Licytacje komornicze: grunty Bodzechów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

ostrowiecki, gm. Bodzechów, Bodzechów

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIEZABUDOWANE DZIAŁKI GRUNTU O ŁĄCZNEJ POW. 3,2663 HA

Niezabudowane działki gruntu nr ewid. ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, *** i *** o łącznej pow. 3,2663 ha, posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Ostrowcu Św. nr ***. Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Bodzechów, uchwalonym Uchwałą nr 44/2000 Rady Gmin...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

116 413,50 zł

3,56 zł/m²

32 663 m²

Termin: 2026-06-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowiecki, gm. Bodzechów, Bodzechów

Cena wywoławcza:

116 413,50 zł

3,56 zł/m²

32 663 m²

NIEZABUDOWANE DZIAŁKI GRUNTU O ŁĄCZNEJ POW. 3,2663 HA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowiecki, gm. Bodzechów, Bodzechów

...rozpocznie się druga elektroniczna licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Bodzechów ,Bodzechów, 27-400 Ostrowiec Św., dla której SĄD REJONOWY OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
W chwili obecnej dla obszaru, na którym położona jest wyceniana nieruchomość brak jest Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, dlatego też obowiązują zapisy zawarte w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagosp...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

13 875 zł

1,27 zł/m²

10 900 m²

Termin: 2023-05-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowiecki, gm. Bodzechów, Bodzechów

Cena wywoławcza:

13 875 zł

1,27 zł/m²

10 900 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-05-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowiecki, gm. Bodzechów, Bodzechów

...rozpocznie się druga elektroniczna licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Bodzechów ,Chmielów, 27-400 Ostrowiec Św., dla której SĄD REJONOWY OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Bodzechów, uchwalonym Uchwałą nr 44/2000 Rady Gminy w Bodzechowie z dnia 27 grudnia 2000 r. wyceniane działki ewid. położone są na obsza...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

84 358 zł

2,58 zł/m²

32 663 m²

Termin: 2023-03-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowiecki, gm. Bodzechów, Bodzechów

Cena wywoławcza:

84 358 zł

2,58 zł/m²

32 663 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-03-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowiecki, gm. Bodzechów, Bodzechów

...rozpocznie się pierwsza elektroniczna licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Bodzechów ,Bodzechów, 27-400 Ostrowiec Św., dla której SĄD REJONOWY OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
W chwili obecnej dla obszaru, na którym położona jest wyceniana nieruchomość brak jest Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, dlatego też obowiązują zapisy zawarte w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zag...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

20 812,50 zł

1,91 zł/m²

10 900 m²

Termin: 2023-01-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowiecki, gm. Bodzechów, Bodzechów

Cena wywoławcza:

20 812,50 zł

1,91 zł/m²

10 900 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowiecki, gm. Bodzechów, Bodzechów

...rozpocznie się pierwsza elektroniczna licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Bodzechów ,Chmielów, 27-400 Ostrowiec Św., dla której SĄD REJONOWY OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
niezabudowane działki gruntu nr ewid. 84, 87, 304, 503, 504, 545, 546, 553/2, 554/2, 611, 713/8, 734/2, 836, 1116, 1535 i 1114 (obręb 0004 Chmielów) o łącznej pow. 3,2663 ha, dla której prowadzona jest księga wiecz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

126 537 zł

3,87 zł/m²

32 663 m²

Termin: 2022-11-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowiecki, gm. Bodzechów, Bodzechów

Cena wywoławcza:

126 537 zł

3,87 zł/m²

32 663 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowiecki, gm. Bodzechów, Bodzechów

Opis nieruchomości:
niezabudowana działka gruntu nr ewid. 1084 o pow. 0,0900 ha. Nieruchomość gruntowa przeznaczona na cele rekreacji i sportu. Działka posiada kształt trapezu oraz płaskie ukształtowanie terenu. Działka porośnięta tra...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 807,50 zł

2,00 zł/m²

900 m²

Termin: 2022-06-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowiecki, gm. Bodzechów, Bodzechów

Cena wywoławcza:

1 807,50 zł

2,00 zł/m²

900 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowiecki, gm. Bodzechów, Bodzechów

Opis nieruchomości:
niezabudowane działki gruntu nr ewid. 84, 87, 304, 503, 504, 545, 546, 553/2, 554/2, 611, 713/8, 734/2, 836, 1116, 1535, 1114 o łącznej pow. 3,2663 ha. Działki stanowią nieruchomość przeznaczoną na cele rekreacji i...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

64 293 zł

2,00 zł/m²

32 663 m²

Termin: 2022-06-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrowiecki, gm. Bodzechów, Bodzechów

Cena wywoławcza:

64 293 zł

2,00 zł/m²

32 663 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości