 060 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni, gmina Leszno, obręb Zaborów, nr działki: 427/77 o pow. ewid. 0,1367. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1367 w tym w użytkach rolnych (0,1367 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1G/00046702/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

433 000 zł

317 zł/m²

1 367 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Cena wywoławcza:

433 000 zł

317 zł/m²

1 367 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Błonie, Nowe Faszczyce

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni, gmina Błonie, obręb Nowe Faszczyce, nr działki: 4 o pow. ewid. 1,2900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,2900 w tym w użytkach rolnych (0,1400 o symbolu Br, 0,9800 o symbolu R, 0,1700 o symbolu S). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1G/00022273/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 202 000 zł

93,18 zł/m²

12 900 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Błonie, Nowe Faszczyce

Cena wywoławcza:

1 202 000 zł

93,18 zł/m²

12 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni, gmina Leszno, obręb Zaborów, nr działki: 427/78 o pow. ewid. 0,1039. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1039 w tym w użytkach rolnych (0,1039 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1G/00046702/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

330 000 zł

318 zł/m²

1 039 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Cena wywoławcza:

330 000 zł

318 zł/m²

1 039 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni, gmina Leszno, obręb Zaborów, nr działki: 427/69 o pow. ewid. 0,1019. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1019 w tym w użytkach rolnych (0,1019 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1G/00046702/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

323 000 zł

317 zł/m²

1 019 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Cena wywoławcza:

323 000 zł

317 zł/m²

1 019 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni, gmina Leszno, obręb Zaborów, nr działki: 427/70 o pow. ewid. 0,1022. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1022 w tym w użytkach rolnych (0,1022 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1G/00046702/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

324 000 zł

317 zł/m²

1 022 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Cena wywoławcza:

324 000 zł

317 zł/m²

1 022 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni, gmina Leszno, obręb Zaborów, nr działki: 427/68 o pow. ewid. 0,1020. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1020 w tym w użytkach rolnych (0,1020 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1G/00046702/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

290 000 zł

284 zł/m²

1 020 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Cena wywoławcza:

290 000 zł

284 zł/m²

1 020 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radomski, gm. Kowala, Trablice

Wójt Gminy Kowala
ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Kowala

Położenie
nieruchomości
Trablice
obręb (0022)
Trablice

Oznaczenie
nieruchomości
wg księgi wieczystej
oraz katastru
nieruchomości
RA1R/00087802/9
339/13

Pow.
/ha/
0,1195

Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa niezabudowana,
nieogrodzona. Ma kształt zbliżony do
trapezu prostokątnego. Ukształtowanie
terenu płaskie. Teren działki zadrzewiony i
zakrzacz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

126 000 zł

105 zł/m²

1 195 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kowala
Przetarg na działkę

radomski, gm. Kowala, Trablice

Cena wywoławcza:

126 000 zł

105 zł/m²

1 195 m²

Wójt Gminy Kowala

Położenie
nieruchomości
Trablice
obręb (0022)
Trablice

Oznaczenie
nieruchomości
wg księgi wieczystej
oraz katastru
nieruchomości
RA1R/00087802/9
339/13

Pow.
/ha/
0,1195

Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa niezabudowana,
nieogrodzona. Ma kształt zbliżony do
trapezu prostokątnego. Ukształtowanie
terenu płaskie. Teren działki zadrzewiony i
zakrzacz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kowala
Przetarg na działkę

Otwock, Geislera

...odbędzie się w dniu 26 lutego 2026 r. o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu Miasta Otwockа,
ul. Armii Krajowej 5, bud. "A", aula.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w nieprzekraczalnym terminie do dnia
20 lutego 2026 r. na konto Urzędu Miasta Otwocka Bank Spóldzielczy w Otwocku
Nr 51800100052001000798750018 lub w kasie Urzędu. Za dokonanie wpłaty uważa się dzień wpływu
środków pieniężnych na rachunek bankowy tutejszego Urzędu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

420 000 zł

676 zł/m²

621 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Otwocka
Przetarg na działkę

Otwock, Geislera

Cena wywoławcza:

420 000 zł

676 zł/m²

621 m²

ul. Armii Krajowej 5, bud. "A", aula.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Otwocka
Licytacja komornicza działki

otwocki, gm. Celestynów, Dąbrówka, Starowiejska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Starowiejska ***, Dąbrówka, 05-430 Celestynów, dla której Sąd Rejonowy w Otwocku IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Armii Krajowej 2, Otwock, 05-400 Otwock) prowadzi księgę wieczystą o numerze WA1O/***/2.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Dąbrówka, przy ul. Starowiejskiej, w gminie Celestynów, w powiecie otwockim, oznaczonej jako działka ewidencyjna n...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

66 750 zł

98,45 zł/m²

678 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

otwocki, gm. Celestynów, Dąbrówka, Starowiejska

Cena wywoławcza:

66 750 zł

98,45 zł/m²

678 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości