Syndyk sprzeda: grunty mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Warszawa

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (24.04.2025 r.).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7) Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 958 764 zł

1 096 zł/m²

3 613 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Warszawa

Cena wywoławcza:

3 958 764 zł

1 096 zł/m²

3 613 m²

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

grodziski, gm. Jaktorów, Grądy

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych nini...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

214 524 zł

119 zł/m²

1 800 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

grodziski, gm. Jaktorów, Grądy

Cena wywoławcza:

214 524 zł

119 zł/m²

1 800 m²

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych nini...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Wiśniew, Kaczory

...odbędzie się w kancelarii syndyka w dniu 25 kwietnia 2025 r. o godzinie 11:30.
Jeśli zostanie złożona więcej niż jedna oferta spełniająca warunki konkursu, syndyk zarządzi przeprowadzenie aukcji (przetarg ustny) wśród wszystkich obecnych oferentów. Rozpoczęcie licytacji planowane jest na dzień 25.04.2025 r. godzinę 13:30. Licytacja zostanie przeprowadzona on-line, przy pomocy platformy do wideokonferencji.

Kwota postąpienia w licytacji wynosić będzie 1 000,00 zł.

Oględziny nieruchomo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 374 zł

2,32 zł/m²

8 360 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Wiśniew, Kaczory

Cena wywoławcza:

19 374 zł

2,32 zł/m²

8 360 m²

Kwota postąpienia w licytacji wynosić będzie 1 000,00 zł.

Oględziny nieruchomo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

makowski, gm. Krasnosielc, Grądy

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości ***– osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej działając na mocy prawomocnego postanowienia Sądu Rejonowego w Białymstoku VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych zaprasza do składania ofert, których przedmiotem jest nieruchomość gruntowa rolna niezabudowana, oznaczonej jako działki ewidencyjne nr ***, ***/2 i ***/2 z obrębu 0012 Grądy, o powierzchni 26691 m2, położonej w miejscowości Grądy, gmina Krasnosielc, powiat m...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 000 zł

6,52 zł/m²

26 691 m²

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

makowski, gm. Krasnosielc, Grądy

Cena wywoławcza:

174 000 zł

6,52 zł/m²

26 691 m²

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

makowski, gm. Krasnosielc, Nowy Krasnosielc

Syndyk masy upadłości ***– osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej działając na mocy prawomocnego postanowienia Sądu Rejonowego w Białymstoku VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych zaprasza do składania ofert, których przedmiotem jest nieruchomość gruntowa rolna niezabudowana oznaczona w ewidencji gruntów jako działki ewidencyjne nr ***/2 i ***/2 o łącznej powierzchni 19400 m2, położona w obrębie 0019 Nowy Krasnosielc, gmina Krasnosielc, powiat Makows...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

168 000 zł

8,66 zł/m²

19 400 m²

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

makowski, gm. Krasnosielc, Nowy Krasnosielc

Cena wywoławcza:

168 000 zł

8,66 zł/m²

19 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Pułtusk, Szlachecka

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości ***8– osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej działając na mocy prawomocnego postanowienia Sądu Rejonowego w Białymstoku VIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych zaprasza do składania ofert, których przedmiotem jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, oznaczona jako działka ewidencyjna nr ***z obrębu 0016 Pułtusk, o powierzchni 6850 m2, położona w Pułtusku, przy ul. Szlacheckiej, gmina Pułtusk, powiat pułtuski.
Dl...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 000 zł

5,40 zł/m²

6 850 m²

Termin: 2025-04-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Pułtusk, Szlachecka

Cena wywoławcza:

37 000 zł

5,40 zł/m²

6 850 m²

OPIS OFERTY

Dl...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Dziechciniec

Centrum Finansowe S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, że:

Syndyk masy upadłości ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności

niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę oznaczoną w ewidencji gruntów nr

***, położoną w obrębie 0006 Dziechciniec, gmina Wiązowna, powiat otwocki, o pow. 0,2500 ha.

Wartość rynkowa przedmiotowej nieruchomości oszacowana została przez rzeczoznawcę majątkowego dla potrzeb tegoż postępowania na kwotę 342.000,00 zł....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 860 zł

45,14 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2025-04-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Dziechciniec

Cena wywoławcza:

112 860 zł

45,14 zł/m²

2 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Garwolin

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (17.04.2025 r.).
8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 915 zł

48,75 zł/m²

2 788 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Garwolin

Cena wywoławcza:

135 915 zł

48,75 zł/m²

2 788 m²

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Błonie, Cholewy

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 130 955 zł

100 zł/m²

41 182 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Błonie, Cholewy

Cena wywoławcza:

4 130 955 zł

100 zł/m²

41 182 m²

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

nowodworski, gm. Czosnów, Cybulice Duże

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

141 917 zł

137 zł/m²

1 039 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

nowodworski, gm. Czosnów, Cybulice Duże

Cena wywoławcza:

141 917 zł

137 zł/m²

1 039 m²

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Tarczyn, Bystrzanów

OPIS OFERTY

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/2056/2024 syndyk masy upadłości sprzeda:

prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działki ewidencyjne nr ***, ***/2, ***/4, o łącznej powierzchni 1,0280 ha, położonej w miejscowości Bystrzanów (obręb 0002), w gminie Tarczyn, w powiecie piaseczyńskim, województwie mazowieckim, dla której Sąd Rejonowy w Grójcu, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** za cenę nie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

227 982 zł

22,18 zł/m²

10 280 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Tarczyn, Bystrzanów

Cena wywoławcza:

227 982 zł

22,18 zł/m²

10 280 m²

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sokołowski, gm. Bielany, Bielany-Żyłaki

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/1618/2024 syndyk masy upadłości sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej, niezabudowanej, stanowiącej działkę ewid. nr *** o pow. 0,2290 ha, znajdującej się w miejscowości Bielany-Żyłaki (obręb 0003) w gminie Bielany, w powiecie sokołowskim, w województwie mazowieckim, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer *** za cenę nie niższą niż 7.122,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 122 zł

3,11 zł/m²

2 290 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

sokołowski, gm. Bielany, Bielany-Żyłaki

Cena wywoławcza:

7 122 zł

3,11 zł/m²

2 290 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Mińsk Mazowiecki

OPIS OFERTY

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/1618/2024 syndyk masy upadłości sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę ewidencyjną numer ***/1 obręb 0005 Brzóze o powierzchni 1,0470 ha położonej w miejscowości Brzóze, gminie Mińsk Mazowiecki, powiecie mińskim, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim, V Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą numer *** za cenę nie niższą niż 146.130,00 zł (słownie: sto ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

146 130 zł

13,96 zł/m²

10 470 m²

Termin: 2025-04-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Mińsk Mazowiecki

Cena wywoławcza:

146 130 zł

13,96 zł/m²

10 470 m²

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Józefów

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (10.04.2025 r.).
8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

783 189 zł

322 zł/m²

2 430 m²

Termin: 2025-04-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Józefów

Cena wywoławcza:

783 189 zł

322 zł/m²

2 430 m²

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

grodziski, gm. Grodzisk Mazowiecki, Makówka

...odbędzie się 16 kwietnia 2025 roku.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

189 750 zł

94,69 zł/m²

2 004 m²

Termin: 2025-04-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

grodziski, gm. Grodzisk Mazowiecki, Makówka

Cena wywoławcza:

189 750 zł

94,69 zł/m²

2 004 m²

...odbędzie się 16 kwietnia 2025 roku.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-09

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości