Licytacje komornicze: grunty podlaskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

Knyszyn

...pierwsza licytacja wydzielonych części nieruchomości dla której prowadzona jest KW o nr ***

2. działki nr 83 o powierzchni 10,0352 ha położonej w jednostce ewidencyjnej Knyszyn-Miasto obręb 54 Knyszyn powiat moniecki ., położonej wśród pól uprawnych i lasów, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Kształt działki zbliżony do prostokąta. Nawierzchnia drogi dojazdowej gruntowa utwardzona. Zagospodarowanie działki: teren rolniczy, w części las. Brak składowych części na nieruchomości. Wsk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

178 827 zł

2,00 zł/m²

100 352 m²

Termin: 2022-03-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Knyszyn

Cena wywoławcza:

178 827 zł

2,00 zł/m²

100 352 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-03-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sokólski, gm. Nowy Dwór, Chilmony

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej:

Działka ozn.nr 269 o powierzchni 1,15ha (ŁV – 0,49 ha, ŁVI – 0,59 ha, PsVI – 0,07 ha) stanowi niezabudowane grunty rolne słabej jakości, łąki i pastwiska, w części zadrzewione i zakrzewione, na terenach podmokłych w dolinie rzeki Sidra. Działka położona jest ok. 1,0 km na północ od zabudowy wsi Chilmony, w sąsiedztwie terenów rolnych i leśnych niezabudowanych. Działka graniczy z działkami niezabudowanymi stanowiącymi grunty rolne oraz drogą gmin...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

17 035,50 zł

1,00 zł/m²

11 500 m²

Termin: 2022-03-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sokólski, gm. Nowy Dwór, Chilmony

Cena wywoławcza:

17 035,50 zł

1,00 zł/m²

11 500 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-03-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siemiatycki, gm. Siemiatycze, Romanówka

...odbędzie się z udziałem składających oferty w dniu 01-03-2022r. o godzinie 14:00 w kancelarii komornika pod adresem:
Bielsk Podlaski, ul. Żwirki i Wigury 15
...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

34 000 zł

3,00 zł/m²

11 170 m²

Termin: 2022-03-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siemiatycki, gm. Siemiatycze, Romanówka

Cena wywoławcza:

34 000 zł

3,00 zł/m²

11 170 m²

Bielsk Podlaski, ul. Żwirki i Wigury 15
...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-03-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siemiatycki, gm. Siemiatycze, Romanówka

Bielsk Podlaski, ul. Żwirki i Wigury 15 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

49 000 zł

3,00 zł/m²

14 400 m²

Termin: 2022-03-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siemiatycki, gm. Siemiatycze, Romanówka

Cena wywoławcza:

49 000 zł

3,00 zł/m²

14 400 m²

Bielsk Podlaski, ul. Żwirki i Wigury 15 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-03-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siemiatycki, gm. Siemiatycze, Baciki Średnie

...odbędzie się z udziałem składających oferty w dniu 28-02-2022r. o godzinie 14:00 w kancelarii komornika pod adresem:
Bielsk Podlaski, ul. Żwirki i Wigury 15 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

40 000 zł

3,00 zł/m²

12 800 m²

Termin: 2022-02-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

siemiatycki, gm. Siemiatycze, Baciki Średnie

Cena wywoławcza:

40 000 zł

3,00 zł/m²

12 800 m²

Bielsk Podlaski, ul. Żwirki i Wigury 15 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bielski, gm. Wyszki, Malesze

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowych:
- działka o numerze ewidencyjnym 47 o obszarze całej nieruchomości 2,25 ha położona w obrębie Malesze, gm. Wyszki, użytki: lasy: Ls IV. Suma oszacowania 94.352,00zł, zaś cena wywołania jest równa trzy czwarte sumy oszacowania i wynosi 70.764,00zł. Rękojmia 9.435,20zł. Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
- działka o numerze ewidencyjnym 308/3 z obrębu Malesze, gm. Wyszki o powierzchn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

70 764 zł

3,00 zł/m²

22 500 m²

Termin: 2022-02-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bielski, gm. Wyszki, Malesze

Cena wywoławcza:

70 764 zł

3,00 zł/m²

22 500 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowych:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bielski, gm. Wyszki, Malesze

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowych:
- działka o numerze ewidencyjnym 308/3 z obrębu Malesze, gm. Wyszki o powierzchni 0,1215 ha, użytki: grunty rolne zabudowane: BR R IVa - 0,1169 ha; pastwiska trwałe: Ps III - 0,0046ha. Suma oszacowania 20.825,00zł, zaś cena wywołania jest równa trzy czwarte sumy oszacowania i wynosi 15.618,75zł. Rękojmia 2.082,50zł. Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***
Nieruchomości stanowią własność ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

15 618,75 zł

13,00 zł/m²

1 215 m²

Termin: 2022-02-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bielski, gm. Wyszki, Malesze

Cena wywoławcza:

15 618,75 zł

13,00 zł/m²

1 215 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowych:
Nieruchomości stanowią własność ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łomżyński, gm. Wizna, Ruś

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Ruś, 18-430 Wizna, dla której Sąd Rejonowy w Łomży Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Polowa 1, Łomża, 18-400 Łomża) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 43 440,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 32 580,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 4 344,00 zł. Rękojmia powinna b...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

32 580 zł

11,00 zł/m²

3 008 m²

Termin: 2022-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łomżyński, gm. Wizna, Ruś

Cena wywoławcza:

32 580 zł

11,00 zł/m²

3 008 m²

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sokólski, gm. Nowy Dwór, Plebanowce

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej:

- działka ozn.nr 92 o powierzchni 0,3230ha (PsIV – 0,0784, PsV – 0,2446) położonej pod adresem: 16-205 Nowy Dwór, obręb Plabanowce pow. sokólski, woj. podlaskie, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sąd Rejonowy w Sokółce prowadzi księgę wieczystą o numerze ***
suma szacowania wynosi 6 720,00 zł cena wywołania 5 040,00zł

- działka ozn.nr 134 o powierzchni 4,9823 ha (RIIIb 0,0386, RIVa 2,6064, RV 0,8901, PsIII 0,5018, PsIV 0,4238, PsV 0,4201,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

5 040 zł

2,00 zł/m²

3 230 m²

Termin: 2022-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sokólski, gm. Nowy Dwór, Plebanowce

Cena wywoławcza:

5 040 zł

2,00 zł/m²

3 230 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sokólski, gm. Nowy Dwór, Plebanowce

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej:

Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

87 210 zł

2,00 zł/m²

49 823 m²

Termin: 2022-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sokólski, gm. Nowy Dwór, Plebanowce

Cena wywoławcza:

87 210 zł

2,00 zł/m²

49 823 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sokólski, gm. Nowy Dwór, Plebanowce

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej:

- działka ozn.nr 139 o powierzchni 0,0633 ha (RVI 0,0443, N 0,0190) położonej pod adresem: 16-205 Nowy Dwór, obręb Plabanowce pow. sokólski, woj. podlaskie, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sąd Rejonowy w Sokółce prowadzi księgę wieczystą o numerze ***
suma szacowania wynosi 1 260,00zł cena wywołania 945,00 zł

- działka ozn. nr 145/1 o powierzchni 2,4975 ha (RIVb 1,4572, RV 0,6947, RVI 0,3456) położonej pod adresem: 16-205 Nowy Dwór, obr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

945 zł

1,00 zł/m²

633 m²

Termin: 2022-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sokólski, gm. Nowy Dwór, Plebanowce

Cena wywoławcza:

945 zł

1,00 zł/m²

633 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej:

suma szacowania wynosi 1 260,00zł cena wywołania 945,00 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sokólski, gm. Nowy Dwór, Plebanowce

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej:

- działka ozn. nr 145/1 o powierzchni 2,4975 ha (RIVb 1,4572, RV 0,6947, RVI 0,3456) położonej pod adresem: 16-205 Nowy Dwór, obręb Plabanowce pow. sokólski, woj. podlaskie, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sąd Rejonowy w Sokółce prowadzi księgę wieczystą o numerze ***
suma szacowania wynosi 51 059,00zł cena wywołania 38 294,25zł

- działka ozn. nr 151 o powierzchni 1,4815 ha (RIVb 0,1343, RV 0,7996, LsV 0,5476) położonej pod adresem: 16-...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

38 294,25 zł

2,00 zł/m²

24 975 m²

Termin: 2022-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sokólski, gm. Nowy Dwór, Plebanowce

Cena wywoławcza:

38 294,25 zł

2,00 zł/m²

24 975 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sokólski, gm. Nowy Dwór, Plebanowce

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej:

- działka ozn. nr 151 o powierzchni 1,4815 ha (RIVb 0,1343, RV 0,7996, LsV 0,5476) położonej pod adresem: 16-205 Nowy Dwór, obręb Plabanowce pow. sokólski, woj. podlaskie, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sąd Rejonowy w Sokółce prowadzi księgę wieczystą o numerze ***
suma szacowania wynosi 28 680,00zł cena wywołania 21 510,00zł

- działka ozn. nr 247 o powierzchni 1,8878 ha (RIVa 1,4289, RIVb 0,2137, RVI 0,2452) położonej pod adresem: 16-...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

21 510 zł

1,00 zł/m²

14 815 m²

Termin: 2022-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sokólski, gm. Nowy Dwór, Plebanowce

Cena wywoławcza:

21 510 zł

1,00 zł/m²

14 815 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sokólski, gm. Nowy Dwór, Sieruciowce

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej:
- działka ozn. nr 192/2 o powierzchni 0,52 ha (ŁIV 0,49, W 0,03) położonej pod adresem: 16-205 Nowy Dwór, obręb Sieruciowce-Bobra Wielka pow. sokólski, woj. podlaskie, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sąd Rejonowy w Sokółce prowadzi księgę wieczystą o numerze ***
suma szacowania wynosi 8 937,00zł cena wywołania 6 702,75zł

- działka ozn. nr 795/1 o powierzchni 0,60 ha (ŁVI 0,36, N 0,23, W-ŁVI 0,01) położonej pod adresem: 16-200 Dąbrowa Bia...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

6 702,75 zł

1,00 zł/m²

5 200 m²

Termin: 2022-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sokólski, gm. Nowy Dwór, Sieruciowce

Cena wywoławcza:

6 702,75 zł

1,00 zł/m²

5 200 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej:
suma szacowania wynosi 8 937,00zł cena wywołania 6 702,75zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sokólski, gm. Dąbrowa Białostocka, Kropiwno

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej:

- działka ozn. nr 795/1 o powierzchni 0,60 ha (ŁVI 0,36, N 0,23, W-ŁVI 0,01) położonej pod adresem: 16-200 Dąbrowa Białostocka , obręb Kropiwno pow. sokólski, woj. podlaskie, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sąd Rejonowy w Sokółce prowadzi księgę wieczystą o numerze ***
suma szacowania wynosi 7 924,00zł cena wywołania 5 943,00 zł

Cena wywołania jest równa trzem czwartym sumy oszacowania.
Przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

5 943 zł

1,00 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2022-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sokólski, gm. Dąbrowa Białostocka, Kropiwno

Cena wywoławcza:

5 943 zł

1,00 zł/m²

6 000 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej:

Cena wywołania jest równa trzem czwartym sumy oszacowania.
Przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         96
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości