Przetargi i licytacje: grunty mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Wyśmierzyce

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat białobrzeski, gmina Wyśmierzyce, obręb Wyśmierzyce, nr działki: 414 o pow. ewid. 0,4539. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,4539 w tym w użytkach rolnych (0,4539 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 20053. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 700 zł

3,24 zł/m²

4 539 m²

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wyśmierzyce

Cena wywoławcza:

14 700 zł

3,24 zł/m²

4 539 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wyśmierzyce

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat białobrzeski, gmina Wyśmierzyce, obręb Wyśmierzyce, nr działki: 373 o pow. ewid. 0,6070. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,6070 w tym w użytkach rolnych (0,5930 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 611. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 300 zł

3,18 zł/m²

6 070 m²

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wyśmierzyce

Cena wywoławcza:

19 300 zł

3,18 zł/m²

6 070 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białobrzeski, gm. Wyśmierzyce, Grzmiąca

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat białobrzeski, gmina Wyśmierzyce, obręb Grzmiąca, nr działki: 665 o pow. ewid. 0,0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0400 w tym w użytkach rolnych (0,0400 o symbolu R). Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 600 zł

6,50 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białobrzeski, gm. Wyśmierzyce, Grzmiąca

Cena wywoławcza:

2 600 zł

6,50 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Sieciechów, Wola Klasztorna

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat kozienicki, gmina Sieciechów, obręb Wola Klasztorna, nr działki: 30/7 o pow. ewid. 0,2371. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2371 w tym w użytkach rolnych (0,2371 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr RA1K/00056684/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 100 zł

5,10 zł/m²

2 371 m²

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Sieciechów, Wola Klasztorna

Cena wywoławcza:

12 100 zł

5,10 zł/m²

2 371 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Sieciechów, Wola Klasztorna

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat kozienicki, gmina Sieciechów, obręb Wola Klasztorna, nr działki: 30/5 o pow. ewid. 0,0556. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0556 w tym w użytkach rolnych (0,0556 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr RA1K/00056684/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 700 zł

37,23 zł/m²

556 m²

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Sieciechów, Wola Klasztorna

Cena wywoławcza:

20 700 zł

37,23 zł/m²

556 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białobrzeski, gm. Wyśmierzyce, Grzmiąca

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat białobrzeski, gmina Wyśmierzyce, obręb Grzmiąca, nr działki: 1200 o pow. ewid. 0,0300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0300 w tym w użytkach rolnych (0,0300 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 3824. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 000 zł

6,67 zł/m²

300 m²

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białobrzeski, gm. Wyśmierzyce, Grzmiąca

Cena wywoławcza:

2 000 zł

6,67 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Potworów, Sady

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat przysuski, gmina Potworów, obręb Sady, nr działki: 887/3 o pow. ewid. 0,1300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1300 w tym w użytkach rolnych (0,1300 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr RA1P/00005440/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 900 zł

4,54 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Potworów, Sady

Cena wywoławcza:

5 900 zł

4,54 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Grabów nad Pilicą, Grabów nad Pilicą, Grabowska Wola Lipinki

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat kozienicki, gmina Grabów nad Pilicą, obręb Grabowska Wola-Lipinki, nr działki: 483 o pow. ewid. 0,0800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0800 w tym w użytkach rolnych (0,0800 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr RA1K/00028544/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

6,25 zł/m²

800 m²

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

5 000 zł

6,25 zł/m²

800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

garwoliński, gm. Żelechów, Kotłówka

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Kotłówka ., 08-430 Żelechów, dla której Sąd Rejonowy w Garwolinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Aleja Legionów 46, Garwolin, 08-400 Garwolin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Licytacji podlega nieruchomość stanowiąca działki nr ewidencyjny *** i *** (tereny leśne) położonej: 08-430 Żelechów, Kotłówka. Nabywca ma obowiązek uiszczenia podatku od czynności cywilnoprawnych zgod...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

17 153,25 zł

0,55 zł/m²

31 396 m²

Termin: 2026-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

garwoliński, gm. Żelechów, Kotłówka

Cena wywoławcza:

17 153,25 zł

0,55 zł/m²

31 396 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Warszawa, Białołęka, Dołowa

...pierwsza licytacja nieruchomości dłużnika *** *** *** - nieruchomość gruntowa niezabudowana, o powierzchni 6 604,00 m2, porośnięta roślinnością leśną, na którą składają się działki o numerach: ***/*** (identyfikator działki: 146503_8.0320.***/***) i ***/*** (identyfikator działki: 146503_8.0320.***/***), obręb ewidencyjny (numer) 4-03-20, położonej w Warszawie, w dzielnicy Białołęka, w pobliżu ul. Dołowej, dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi ks...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

376 428 zł

57,00 zł/m²

6 604 m²

Termin: 2026-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Warszawa, Białołęka, Dołowa

Cena wywoławcza:

376 428 zł

57,00 zł/m²

6 604 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomski, gm. Zakrzew, Zatopolice

...rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) pierwszy przetarg w trybie licytacji elektronicznej nieruchomości:

\- nieruchomości stanowiącej działkę oznaczoną w ewidencji gruntów Nr ***/*** o pow. 9.247 m.kw., położonej w miejscowości Zatopolice, obręb 0012 Zatopolice, 26-652 Zakrzew, dla której Sąd Rejonowy w Radomiu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze RA1R/***/5.

Suma oszacowan...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

62 250 zł

6,73 zł/m²

9 247 m²

Termin: 2026-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

radomski, gm. Zakrzew, Zatopolice

Cena wywoławcza:

62 250 zł

6,73 zł/m²

9 247 m²

Suma oszacowan...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

miński, gm. Siennica, Pogorzel

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy dz.ew. ***, ***/***, ***/***, ***/*** .,Pogorzel, 05-332 Siennica, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Okrzei 14, Mińsk Mazowiecki, 05-300 Mińsk Mazowiecki) prowadzi księgę wieczystą o numerze SI1M/***/4.

Opis nieruchomości:
W skład księgi wieczystej o numerze KW SI1M/***/4 wchodzą cztery niezabudowane działki: Działka o nr *** zlokalizowana w północnej części ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

63 022,67 zł

22,32 zł/m²

2 824 m²

Termin: 2026-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

miński, gm. Siennica, Pogorzel

Cena wywoławcza:

63 022,67 zł

22,32 zł/m²

2 824 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

miński, gm. Siennica, Pogorzel

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy dz.ew. ***/***, ***, 05-332 Siennica, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Okrzei 14, Mińsk Mazowiecki, 05-300 Mińsk Mazowiecki) prowadzi księgę wieczystą o numerze SI1M/***/5.

Opis nieruchomości: W skład księgi wieczystej o numerze KW SI1M/***/5 wchodzą dwie niezabudowane działki: Działka o nr *** zlokalizowana na obszarze gruntów rolnych wsi Pogorzel w południ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

8 297,33 zł

3,19 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2026-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

miński, gm. Siennica, Pogorzel

Cena wywoławcza:

8 297,33 zł

3,19 zł/m²

2 600 m²

...druga licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pruszkowski, gm. Raszyn, Janki, Wspólna

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości położonej przy Wspólna ***, 05-090 Janki, dla której Sąd Rejonowy w Pruszkowie VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kraszewskiego 22, Pruszków, 05-800 Pruszków) prowadzi księgę wieczystą o numerze WA1P/***/4.

Opis nieruchomości:
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Magdalena Orlińska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 27-01-2026 r. o godz. 11:30 w budynku Sądu Rejonowego w Pruszkowie mającego siedzibę p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 736 750 zł

791 zł/m²

3 458 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pruszkowski, gm. Raszyn, Janki, Wspólna

Cena wywoławcza:

2 736 750 zł

791 zł/m²

3 458 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

miński, gm. Halinów, Okuniew

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/454/2024 syndyk masy upadłości sprzeda:

prawo własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewid. nr *** obręb 0019 Okuniew o pow. 0,1442 ha, położonej w miejscowości Okuniew, w gminie Halinów, w powiecie mińskim, w województwie mazowieckim, dla której Sąd Rejonowy Mińsku Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** za cenę nie niższą niż 385.900,00 zł (słownie: trzysta osiemdziesiąt pię...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

385 900 zł

268 zł/m²

1 442 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

miński, gm. Halinów, Okuniew

Cena wywoławcza:

385 900 zł

268 zł/m²

1 442 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości