Przetargi: grunty skarżyski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, Niepodległości

...odbędzie się w dniu 24.11.2022 r. o godz. 13:00 w siedzibie Ogłaszającego, pokój 401. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium na konto Ogłaszającego wskazane w Regulaminie przetargowym z podaniem nr postępowania: 1004/KNO/618/2022 w terminie do dnia 21.11.2022 r. oraz złożenie dokumentów zgodnie z regulaminem. Termin wpłaty oznacza termin uznania wpłaty na rachunku Ogłaszającego. Wadium wniesione przez uczestnika przetargu, który wygrał licytację zaliczone zostanie na poczet ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

525 000 zł

581 zł/m²

904 m²

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, Niepodległości

Cena wywoławcza:

525 000 zł

581 zł/m²

904 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-24

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnych.

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnych. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 840 zł

3,04 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

11 840 zł

3,04 zł/m²

3 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 980 zł

3,32 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

3 980 zł

3,32 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 280 zł

3,29 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

4 280 zł

3,29 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 280 zł

3,29 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Wojtyniów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

4 280 zł

3,29 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnych. Szczególowe informacje podane są w załączoym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 270 zł

4,00 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2022-07-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

6 270 zł

4,00 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Gilów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnej.

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomosci rolnej. Szczególowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 180 zł

4,00 zł/m²

800 m²

Termin: 2022-07-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Gilów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

3 180 zł

4,00 zł/m²

800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Płaczków, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości rolnej. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 610 zł

3,00 zł/m²

4 500 m²

Termin: 2022-07-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Płaczków, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

15 610 zł

3,00 zł/m²

4 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaz nieruchomosci rolnych. Szczególowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 720 zł

14,00 zł/m²

1 114 m²

Termin: 2022-07-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

15 720 zł

14,00 zł/m²

1 114 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości nierolnych.

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości nierolnych.  Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

157 400 zł

61,00 zł/m²

2 572 m²

Termin: 2022-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

157 400 zł

61,00 zł/m²

2 572 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-20

Cena wywoławcza:

41 210 zł

52,00 zł/m²

800 m²

Termin: 2022-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

41 210 zł

52,00 zł/m²

800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-20

Cena wywoławcza:

32 920 zł

7,00 zł/m²

4 492 m²

Termin: 2022-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

32 920 zł

7,00 zł/m²

4 492 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości nierolnych. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

158 920 zł

34,00 zł/m²

4 700 m²

Termin: 2022-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

158 920 zł

34,00 zł/m²

4 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-20

Cena wywoławcza:

63 000 zł

39,00 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2022-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Skarżysko-Kamienna, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

63 000 zł

39,00 zł/m²

1 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

skarżyski, gm. Bliżyn, Ubyszów, ŚWIĘTOKRZYSKIE