Przetargi: grunty miński

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

miński, gm. Halinów, Długa Kościelna

Syndyk masy upadłości *** (sygn. akt XIX GUp 1636/20) ogłasza konkurs ofert na zakup udziału 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej – działka ewidencyjna nr 355/1, dla której sąd rejonowy w Mińsku Mazowieckim prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Konkurs ofert obejmuje również łączny zakup udziału 2/16 w prawie własności nieruchomości – działka ewidencyjna nr 355/5, dla której sąd rejonowy w Mińsku Mazowieckim prowadzi księgę wieczystą o numerze *** (droga dojazdowa).

Nieruchomości ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 841 zł

132 zł/m²

991 m²

Termin: 2022-11-08

Organizator przetargu:
Syndyk Szymon Mojzesowicz - Lege advisors
Przetarg na działkę

miński, gm. Halinów, Długa Kościelna

Cena wywoławcza:

130 841 zł

132 zł/m²

991 m²

Nieruchomości ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-08

Organizator przetargu:
Syndyk Szymon Mojzesowicz - Lege advisors
Przetarg na działkę

miński, gm. Cegłów, Mienia

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Cegłów, obręb Mienia, nr działki: 1068/11 o pow. ewid. 5,0042. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 5,0042 w tym w użytkach rolnych (0,0634 o symbolu W, 4,9408 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00037583/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 822 000 zł

56,39 zł/m²

50 042 m²

Termin: 2022-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Cegłów, Mienia

Cena wywoławcza:

2 822 000 zł

56,39 zł/m²

50 042 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Mała Wieś

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Mała Wieś, nr działki: 168 o pow. ewid. 0,0700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0700 w tym w użytkach rolnych (0,0400 o symbolu R, 0,0300 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00109305/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 600 zł

16,57 zł/m²

700 m²

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Mała Wieś

Cena wywoławcza:

11 600 zł

16,57 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Cegłów, Mienia

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Cegłów, obręb Mienia, nr działki: 1068/10 o pow. ewid. 4,3869. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 4,3869 w tym w użytkach rolnych (0,0510 o symbolu W, 4,3359 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00037583/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 475 000 zł

56,42 zł/m²

43 869 m²

Termin: 2022-09-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Cegłów, Mienia

Cena wywoławcza:

2 475 000 zł

56,42 zł/m²

43 869 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Cegłów, Mienia

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 822 000 zł

56,39 zł/m²

50 042 m²

Termin: 2022-09-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Cegłów, Mienia

Cena wywoławcza:

2 822 000 zł

56,39 zł/m²

50 042 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Kałuszyn, Abramy

Syndyk masy upadłości *** ogłasza sprzedaż z wolnej ręki zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Abramy, Gmina Kałuszyn, powiat miński stanowiącej działkę ewidencyjną nr 58/3, obręb 0001 Abramy o łącznej powierzchni 966 m2, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim prowadzi księgę wieczystą nr *** za cenę nie niższą niż 27 160,30 zł.

Oferty należy składać w formie pisemnej na adres: Łukasz Błaszczuk syndyk masy upadłości, ul. Łowicka 51/32, 02-535 Warszawa do dnia 27 wrz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 160 zł

28,12 zł/m²

966 m²

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
Syndyk Łukasz Błaszczuk
Przetarg na działkę

miński, gm. Kałuszyn, Abramy

Cena wywoławcza:

27 160 zł

28,12 zł/m²

966 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
Syndyk Łukasz Błaszczuk
Przetarg na działkę

Sulejówek, Świętochowskiego

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Sulejówek, ul. Dworcowa 55, pokój nr 2 w dniu 14 września 2022r. o godz. 10.00 dla nieruchomości wymienionej w pkt 1. i o godz. 10.30 dla nieruchomości wymienionej w pkt 2.

W przetargach mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:

a) wpłacenie wadium w wysokości 46.000 zł (dla każdej nieruchomości odrębnie ze wskazaniem w tytule przelewu której działki dotyczy) w pieniądzu najpóźniej do dnia 6 września 2022...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

460 000 zł

511 zł/m²

900 m²

Termin: 2022-09-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sulejówek
Przetarg na działkę

Sulejówek, Świętochowskiego

Cena wywoławcza:

460 000 zł

511 zł/m²

900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sulejówek
Przetarg na działkę

Sulejówek

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Sulejówek, ul. Dworcowa 55, pokój nr 2 w dniu 6 września 2022r. o godz. 10.00.

a) wpłacenie wadium w wysokości 100.000 zł w pieniądzu najpóźniej do dnia 30 sierpnia 2022 roku na konto miasta Sulejówek w Banku Spółdzielczym w Halinowie Nr konta XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX001

b) przedłożenie komisji przetargowej: dowodu wpłaty wadium, a ponadto:

- w przy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

890 000 zł

628 zł/m²

1 417 m²

Termin: 2022-09-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sulejówek
Przetarg na działkę

Sulejówek

Cena wywoławcza:

890 000 zł

628 zł/m²

1 417 m²

- w przy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sulejówek
Przetarg na działkę

miński, gm. Halinów, Okuniew

Syndyk masy upadłości *** osoby nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda z wolnej ręki w postępowaniu toczącym się przed Sądem Rejonowym w dla m.st Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, o sygnaturze akt XIX GUp 1752/21 prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę budowlaną o numerze 1805/1 położonej w miejscowości Okuniew w gminie Halinów, w powiecie mińskim, w województwie mazowieckim. Dla szacowanej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

209 250 zł

203 zł/m²

1 032 m²

Termin: 2022-08-31

Organizator przetargu:
Syndyk Zbigniew Szymczyk
Przetarg na działkę

miński, gm. Halinów, Okuniew

Cena wywoławcza:

209 250 zł

203 zł/m²

1 032 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-31

Organizator przetargu:
Syndyk Zbigniew Szymczyk
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Rudka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Rudka, nr działki: 196 o pow. ewid. 0,0200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0200 w tym w użytkach rolnych (0,0200 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00107876/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 600 zł

28,00 zł/m²

200 m²

Termin: 2022-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Rudka

Cena wywoławcza:

5 600 zł

28,00 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Mała Wieś

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 600 zł

17,00 zł/m²

700 m²

Termin: 2022-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Mała Wieś

Cena wywoławcza:

11 600 zł

17,00 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Stanisławów, Stanisławów, Polna

...odbędzie się w dniu 17 sierpnia 2022 r., o godzinie 10.00 przy ul. Skoczylasa 4 w Warszawie, sala konferencyjna (II piętro).
14. Przystępujący do przetargu zobowiązany jest zapoznać się z „Warunkami przetargu”, które zostały zamieszczone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 26 oraz na stronie internetowej .
15. W przypadku gdy osoba ustalona w wyniku przetargu jako nabywca nieruchomości nie stawi się bez usprawi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

240 000 zł

70,00 zł/m²

3 448 m²

Termin: 2022-08-17

Organizator przetargu:
Zarząd Województwa Mazowieckiego
Przetarg na działkę

miński, gm. Stanisławów, Stanisławów, Polna

Cena wywoławcza:

240 000 zł

70,00 zł/m²

3 448 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-17

Organizator przetargu:
Zarząd Województwa Mazowieckiego
Przetarg na działkę

miński, gm. Stanisławów, Stanisławów

*** Ogłoszenie o przetargu zostało zamieszczone na stronie internetowej Samorządu Województwa Mazowieckiego - www.mazovia.pl, w urzędowym publikatorze teleinformatycznym – Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicy ogłoszeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie oraz na internetowych portalach ogłoszeniowych.
*** Dodatkowe informacje o nierucho...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

240 000 zł

70,00 zł/m²

3 448 m²

Termin: 2022-08-17

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
Przetarg na działkę

miński, gm. Stanisławów, Stanisławów

Cena wywoławcza:

240 000 zł

70,00 zł/m²

3 448 m²

*** Dodatkowe informacje o nierucho...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-17

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
Przetarg na działkę

miński, gm. Halinów, Stary Konik

...pierwsza licytacja publiczna nieruchomości.

Przedmiot licytacji

*** nieruchomość gruntowa zabudowana o powierzchni 0,1329 ha, oznaczona jako działka ewidencyjna nr 87/5, obręb ewidencyjny - 0014, położona w miejscowości Stary Konik gm. Halinów, pow. miński, woj. mazowieckie, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim, Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze SI1M/00097423/2

*** nieruchomość znajduje się w terenie o zróżnicowanym przeznaczeniu. Północna część działki...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 630,50 zł

62,00 zł/m²

1 329 m²

Termin: 2022-08-10

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Mińsku Mazowieckim
Przetarg na działkę

miński, gm. Halinów, Stary Konik

Cena wywoławcza:

82 630,50 zł

62,00 zł/m²

1 329 m²

...pierwsza licytacja publiczna nieruchomości.

Przedmiot licytacji

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-10

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Mińsku Mazowieckim
Przetarg na działkę

miński, gm. Halinów, Okuniew

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

279 000 zł

270 zł/m²

1 032 m²

Termin: 2022-07-29

Organizator przetargu:
Syndyk Zbigniew Szymczyk
Przetarg na działkę

miński, gm. Halinów, Okuniew

Cena wywoławcza:

279 000 zł

270 zł/m²

1 032 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-29

Organizator przetargu:
Syndyk Zbigniew Szymczyk
1                         48
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości