Licytacje komornicze: grunty Łasin

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

Łasin, ul. DWORCOWA

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

UŻYTKOWANIE WIECZYSTE DZIAŁKI GRUNTU ORAZ BUDYNEK I URZĄDZENIE STANOWIĄCE ODRĘB

Wieczyste użytkowanie nieruchomości będące w użytkowaniu przez dłużnika ***, stanowiącej działkę gruntu nr ***/*** o powierzchni 0,1365 ha położoną: 86-320 ŁASIN, ul. DWORCOWA ***, dla której Sąd Rejonowy w Grudziądzu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***. Działka o nr ***/*** ma dostęp do drogi publicznej bez urządzone...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

52 000 zł

38,10 zł/m²

1 365 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Łasin, ul. DWORCOWA

Cena wywoławcza:

52 000 zł

38,10 zł/m²

1 365 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Łasin, ul. DWORCOWA

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

UŻYTKOWANIE WIECZYSTE GRUNTU I BUDYNEK STANOWIĄCY ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ

wieczyste użytkowanie przez dłużnika *** nieruchomości stanowiącej działkę gruntu ***/*** o powierzchni 0,0876 ha, położonej: 86-320 ŁASIN, ul. DWORCOWA, dla której Sąd Rejonowy w Grudziądzu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***. Działka o nr ***/*** ma dostęp do drogi publicznej bez urządzonego wjazdu na drogę powiatową nr 1365...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

30 000 zł

34,25 zł/m²

876 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Łasin, ul. DWORCOWA

Cena wywoławcza:

30 000 zł

34,25 zł/m²

876 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Łasin, DWORCOWA

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- użytkowania wieczystego położonego przy DWORCOWA ***, 86-320 ŁASIN, dla której Sąd Rejonowy w Grudziądzu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sikorskiego 19/23, Grudziądz, 86-300 Grudziądz) prowadzi księgę wieczystą o numerze TO1U/***/1.

Opis nieruchomości:
wieczyste użytkowanie przez dłużnika *** nieruchomości stanowiącej działkę gruntu ***/*** o powierzchni 0,0876 ha, położonej: 86-320 ŁASIN, ul. DWORCOWA, ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

33 750 zł

38,53 zł/m²

876 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Łasin, DWORCOWA

Cena wywoławcza:

33 750 zł

38,53 zł/m²

876 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Łasin, DWORCOWA

- użytkowania wieczystego położonego przy DWORCOWA ***, 86-320 ŁASIN, dla której Sąd Rejonowy w Grudziądzu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sikorskiego 19/23, Grudziądz, 86-300 Grudziądz) prowadzi księgę wieczystą o numerze TO1U/***/3.

Opis nieruchomości:
wieczyste użytkowanie nieruchomości przez dłużnika *** *** stanowiącej działkę gruntu nr ***/5 o powierzchni 0,1365 ha położoną: 86-320 ŁASIN, ul. DWORCOW...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

58 500 zł

42,86 zł/m²

1 365 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Łasin, DWORCOWA

Cena wywoławcza:

58 500 zł

42,86 zł/m²

1 365 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości