Przetargi: grunty gm. Popielów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Popielów

Ogłoszenie nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży. Pełny opis ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 000 zł

10,87 zł/m²

368 m²

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Popielów

Cena wywoławcza:

4 000 zł

10,87 zł/m²

368 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Stobrawa

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

142 000 zł

4,32 zł/m²

32 900 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Stobrawa

Cena wywoławcza:

142 000 zł

4,32 zł/m²

32 900 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Lubienia

Nieruchomość niezabudowana. Pełny opis Ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 100 zł

5,88 zł/m²

4 100 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Lubienia

Cena wywoławcza:

24 100 zł

5,88 zł/m²

4 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Lubienia

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo opolskie, powiat opolski, gmina Popielów, obręb Lubienia, nr działki: 368 o pow. ewid. 0,2000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2000 w tym w użytkach rolnych (0,2000 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KW 17141. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 000 zł

38,50 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2025-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Lubienia

Cena wywoławcza:

77 000 zł

38,50 zł/m²

2 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Stare Siołkowice

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 800 zł

4,80 zł/m²

8 080 m²

Termin: 2024-09-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Stare Siołkowice

Cena wywoławcza:

38 800 zł

4,80 zł/m²

8 080 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Popielów

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 000 zł

7,54 zł/m²

2 520 m²

Termin: 2024-06-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Popielów

Cena wywoławcza:

19 000 zł

7,54 zł/m²

2 520 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-06-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Lubienia

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 750 zł

3,99 zł/m²

8 700 m²

Termin: 2024-06-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Lubienia

Cena wywoławcza:

34 750 zł

3,99 zł/m²

8 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-06-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Popielów

...odbędzie się w dniu 21.03.2024 r. godz. 11.00.

_Przetarg zostanie przeprowadzony w _siedzibie Urzędu Gminy w Popielowie ul. Opolska 13, sala narad._ _Pełna treść ogłoszenia została podana do publicznej wiadomości przez ogłoszenie na Tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Popielowie ul. Opolska 13 na parterze; na Tablicy Ogłoszeń Sołectwa Karłowice, na stronie internetowej Urzędu Gminy w Popielowie (www.popielow.pl), na BIP Urzędu Gminy w Popielowie (www.bip.popielow.pl). Szczegółowych informacji d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 400 zł

52,48 zł/m²

1 513 m²

Termin: 2024-03-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Popielów
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Popielów

Cena wywoławcza:

79 400 zł

52,48 zł/m²

1 513 m²

...odbędzie się w dniu 21.03.2024 r. godz. 11.00.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Popielów
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Kurznie

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 100 zł

4,76 zł/m²

5 900 m²

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Kurznie

Cena wywoławcza:

28 100 zł

4,76 zł/m²

5 900 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Popielów

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 050 zł

6,08 zł/m²

1 160 m²

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Popielów

Cena wywoławcza:

7 050 zł

6,08 zł/m²

1 160 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Kurznie

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

137 750 zł

22,58 zł/m²

6 100 m²

Termin: 2023-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Kurznie

Cena wywoławcza:

137 750 zł

22,58 zł/m²

6 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Kurznie

Nieruchomość zabudowana. Pełny opis Ogłoszenie w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 250 zł

39,17 zł/m²

900 m²

Termin: 2023-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Kurznie

Cena wywoławcza:

35 250 zł

39,17 zł/m²

900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Lubienia

...odbędzie się w dniu 26 września 2022r o godz. 12.30 sala nr 47 budynku Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej przy ul. Bogusławskiego 24.
Warunkiem przystąpienia do aukcji jest wpłata wadium w wysokości 5% ceny wywoławczej na rachunek bankowy upadłego: nr 94 1090 1740 0000 0001 4726 5092.
Termin wpłacania wadium - do dnia 23 września 2022r, godz. 12:00.
Regulamin Aukcji dostępny jest w biurze syndyka w Bielsku-Białej ul. Powstańców Śl. 6 pok. 106, pod numerem telefonu +48... pokaż numer , e-mail: ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

679 000 zł

3,04 zł/m²

223 000 m²

Termin: 2022-09-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Lubienia

Cena wywoławcza:

679 000 zł

3,04 zł/m²

223 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Stobrawa

...odbędzie się w dniu 14.06.2022 r. godz. 11.00.

Przetarg zostanie przeprowadzony w _siedzibie Urzędu Gminy w Popielowie ul. Opolska 13, sala narad._ _Pełna treść ogłoszenia została podana do publicznej wiadomości przez ogłoszenie na Tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Popielowie ul. Opolska 13 na parterze; na Tablicy Ogłoszeń Sołectwa Stobrawa, na stronie internetowej Urzędu Gminy w Popielowie (www.popielow.pl), na BIP Urzędu Gminy w Popielowie (www.bip.popielow.pl) Szczegółowych informacji dot....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 800 zł

34,00 zł/m²

895 m²

Termin: 2022-06-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Popielów
Przetarg na działkę

opolski, gm. Popielów, Stobrawa

Cena wywoławcza:

30 800 zł

34,00 zł/m²

895 m²

...odbędzie się w dniu 14.06.2022 r. godz. 11.00.