Licytacje komornicze: grunty Rynołty

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

zambrowski, gm. Szumowo, Rynołty

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

DZIAŁKA EWIDENCYJNA ***/*** - 0,8990HA

jednorodne grunty orne klasy RV o powierzchni 0,8990ha

Adres nieruchomości
18-305 Rynołty, poczta Szumowo

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Zambrowie V Wydział Ksiąg Wieczystych

Dłużnik
***

Cena wywołania
59 064,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 983 zł

2,21 zł/m²

899 m²

Termin: 2026-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zambrowski, gm. Szumowo, Rynołty

Cena wywoławcza:

1 983 zł

2,21 zł/m²

899 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

DZIAŁKA EWIDENCYJNA ***/*** - 0,8990HA

jednorodne grunty orne klasy RV o powierzchni 0,8990ha

Adres nieruchomości
18-305 Rynołty, poczta Szumowo

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania
59 064,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zambrowski, gm. Szumowo, Rynołty

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

DZIAŁKA EWIDENCYJNA *** - 0,8990HA

jednorodne grunty orne klasy RV o powierzchni 0,8990ha

Adres nieruchomości
18-305 Rynołty, poczta Szumowo

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania
59 064,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

37 096,50 zł

4,59 zł/m²

8 082 m²

Termin: 2026-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zambrowski, gm. Szumowo, Rynołty

Cena wywoławcza:

37 096,50 zł

4,59 zł/m²

8 082 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

DZIAŁKA EWIDENCYJNA *** - 0,8990HA

jednorodne grunty orne klasy RV o powierzchni 0,8990ha

Adres nieruchomości
18-305 Rynołty, poczta Szumowo

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania
59 064,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zambrowski, gm. Szumowo, Rynołty

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

***DZIAŁKA EWIDENCYJNA ***/*** - 0,8990HA***

jednorodne grunty orne klasy RV o powierzchni 0,8990ha

***Adres nieruchomości***
18-305 Rynołty, poczta Szumowo

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
59 064,00 zł
(3/4 ceny su...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

59 064 zł

6,57 zł/m²

8 990 m²

Termin: 2026-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zambrowski, gm. Szumowo, Rynołty

Cena wywoławcza:

59 064 zł

6,57 zł/m²

8 990 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

***DZIAŁKA EWIDENCYJNA ***/*** - 0,8990HA***

jednorodne grunty orne klasy RV o powierzchni 0,8990ha

***Adres nieruchomości***
18-305 Rynołty, poczta Szumowo

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
59 064,00 zł
(3/4 ceny su...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zambrowski, gm. Szumowo, Rynołty

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

DZIAŁKA EWIDENCYJNA ***/*** - 0,8990HA

jednorodne grunty orne klasy RV o powierzchni 0,8990ha

Adres nieruchomości
18-305 Rynołty, poczta Szumowo

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania
59 064,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

391 950 zł

6,97 zł/m²

56 254 m²

Termin: 2026-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zambrowski, gm. Szumowo, Rynołty

Cena wywoławcza:

391 950 zł

6,97 zł/m²

56 254 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

DZIAŁKA EWIDENCYJNA ***/*** - 0,8990HA

jednorodne grunty orne klasy RV o powierzchni 0,8990ha

Adres nieruchomości
18-305 Rynołty, poczta Szumowo

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania
59 064,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zambrowski, gm. Szumowo, Rynołty

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

DZIAŁKA EWIDENCYJNA ***/*** - 0,8990HA

jednorodne grunty orne klasy RV o powierzchni 0,8990ha

Adres nieruchomości
18-305 Rynołty, poczta Szumowo

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
*** ***

Cena wywołania
59 064,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe post...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

162 264,75 zł

6,43 zł/m²

25 216 m²

Termin: 2026-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zambrowski, gm. Szumowo, Rynołty

Cena wywoławcza:

162 264,75 zł

6,43 zł/m²

25 216 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

DZIAŁKA EWIDENCYJNA ***/*** - 0,8990HA

jednorodne grunty orne klasy RV o powierzchni 0,8990ha

Adres nieruchomości
18-305 Rynołty, poczta Szumowo

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
*** ***

Cena wywołania
59 064,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe post...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości