Przetargi i licytacje: grunty mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Korczew, Ruda

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat siedlecki, gmina Korczew, obręb Ruda, nr działki: 563 o pow. ewid. 0,0870. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0870 w tym w użytkach rolnych (0,0578 o symbolu R, 0,0136 o symbolu Ł). Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 700 zł

4,25 zł/m²

870 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Korczew, Ruda

Cena wywoławcza:

3 700 zł

4,25 zł/m²

870 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Zbuczyn, Cielemęc

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat siedlecki, gmina Zbuczyn, obręb Cielemęc, nr działki: 1 o pow. ewid. 0,1800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1800 w tym w użytkach rolnych (0,1800 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1S/00105230/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 400 zł

2,44 zł/m²

1 800 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Zbuczyn, Cielemęc

Cena wywoławcza:

4 400 zł

2,44 zł/m²

1 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Jeruzal

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Jeruzal, nr działki: 705/1 o pow. ewid. 1,9100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,9100 w tym w użytkach rolnych (0,5600 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00108447/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

807 500 zł

42,28 zł/m²

19 100 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Jeruzal

Cena wywoławcza:

807 500 zł

42,28 zł/m²

19 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Jeruzal

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Jeruzal, nr działki: 503/2 o pow. ewid. 0,3122. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,3122 w tym w użytkach rolnych (0,3122 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00108474/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

142 300 zł

45,58 zł/m²

3 122 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Jeruzal

Cena wywoławcza:

142 300 zł

45,58 zł/m²

3 122 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Skórzec, Żebrak

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat siedlecki, gmina Skórzec, obręb Żebrak, nr działki: 341 o pow. ewid. 0,2400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2400 w tym w użytkach rolnych (0,1900 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1S/00105283/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 100 zł

2,54 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Skórzec, Żebrak

Cena wywoławcza:

6 100 zł

2,54 zł/m²

2 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Skórzec, Żebrak

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat siedlecki, gmina Skórzec, obręb Żebrak, nr działki: 338 o pow. ewid. 0,2600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2600 w tym w użytkach rolnych (0,2600 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1S/00105283/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 100 zł

2,35 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Skórzec, Żebrak

Cena wywoławcza:

6 100 zł

2,35 zł/m²

2 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Zbuczyn, Dziewule

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat siedlecki, gmina Zbuczyn, obręb Dziewule, nr działki: 394 w udziale 2/3 o pow. ewid. 0,4200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2800 w tym w użytkach rolnych (0,1000 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 80394. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 900 zł

3,18 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Zbuczyn, Dziewule

Cena wywoławcza:

8 900 zł

3,18 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Skórzec, Trzciniec

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat siedlecki, gmina Skórzec, obręb Trzciniec, nr działki: 414 o pow. ewid. 0,0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0500 w tym w użytkach rolnych (0,0500 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1S/00105283/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 400 zł

36,80 zł/m²

500 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Skórzec, Trzciniec

Cena wywoławcza:

18 400 zł

36,80 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Zbuczyn, Cielemęc

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat siedlecki, gmina Zbuczyn, obręb Cielemęc, nr działki: 386/388 o pow. ewid. 0,0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0500 w tym w użytkach rolnych (0,0500 o symbolu W). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1S/00105230/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 700 zł

3,40 zł/m²

500 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Zbuczyn, Cielemęc

Cena wywoławcza:

1 700 zł

3,40 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Guzew

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Guzew, nr działki: 1009 o pow. ewid. 0,3900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,3900 w tym w użytkach rolnych (0,0100 o symbolu W, 0,3000 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00108607/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 900 zł

3,31 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Guzew

Cena wywoławcza:

12 900 zł

3,31 zł/m²

3 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

makowski, gm. Krasnosielc, Nowy Sielc

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Nowy Sielc ., Nowy Sielc, 06-212 Krasnosielc, dla której Sąd Rejonowy w Przasnyszu IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. świerkowa 7, Przasnysz, 06-300 Przasnysz) prowadzi księgę wieczystą o numerze OS1P/***/3.

Suma oszacowania wynosi 16 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 12 000,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymien...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,00 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

makowski, gm. Krasnosielc, Nowy Sielc

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,00 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

płocki, gm. Słubice, Zyck Nowy

...pierwsza licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Zyck Nowy, działki nr ***/2, ***/2, 09-533 Słubice, dla której Sąd Rejonowy w Gostyninie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. 3 Maja ***, Gostynin, 09-500 Gostynin) prowadzi księgę wieczystą o numerze PL1G/***/2.

Opis nieruchomości:
Suma oszacowania działki nr ***/2 - 14.000,00 zł, cena wywołania - 10.500,00 zł, rękojmia - 1.400,00 zł, Suma oszacowania działki nr ***/2 - 35.400,00 zł, cena wy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

37 050 zł

3,31 zł/m²

11 200 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

płocki, gm. Słubice, Zyck Nowy

Cena wywoławcza:

37 050 zł

3,31 zł/m²

11 200 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Lesznowola, Wólka Kosowska

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Piasecznie, na podstawie art. 110w § 1 i 3 ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (tj. Dz.U. z 2025 r. poz. 132 z późn. zm.) podaje do publicznej wiadomości informację o pierwszej licytacji nieruchomości

Termin: 18.11.2025 r., godz. 11.00

Miejsce: Urząd Skarbowy w Piasecznie, ul. Energetyczna 5, pok. 202 (II piętro)

Przedmiot licytacji:

nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca dzi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

139 000 zł

139 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2025-11-18

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Piasecznie
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Lesznowola, Wólka Kosowska

Cena wywoławcza:

139 000 zł

139 zł/m²

1 000 m²

...pierwszej licytacji NIERUCHOMOŚCI

Termin: 18.11.2025 r., godz. 11.00

Przedmiot licytacji:

nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca dzi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-18

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Piasecznie
Licytacja komornicza działki

Piastów, Ogińskiego

...druga licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Ogińskiego ***, 05-820 Piastów, dla której Sąd Rejonowy w Pruszkowie, VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kraszewskiego ***, Pruszków, 05-850 Pruszków) prowadzi księgę wieczystą o numerze WA1P/***/2.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 14:00.

Suma oszacowania wynosi 2 625 615,00 zł, zaś cena wywołania jest r...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 312 807,50 zł

1 255 zł/m²

1 046 m²

Termin: 2025-11-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Piastów, Ogińskiego

Cena wywoławcza:

1 312 807,50 zł

1 255 zł/m²

1 046 m²

...druga licytacja nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowodworski, gm. Pomiechówek, Kosewo

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: *** położonej: 05-180 Pomiechówek, działka ***, Kosewo, dla której Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***.
Suma oszacowania wynosi 823 000,00zł brutto, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 617 250,00 brutto zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w wysokości jednej dziesiątej ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

617 250 zł

34,29 zł/m²

18 000 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nowodworski, gm. Pomiechówek, Kosewo

Cena wywoławcza:

617 250 zł

34,29 zł/m²

18 000 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości