Przetargi: grunty Siedlce

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Siedlce

OPIS OFERTY

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/371/2024 syndyk masy upadłości sprzeda:

a) prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę ewidencyjną nr ***/4 o powierzchni 1 471 m2, położonej w województwie mazowieckim, powiecie siedleckim, gminie Siedlce, obrębie Chodów, dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach Wydział VI Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW *** za cenę nie niższą niż 185.832,00 zł (słownie: sto osiemdziesiąt pię...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

186 913 zł

127 zł/m²

1 471 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Siedlce

Cena wywoławcza:

186 913 zł

127 zł/m²

1 471 m²

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Siedlce, Źródlana

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Siedlce, Skwer Niepodległości 2, w sali 144, w dniu 11 grudnia 2025 r. o godz. 10:00.
Pierwszy przetarg ogłoszony na 28 listopada 2024 r., drugi ogłoszony na 23 stycznia 2025 r., trzeci ogłoszony na 5 czerwca 2025 r., czwarty ogłoszony na 7 sierpnia 2025 r. oraz piąty ogłoszony na 9 października 2025 r. zakończyły się wynikiem negatywnym.

Dla obszaru, na którym znajdują się w/w działki nie ma obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

315 000 zł

360 zł/m²

875 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce, Źródlana

Cena wywoławcza:

315 000 zł

360 zł/m²

875 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Cena wywoławcza:

307 000 zł

330 zł/m²

929 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce, Źródlana

Cena wywoławcza:

307 000 zł

330 zł/m²

929 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce, Źródlana

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Siedlce, Skwer Niepodległości 2, w sali 144, w dniu 9 października 2025 r. o godz. 10:00.

Pierwszy przetarg ogłoszony na 28 listopada 2024 r., drugi ogłoszony na 23 stycznia 2025 r., trzeci ogłoszony na 5 czerwca 2025 r. oraz czwarty ogłoszony na 7 sierpnia 2025 r. zakończyły się wynikiem negatywnym.

Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium pieniędzmi w określonej wyżej wysokości na konto Miasta Siedlce w ING Bank Śląski O/Siedlce
0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

350 000 zł

400 zł/m²

875 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce, Źródlana

Cena wywoławcza:

350 000 zł

400 zł/m²

875 m²

0...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce, Źródlana

0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

353 000 zł

380 zł/m²

929 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce, Źródlana

Cena wywoławcza:

353 000 zł

380 zł/m²

929 m²

0...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie proponuje do kupna niezabudowaną działkę nr 1066/6 obręb Białki o powierzchni 0,1955 ha w gminie Siedlce, powiat siedlecki, województwo mazowieckie.
Nieruchomość położona jest w bliskiej odległości od terenów kolejowych. Kształt działki jest zbliżony do prostokąta. Sprzedaż będzie prowadzona w formie przetargu ustnego nieograniczonego.

„Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego”.

Zapraszamy do kon...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 000 zł

63,94 zł/m²

1 955 m²

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Siedlce

Cena wywoławcza:

125 000 zł

63,94 zł/m²

1 955 m²

Zapraszamy do kon...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Siedlce

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Siedlce, Skwer Niepodległości 2, w sali 144, w dniu 7 sierpnia 2025 r. o godz. 10:00.

06 1050 1953 1000 0023 4839 7999 najpóźniej w dniu 1 sierpnia 2025 r. (data wpływu na konto).

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

350 000 zł

400 zł/m²

875 m²

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce

Cena wywoławcza:

350 000 zł

400 zł/m²

875 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce

06 1050 1953 1000 0023 4839 7999 najpóźniej w dniu 1 sierpnia 2025 r. (data wpływu na konto)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

353 000 zł

380 zł/m²

929 m²

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce

Cena wywoławcza:

353 000 zł

380 zł/m²

929 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Siedlce, Skwer Niepodległości 2, w sali 144, w dniu 23 stycznia 2025 r. o godz. 10:00.

06 1050 1953 1000 0023 4839 7999 najpóźniej w dniu 17 stycznia 2025 r. (data wpływu na konto).
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

394 000 zł

450 zł/m²

875 m²

Termin: 2025-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce

Cena wywoławcza:

394 000 zł

450 zł/m²

875 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce

06 1050 1953 1000 0023 4839 7999 najpóźniej w dniu 17 stycznia 2025 r. (data wpływu na konto)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

418 000 zł

450 zł/m²

929 m²

Termin: 2025-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce

Cena wywoławcza:

418 000 zł

450 zł/m²

929 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce, Stefana Starzyńskiego

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Siedlce, Skwer Niepodległości 2 w sali 144 w dniu 05 czerwca 2024 r. o godz. 10.00.

Przedmiotowa działka położona jest w obszarze, gdzie obowiązuje miejscowy planu zagospodarowania przestrzennego dla rejonu „Południowej Dzielnicy Przemysłowej” uchwalonego Uchwałą Nr IV/50/2011 z dnia 28 stycznia 2011 r. Rady Miasta Siedlce ( Dz. Urz. Woj. Mazowieckiego z 2017 r., poz. 1026 ze zm.), przedmiotowa działka położona jest na terenie obiektów produkcyjnych, s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 600 000 zł

220 zł/m²

7 270 m²

Termin: 2024-06-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce, Stefana Starzyńskiego

Cena wywoławcza:

1 600 000 zł

220 zł/m²

7 270 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-06-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce, Łukowska

...odbędzie się

11 stycznia 2024r. o godz. 1000

Przedmiotem sprzedaży jest:

Nieruchomość gruntowa nieogrodzona i niezabudowana oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 32 w miejscowości Siedlce przy ul. Łukowskiej, obręb 0096 o pow. 0,4207 ha.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego położona na terenie 10MN(U) – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług.

Cena wywoławcza(brutto) do III przetargu wynosi – 430.000,00 zł (słownie: czt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

430 000 zł

102 zł/m²

4 207 m²

Termin: 2024-01-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Policzna
Przetarg na działkę

Siedlce, Łukowska

Cena wywoławcza:

430 000 zł

102 zł/m²

4 207 m²

...odbędzie się

11 stycznia 2024r. o godz. 1000

Przedmiotem sprzedaży jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Policzna
Przetarg na działkę

Siedlce, Łukowska

...odbędzie się

27 lipca 2023r. o godz. 1000

Przedmiotem sprzedaży jest:

Cena wywoławcza(brutto) do I przetargu wynosi – 669.000,00 zł (słownie: sześćset...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

669 000 zł

159 zł/m²

4 207 m²

Termin: 2023-07-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Policzna
Przetarg na działkę

Siedlce, Łukowska

Cena wywoławcza:

669 000 zł

159 zł/m²

4 207 m²

...odbędzie się

27 lipca 2023r. o godz. 1000

Przedmiotem sprzedaży jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Policzna
Przetarg na działkę

Siedlce, Mineralna

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Siedlce, Skwer Niepodległości 2, w sali 144, w dniu 9 marca 2023 r. o godz. 10:00.

Pierwszy przetarg ogłoszony na 12 maja 2022 r., drugi ogłoszony na 15 września 2022 r., trzeci ogłoszony na 17 listopada 2022 r. oraz czwarty ogłoszony na 12 stycznia 2023 r. zakończyły się wynikiem negatywnym.

Dla obszaru, na którym znajdują się w/w działki nie ma obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z obowiązującym Studium uwarunko...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

256 500 zł

253 zł/m²

1 015 m²

Termin: 2023-03-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce, Mineralna

Cena wywoławcza:

256 500 zł

253 zł/m²

1 015 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-09

Cena wywoławcza:

223 200 zł

252 zł/m²

884 m²

Termin: 2023-03-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
Przetarg na działkę

Siedlce, Mineralna

Cena wywoławcza:

223 200 zł

252 zł/m²

884 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Siedlce
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości