Licytacje komornicze: grunty Kadź

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Klwów, Kadź

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

DZIAŁKA LEŚNA O NUMERZE ***, 0,21 HA, GŁUSZYNA GM. KLWÓW

Działka leśna o numerze ***, 0,21 ha, Kadź gm. Klwów

Adres nieruchomości
26-415 Głuszyna, poczta Klwów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Lasy

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Wydział Ksiąg Wieczystych V Sądu Rejonowego w Przysusze

Cena wywołania
10 000,00 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

Naj...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 533,33 zł

2,72 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-06-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Klwów, Kadź

Cena wywoławcza:

3 533,33 zł

2,72 zł/m²

1 300 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

DZIAŁKA LEŚNA O NUMERZE ***, 0,21 HA, GŁUSZYNA GM. KLWÓW

Działka leśna o numerze ***, 0,21 ha, Kadź gm. Klwów

Adres nieruchomości
26-415 Głuszyna, poczta Klwów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Lasy

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Cena wywołania
10 000,00 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

Naj...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Klwów, Kadź

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy .,Głuszyna, 26-415 Klwów, dla której Sąd Rejonowy w Przysusze V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Skarbowa /26-400, Przysucha, 26-400 Przysucha) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Działka leśna oznaczona numerem ewidencyjnym 933, numer obrębu ewidencyjnego: 0006, położenie: 1, sposób korzystania – nieruchomość rolna. Powierzchnia: 0,2100 ha, ok 8 metrów x ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

10 000 zł

4,76 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2024-05-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Klwów, Kadź

Cena wywoławcza:

10 000 zł

4,76 zł/m²

2 100 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-05-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Klwów, Kadź

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Działka rolna oznaczona numerem ewidencyjnym 896, numer obrębu ewidencyjnego: 0004, położenie: 1, sposób korzystania – nieruchomość rolna. Powierzchnia: 0,6900 ha, ok. 17 metr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

22 500 zł

1,89 zł/m²

11 900 m²

Termin: 2024-04-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Klwów, Kadź

Cena wywoławcza:

22 500 zł

1,89 zł/m²

11 900 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-04-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Klwów, Kadź

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ,Kadź, 26-415 Klwów , dla której Sąd Rejonowy w Przysusze V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Skarbowa 3, Przysucha, 26-400 Przysucha) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 62 612,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 41 741,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 6 261,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

41 741,33 zł

3,51 zł/m²

11 900 m²

Termin: 2022-10-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Klwów, Kadź

Cena wywoławcza:

41 741,33 zł

3,51 zł/m²

11 900 m²

...druga licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Klwów, Kadź

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Kadź, 26-415 Klwów, dla której SĄD REJONOWY PRZYSUCHA V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , Przysusze, 26-400 PRZYSUCHA) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka numer 121 o powierzchni 0,0600 ha składa się z użytków gruntowych – lasy klasy V. Działka ma kształt nieregularny, zbliżony do prostokąta, wydłużonego w kierunku północ-południe, o szerokości około 10,20 m od strony drogi i d...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

30 806,25 zł

6,00 zł/m²

5 400 m²

Termin: 2022-06-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Klwów, Kadź

Cena wywoławcza:

30 806,25 zł

6,00 zł/m²

5 400 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Klwów, Kadź

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest Dłużnik położonej przy ,Kadź, 26-415 Klwów, dla której Sąd Rejonowy w Przysusze V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Skarbowa 3, Przysucha, 26-400 Przysucha) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 62 612,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 46 959,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

46 959 zł

4,00 zł/m²

11 900 m²

Termin: 2022-06-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Klwów, Kadź

Cena wywoławcza:

46 959 zł

4,00 zł/m²

11 900 m²

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości