Przetargi: grunty działdowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Bryńsk

...odbędzie się w dniu 3 października 2022 r. (poniedziałek) o godz. 9:00

w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Lidzbarku przy ulicy Sądowej 21.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest pisemne zgłoszenie udziału w przetargu oraz wpłata wadium w terminie do dnia 23 września 2022 r. przelewem środków pieniężnych na rachunek Gminy Lidzbark nr 07 8215 0006 2001 0000 0941 0042 w Banku Spółdzielczym w Działdowie z siedzibą w Lidzbarku (wymóg ten zostanie spełniony gdy kwota wadium znajdzie się na r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

35,71 zł/m²

2 240 m²

Termin: 2022-10-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Bryńsk

Cena wywoławcza:

80 000 zł

35,71 zł/m²

2 240 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Bryńsk

...odbędzie się w dniu 3 października 2022 r. (poniedziałek) w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy

w Lidzbarku przy ulicy Sądowej 21. Licytacje zostaną przeprowadzone w następujących godzinach:

• działka nr 300/8 o godzinie 10:00

• działka nr 300/10 o godzinie 11:00

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest pisemne zgłoszenie udziału w przetargu oraz wpłata wadium w terminie do dnia 23 września 2022 r. przelewem środków pieniężnych na rachunek Gminy Lidzbark nr __07 8215 00pokaż telefon w Banku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 000 zł

29,12 zł/m²

1 305 m²

Termin: 2022-10-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Bryńsk

Cena wywoławcza:

38 000 zł

29,12 zł/m²

1 305 m²

• działka nr 300/8 o godzinie 10:00

• działka nr 300/10 o godzinie 11:00

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Iłowo-Osada, Narzym, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 450 zł

9,36 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Iłowo-Osada, Narzym, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

37 450 zł

9,36 zł/m²

4 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Płośnica, Rutkowice, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 100 zł

25,92 zł/m²

1 393 m²

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Płośnica, Rutkowice, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

36 100 zł

25,92 zł/m²

1 393 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lidzbark, WARMIŃSKO-MAZURSKIE 4

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 700 zł

31,87 zł/m²

273 m²

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lidzbark, WARMIŃSKO-MAZURSKIE 4

Cena wywoławcza:

8 700 zł

31,87 zł/m²

273 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Cibórz, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 500 zł

28,50 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2022-09-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Cibórz, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

28 500 zł

28,50 zł/m²

1 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Cibórz, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 800 zł

43,00 zł/m²

600 m²

Termin: 2022-09-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Cibórz, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

25 800 zł

43,00 zł/m²

600 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Cibórz, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 700 zł

29,40 zł/m²

500 m²

Termin: 2022-09-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Cibórz, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

14 700 zł

29,40 zł/m²

500 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Cibórz, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 500 zł

28,50 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2022-09-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Cibórz, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

28 500 zł

28,50 zł/m²

1 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Cibórz, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 200 zł

28,86 zł/m²

700 m²

Termin: 2022-09-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Cibórz, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

20 200 zł

28,86 zł/m²

700 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lidzbark, WARMIŃSKO-MAZURSKIE 4

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 950 zł

20,50 zł/m²

339 m²

Termin: 2022-09-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lidzbark, WARMIŃSKO-MAZURSKIE 4

Cena wywoławcza:

6 950 zł

20,50 zł/m²

339 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Jeleń

...odbędzie się w dniu 5 września 2022 r. (poniedziałek) w siedzibie Urzędu Miasta

i Gminy w Lidzbarku przy ulicy Sądowej 21.

Licytacje zostaną przeprowadzone w następujących godzinach:

• działka nr 440 o godzinie 10:00

• działka nr 441 o godzinie 11:00

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest pisemne zgłoszenie udziału w przetargu oraz wpłata wadium w terminie do dnia 26 sierpnia 2022 r. przelewem środków pieniężnych na rachunek Gminy Lidzbark nr 07 8215 0006 2001 0000 0941 0042 w Banku ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 500 zł

18,00 zł/m²

3 639 m²

Termin: 2022-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Jeleń

Cena wywoławcza:

65 500 zł

18,00 zł/m²

3 639 m²

i Gminy w Lidzbarku przy ulicy Sądowej 21.

Licytacje zostaną przeprowadzone w następujących godzinach:

• działka nr 440 o godzinie 10:00

• działka nr 441 o godzinie 11:00

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Jeleń

i Gminy w Lidzbarku przy ulicy Sądowej 21.

Licytacje zostaną przeprowadzone w następujących godzinach:

• działka nr 440 o godzinie 10:00

• działka nr 441 o godzinie 11:00

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 500 zł

18,00 zł/m²

2 361 m²

Termin: 2022-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Jeleń

Cena wywoławcza:

43 500 zł

18,00 zł/m²

2 361 m²

i Gminy w Lidzbarku przy ulicy Sądowej 21.

Licytacje zostaną przeprowadzone w następujących godzinach:

• działka nr 440 o godzinie 10:00

• działka nr 441 o godzinie 11:00

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Lidzbark
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Cibórz, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 000 zł

30,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2022-08-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

działdowski, gm. Lidzbark, Cibórz, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

15 000 zł

30,00 zł/m²

500 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Pierławki

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

164 747 zł

69,00 zł/m²

2 379 m²

Termin: 2022-08-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Działdowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Pierławki

Cena wywoławcza:

164 747 zł

69,00 zł/m²

2 379 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-24

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości