Przetargi: grunty miński

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Topór

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Topór, nr działki: 735 o pow. ewid. 0,2800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2800 w tym w użytkach rolnych (0,0200 o symbolu W, 0,0500 o symbolu R, 0,1600 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00060218/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 800 zł

4,57 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Topór

Cena wywoławcza:

12 800 zł

4,57 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Topór

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Topór, nr działki: 508 o pow. ewid. 0,3000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,3000 w tym w użytkach rolnych (0,0200 o symbolu W, 0,0200 o symbolu R, 0,2100 o symbolu Ł, 0,0400 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00107868/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 500 zł

4,50 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Topór

Cena wywoławcza:

13 500 zł

4,50 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Topór

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Topór, nr działki: 64 o pow. ewid. 0,4400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,4400 w tym w użytkach rolnych (0,4400 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00107840/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

115 300 zł

26,20 zł/m²

4 400 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Topór

Cena wywoławcza:

115 300 zł

26,20 zł/m²

4 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Rudka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Rudka, nr działki: 253 o pow. ewid. 0,0900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0900 w tym w użytkach rolnych (0,0800 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00107876/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 700 zł

96,33 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Rudka

Cena wywoławcza:

86 700 zł

96,33 zł/m²

900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Wola Paprotnia

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Wola Paprotnia, nr działki: 186/2 o pow. ewid. 0,4000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,4000 w tym w użytkach rolnych (0,4000 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00108739/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

310 300 zł

77,58 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Wola Paprotnia

Cena wywoławcza:

310 300 zł

77,58 zł/m²

4 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Rudka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Rudka, nr działki: 285 o pow. ewid. 0,0700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0700 w tym w użytkach rolnych (0,0700 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00108167/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 700 zł

96,71 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Rudka

Cena wywoławcza:

67 700 zł

96,71 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Guzew

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Guzew, nr działki: 109 o pow. ewid. 0,9480. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,9480 w tym w użytkach rolnych (0,9121 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00090003/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 200 zł

11,62 zł/m²

9 480 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Guzew

Cena wywoławcza:

110 200 zł

11,62 zł/m²

9 480 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Guzew

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat miński, gmina Mrozy, obręb Guzew, nr działki: 160 o pow. ewid. 0,8700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,8700 w tym w użytkach rolnych (0,8700 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1M/00108607/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

167 700 zł

19,28 zł/m²

8 700 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Guzew

Cena wywoławcza:

167 700 zł

19,28 zł/m²

8 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sulejówek, Partyzantów

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Sulejówek, ul. Dworcowa 55 w pokoju nr 2, w dniu 5 lutego 2026r. o godz. 10.00. Osoby przystępujące do przetargu winny wpłacić wadium w wysokości 40.000 zł najpóźniej do dnia 29 stycznia 2026r.

W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
a) wpłacenie wadium w wysokości 40.000 zł w pieniądzu najpóźniej do dnia 29 stycznia 2026 roku na konto miasta Sulejówek
w Banku Spółdzielczym w Halinowie Nr konta:
52 8...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

560 000 zł

428 zł/m²

1 308 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sulejówek
Przetarg na działkę

Sulejówek, Partyzantów

Cena wywoławcza:

560 000 zł

428 zł/m²

1 308 m²

w Banku Spółdzielczym w Halinowie Nr konta:
52 8...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sulejówek
Przetarg na działkę

miński, gm. Halinów, Okuniew

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/454/2024 syndyk masy upadłości sprzeda:

prawo własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewid. nr *** obręb 0019 Okuniew o pow. 0,1442 ha, położonej w miejscowości Okuniew, w gminie Halinów, w powiecie mińskim, w województwie mazowieckim, dla której Sąd Rejonowy Mińsku Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** za cenę nie niższą niż 385.900,00 zł (słownie: trzysta osiemdziesiąt pię...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

385 900 zł

268 zł/m²

1 442 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

miński, gm. Halinów, Okuniew

Cena wywoławcza:

385 900 zł

268 zł/m²

1 442 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Mińsk Mazowiecki, MLECZARSKA

BURMISTRZ MIASTA MIŃSK MAZOWIECKI
OGŁASZA
PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
NA SPRZEDAŻ PRAWA WŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI
POŁOŻONEJ W MIŃSKU MAZOWIECKIM PRZY UL. MLECZARSKIEJ

Cena wywoławcza netto: 45.018,00 zł (słownie złotych: czterdzieści pięć tysięcy osiemnaście 00/100).

Wadium: 4.500,00 zł. (słownie: cztery tysiące pięćset złotych).

Postąpienie: o wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, przy czym nie może być ono niższe niż 460,00 zł (1% ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 018 zł

341 zł/m²

132 m²

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
Przetarg na działkę

Mińsk Mazowiecki, MLECZARSKA

Cena wywoławcza:

45 018 zł

341 zł/m²

132 m²

BURMISTRZ MIASTA MIŃSK MAZOWIECKI
OGŁASZA
PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
NA SPRZEDAŻ PRAWA WŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI
POŁOŻONEJ W MIŃSKU MAZOWIECKIM PRZY UL. MLECZARSKIEJ

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
Przetarg na działkę

miński, gm. Halinów, Wielgolas Brzeziński

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt XIX GUp 310/21 syndyk masy upadłości sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej działki ewidencyjne nr***, z obrębu Wielgolas Brzeziński, położonej we wsi Wielgolas Brzeziński, gmina Halinów, powiat miński, województwo mazowieckie, działki o łącznej powierzchni 1,8604 ha, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim, V Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą SI1M/wyślij wiadomość/8 wraz z prawem ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 500 000 zł

102 zł/m²

24 562 m²

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

miński, gm. Halinów, Wielgolas Brzeziński

Cena wywoławcza:

2 500 000 zł

102 zł/m²

24 562 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Skruda

...odbędzie się w dniu 21 listopada 2025 r. o godz. 900 w pokoju nr 13
w Urzędzie Miasta i Gminy Mrozy.

Zainteresowani winni wpłacić wadium w pieniądzu na konto Gminy Mrozy 42 9227 0004
0000 1557 2000 0060 najpóźniej do dnia 17 listopada 2025 r.
Wadium wpłacone przez osobę, która wygra przetarg, zostanie zaliczone na poczet ceny
sprzedaży nieruchomości a pozostałym uczestnikom zostanie zwrócone zgodnie
z obowiązującymi przepisami....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 000 zł

28,30 zł/m²

1 060 m²

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Skruda

Cena wywoławcza:

30 000 zł

28,30 zł/m²

1 060 m²

w Urzędzie Miasta i Gminy Mrozy.

0000 1557 2000 0060 najpóźniej do dnia 17 listopada 2025 r.
z obowiązującymi przepisami....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Guzew

...odbędzie się w dniu 21 listopada 2025 r. o godz. 930 w pokoju nr 13
w Urzędzie Miasta i Gminy Mrozy.

0000 1557 2000 0060 najpóźniej do dnia 17 listopada 2025 r.
z obowiązującymi przepisami....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 zł

25,15 zł/m²

517 m²

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Guzew

Cena wywoławcza:

13 000 zł

25,15 zł/m²

517 m²

w Urzędzie Miasta i Gminy Mrozy.

0000 1557 2000 0060 najpóźniej do dnia 17 listopada 2025 r.
z obowiązującymi przepisami....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Lubomin

...odbędzie się w dniu 21 listopada 2025 r. o godz. 1000 w pokoju nr 13
w Urzędzie Miasta i Gminy Mrozy.

0000 1557 2000 0060 najpóźniej do dnia 17 listopada 2025 r.
z obowiązującymi przepisami....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 000 zł

25,71 zł/m²

700 m²

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mrozy
Przetarg na działkę

miński, gm. Mrozy, Lubomin

Cena wywoławcza:

18 000 zł

25,71 zł/m²

700 m²

w Urzędzie Miasta i Gminy Mrozy.

0000 1557 2000 0060 najpóźniej do dnia 17 listopada 2025 r.
z obowiązującymi przepisami....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mrozy
1                         48
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości