Licytacje komornicze: grunty Sarnów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Sarnów

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIEZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Opis i oszacowanie dotyczy nieruchomości gruntowej niezabudowanej, składającej się z trzech działek o nr ***, ***, *** położonych we wsi Sarnów ***, gmina Gniewoszów, dla której Sąd Rejonowy w Kozienicach V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, o powierzchni łącznej 1,0200ha.

***Adres nieruchomości***
***, 26-920 Sarnów, poczta Gniewoszów

***Przeznaczenie gospodar...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

43 912,50 zł

4,31 zł/m²

10 200 m²

Termin: 2026-06-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Sarnów

Cena wywoławcza:

43 912,50 zł

4,31 zł/m²

10 200 m²

## NIEZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

***Adres nieruchomości***
***, 26-920 Sarnów, poczta Gniewoszów

***Przeznaczenie gospodar...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Sarnów

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Sarnów , 26-920 Gniewoszów, dla której Sąd Rejonowy w Kozienicach V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa rolna niezabudowana wraz z przynależnościami stanowiąca działkę nr.990 o pow.1,8700 ha., w części wschodniej na pow.1,33 ha., prowadzona jest plantacja truskawek, w pozostałej części uprawiana jako łąki

Suma oszacowania wynosi 103 000,00 zł, ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

77 250 zł

4,13 zł/m²

18 700 m²

Termin: 2023-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Sarnów

Cena wywoławcza:

77 250 zł

4,13 zł/m²

18 700 m²

Opis nieruchomości:

Suma oszacowania wynosi 103 000,00 zł, ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Sarnów

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Sarnów, 26-920 Gniewoszów , dla której Sąd Rejonowy w Kozienicach V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Konstytucji 3 Maja 22, Kozienice, 26-900 Kozienice) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej pow. 1,0200 ha. Działka gruntu nr ew. 649, powierzchnia ewidencyjna: 0,2200 ha, klasoużytek LsV: pow. 0,1600 ha (LsV – Lasy, Gleby słabe), klasoużytek LsIV...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

48 000 zł

4,71 zł/m²

10 200 m²

Termin: 2022-12-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Sarnów

Cena wywoławcza:

48 000 zł

4,71 zł/m²

10 200 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Sarnów

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej pow. 1,0200 ha. Działka gruntu nr ew. 649, powierzchnia ewidencyjna: 0,2200 ha, klasoużytek LsV: pow. 0,1600 ha (LsV – Lasy, Gleby słabe), klasoużytek L...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

54 000 zł

5,29 zł/m²

10 200 m²

Termin: 2022-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Sarnów

Cena wywoławcza:

54 000 zł

5,29 zł/m²

10 200 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości