Przetargi: grunty Rozwadza

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

krapkowicki, gm. Zdzieszowice, Rozwadza

Nieruchomość niezabudowana. Pełny opis Ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 100 zł

5,29 zł/m²

2 099 m²

Termin: 2024-11-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krapkowicki, gm. Zdzieszowice, Rozwadza

Cena wywoławcza:

11 100 zł

5,29 zł/m²

2 099 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-28

Organizator przetargu:
KOWR