Przetargi: grunty mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

mławski, gm. Strzegowo, Kowalewko

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości*** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, działający w postępowaniu upadłościowym o sygnaturze akt: WA2M/GUp-s/523/2024, toczącym się przed Sądem Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie XIX Wydział Gospodarczy, ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości.
1. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa rolna, stanowiąca działkę ew. nr ***, obręb 0008 Kowalewko, położonej w gm. Strzegowo, pow. Mławski, woj. Mazowiecki...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

235 000 zł

5,02 zł/m²

46 800 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk Ernest Ściegienny
Przetarg na działkę

mławski, gm. Strzegowo, Kowalewko

Cena wywoławcza:

235 000 zł

5,02 zł/m²

46 800 m²

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk Ernest Ściegienny
Przetarg na działkę

mławski, gm. Wiśniewo, Kowalewo

Syndyk masy upadłości ***– osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, działający w postępowaniu upadłościowym o sygnaturze akt: WA2M/GUp-s/523/2024, toczącym się przed Sądem Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie XIX Wydział Gospodarczy, ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości.

1.\tPrzedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa leśna, stanowiąca działkę ew. nr ***, obręb 0008 Kowalewo, położonej w gm. Wiśniewo, pow. Mławski, woj. Mazowieckie, dla której...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

4,09 zł/m²

22 000 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk Ernest Ściegienny
Przetarg na działkę

mławski, gm. Wiśniewo, Kowalewo

Cena wywoławcza:

90 000 zł

4,09 zł/m²

22 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk Ernest Ściegienny
Przetarg na działkę

mławski, gm. Wiśniewo, Podkrajewo

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT

Syndyk masy upadłości *** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, działający w postępowaniu upadłościowym o sygnaturze akt: WA2M/GUp-s/523/2024, toczącym się przed Sądem Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie XIX Wydział Gospodarczy, ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości.

1.\tPrzedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, stanowiąca działki ew. nr ***, obręb 0012 Podkrajewo, położonej w gm. Wiśniewo, pow. Mławski, w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 126 zł

3,62 zł/m²

16 600 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk Ernest Ściegienny
Przetarg na działkę

mławski, gm. Wiśniewo, Podkrajewo

Cena wywoławcza:

60 126 zł

3,62 zł/m²

16 600 m²

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk Ernest Ściegienny
Przetarg na działkę

sokołowski, gm. Sokołów Podlaski, Przywózki

Syndyk masy upadłości ***ogłasza sprzedaż z wolnej ręki w drodze nieograniczonego pisemnego konkursu ofert nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną nr ***o powierzchni 0,3305 ha, położoną w miejscowości Przywózki, gm. Sokołów Podlaski, powiat sokołowski, województwo mazowieckie, dla której Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim prowadzi księgę wieczystą nr ***.

Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość o charakterze leśnym. Cena sprzedaży nie może być niższa niż 16 822,00 zł.

Oferty ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 822 zł

5,09 zł/m²

3 305 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk Łukasz Błaszczuk
Przetarg na działkę

sokołowski, gm. Sokołów Podlaski, Przywózki

Cena wywoławcza:

16 822 zł

5,09 zł/m²

3 305 m²

Oferty ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk Łukasz Błaszczuk
Przetarg na działkę

Sokołów Podlaski

Syndyk masy upadłości *** ogłasza sprzedaż z wolnej ręki w drodze nieograniczonego pisemnego konkursu ofert nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną nr ***o powierzchni 0,3305 ha, położoną w miejscowości Przywózki, gm. Sokołów Podlaski, powiat sokołowski, województwo mazowieckie, dla której Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim prowadzi księgę wieczystą nr SI1P/+48... pokaż numer/1.

Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość o charakterze leśnym. Cena sprzedaży nie może być niższa niż...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 822 zł

5,09 zł/m²

3 305 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Sokołów Podlaski

Cena wywoławcza:

16 822 zł

5,09 zł/m²

3 305 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

legionowski, gm. Jabłonna, Jabłonna

...odbędzie się w dniu 26 maja 2026r. w siedzibie Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, PKiN, Plac Defilad 1, piętro XXVI, pok. 2603, o godz. 10.00.

ZAWARCIE UMOWY
Przed zawarciem umowy sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie zgody Prezesa Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z art. 24 ust. 3 ustawy o Polskiej Akademii Nauk.

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. o Krajowym Zasobie Nieruchomości (Dz.U. z 2024 r. poz. 1026, z późn. zm.), Krajowemu Zasobowi Nieruch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 570 000 zł

290 zł/m²

8 856 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Polska Akademia Nauk
Przetarg na działkę

legionowski, gm. Jabłonna, Jabłonna

Cena wywoławcza:

2 570 000 zł

290 zł/m²

8 856 m²

ZAWARCIE UMOWY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Polska Akademia Nauk
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Łomianki, Dziekanów Leśny

...odbędzie się w dniu 26 maja 2026 r. w siedzibie Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, PKiN, plac Defilad 1, piętro XXVI, pok. 2603, o godz. 13.00.

ZAWARCIE UMOWY

Przed zawarciem umowy sprzedaży nie będzie wymagane uzyskanie zgody Prezesa Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z art. 24 ust. 3 ustawy o Polskiej Akademii Nauk.

Podmiotom uprawnionym przysługuje prawo pierwokupu przedmiotowej nieruchomości.

PAN informuje, że może mieć zastosowanie art. 2b ust. 1 ustawa z dn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

30,26 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Polska Akademia Nauk
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Łomianki, Dziekanów Leśny

Cena wywoławcza:

230 000 zł

30,26 zł/m²

7 600 m²

ZAWARCIE UMOWY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Polska Akademia Nauk
Przetarg na działkę

Sochaczew

OPIS OFERTY

Zarządca masy sanacyjnej Gospodarstwa Rolnego zaprasza do składania ofert na zakup działek. Przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki jest prawo własności niezabudowanych nieruchomości gruntowych:
- działka nr ***/3 o powierzchni 3052 m2. Cena nieruchomości gruntowej nie niższa niż 209.265,00 zł netto – wybrana zostanie oferta z najwyższą zaproponowaną ceną.
- działka nr ***/4 o powierzchni 3006 m2. Cena nieruchomości gruntowej nie niższa niż 206.173,80 zł netto – wybrana zostanie oferta ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

209 265 zł

68,57 zł/m²

3 052 m²

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
Zarządca
Przetarg na działkę

Sochaczew

Cena wywoławcza:

209 265 zł

68,57 zł/m²

3 052 m²

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
Zarządca
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Gielniów, Mechlin

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat przysuski, gmina Gielniów, obręb Mechlin, nr działki: 958 o pow. ewid. 0,0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0400 w tym w użytkach rolnych (0,0316 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr RA1P/00004985/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 400 zł

33,50 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Gielniów, Mechlin

Cena wywoławcza:

13 400 zł

33,50 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Gielniów, Sołtysy

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat przysuski, gmina Gielniów, obręb Sołtysy, nr działki: 253/2 o pow. ewid. 0,3200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,3200 w tym w użytkach rolnych (0,2500 o symbolu R, 0,0700 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 5682-P. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 300 zł

12,59 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Gielniów, Sołtysy

Cena wywoławcza:

40 300 zł

12,59 zł/m²

3 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radomski, gm. Wolanów, Mniszek

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat radomski, gmina Wolanów, obręb Mniszek, nr działek: 292/2 o pow. ewid. 0,0772, 284/2 o pow. ewid. 0,0062, 286/2 o pow. ewid. 0,0287, 290/2 o pow. ewid. 0,0488, 288/2 o pow. ewid. 0,0391. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2000 w tym w użytkach rolnych (0,2000 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr RA1P/29046/6, 29046, 29046, 29046, 29046. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku pon...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 200 zł

4,60 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radomski, gm. Wolanów, Mniszek

Cena wywoławcza:

9 200 zł

4,60 zł/m²

2 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipski, gm. Chotcza, Józefów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat lipski, gmina Chotcza, obręb Chotcza Józefów, nr działek: 2341/1 o pow. ewid. 0,4100, 852 o pow. ewid. 0,2200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,6300 w tym w użytkach rolnych (0,5011 o symbolu R, 0,0993 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr RA1L/00031739/4, 9821. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 000 zł

6,19 zł/m²

6 300 m²

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipski, gm. Chotcza, Józefów

Cena wywoławcza:

39 000 zł

6,19 zł/m²

6 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białobrzeski, gm. Wyśmierzyce, Grzmiąca

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat białobrzeski, gmina Wyśmierzyce, obręb Grzmiąca, nr działki: 847 o pow. ewid. 0,0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0400 w tym w użytkach rolnych (0,0400 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 3824. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 200 zł

3,00 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

białobrzeski, gm. Wyśmierzyce, Grzmiąca

Cena wywoławcza:

1 200 zł

3,00 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Borkowice, Ninków

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat przysuski, gmina Borkowice, obręb Ninków, nr działki: 285/2 o pow. ewid. 0,5500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5500 w tym w użytkach rolnych (0,4825 o symbolu R, 0,0675 o symbolu Lzr). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr RA1P/00014344/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 800 zł

3,60 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Borkowice, Ninków

Cena wywoławcza:

19 800 zł

3,60 zł/m²

5 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radomski, gm. Wierzbica, Wierzbica

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat radomski, gmina Wierzbica, obręb Wierzbica, nr działki: 1537/1 o pow. ewid. 0,3000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,3000 w tym w użytkach rolnych (0,3000 o symbolu R). Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 700 zł

4,90 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

radomski, gm. Wierzbica, Wierzbica

Cena wywoławcza:

14 700 zł

4,90 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-28

Organizator przetargu:
KOWR
1                          100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości